Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ali uuğur Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.212
Cevap
124
Favori
116.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 343
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 565
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 156
  • Favoriye Eklediklerim 126
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (565 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) HmB_SaL (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (324 mesaj) Mobil (537 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2028 Mesaj
    Cuma günü tampon tamiri için, Yunus Bey'in yanındaydım. Saolsun hem Yunus Bey, hem ustalar çok ilgiliydiler.

Periyodik bakımda da inşallah ordayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Merhaba Yunus Bey,

2016 i20 1.2 benzinli aracım 40 bin km de 4. bakımı geldi yıl olarak.

periyodik bakım yaptırmak istiyorum, ekstra yaptırmam gereken bir şey (zorunlu değişim, bakım gibi )var mıdır.

fiyat olarak ne kadar olur bir de. teşekkürler?

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Merhaba, 2004 Toyota Avensis 1.6 Benzinli aracimin baskibalatasini (AISIN KT-100VE ) değiştirmek istiyorum. Baskibalata değişimi, volan taslama fiyat nedir acaba?
    Merhaba. Baskı balata ile birlikte debriyaj bilyasının da değişmesi tavsiye edilir. Şanzıman yağınızı da değiştiririz. Orjinal aisin marka olacak şekilde işçilik dahil toplam 1250 tl ödersiniz.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

Merhaba 2009 seat leon yağ hava polen değişimi birde bujilerde sıkıntı var galiba bunlarla birlikte bakım ne kadar tutuyor hocam
    Merhaba. Aracınızın bakımını castrol magnatec 10 40 yağ ile yaparız. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Tüm kontroller ve motor temizliği de fiyata dahil olmak üzere toplam 370 tl ödersiniz. Ayrıca bujiler için üzerinden çıkana bakalım. Normal tip için 150 tl civarı fiyat çıkar. İridyum için 300 tl civarı çıkar.

Saygılarımızla
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: SKELETER

Cuma günü tampon tamiri için, Yunus Bey'in yanındaydım. Saolsun hem Yunus Bey, hem ustalar çok ilgiliydiler.

Periyodik bakımda da inşallah ordayım.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Ne zaman isterseniz mutlaka bekleriz. 😀 😀
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: sencerile

Merhaba Yunus Bey,

2016 i20 1.2 benzinli aracım 40 bin km de 4. bakımı geldi yıl olarak.

periyodik bakım yaptırmak istiyorum, ekstra yaptırmam gereken bir şey (zorunlu değişim, bakım gibi )var mıdır.

fiyat olarak ne kadar olur bir de. teşekkürler?

Merhaba. Aracınızın bakımını castrol magnatec 5 30 tam sentetik yağ ile yaparız. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Önce aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ederiz. Herhangi bir sıkıntı varsa önceden net fiyat veririz. Sonrasında motor bakımınızı yaparız. Sonrasında motor temizliğini yapıp servis sıfırlamasını da yaparak sizi uğurlarız. Toplam 420 tl ödersiniz filtrelerimiz bosch ya da orjinal olur.

Saygılarımızla
    |
    |
  • Yüzbaşı
    947 Mesaj
    Merhaba. Megane 3 2010. 5/40 yağ ve orijinal mais filtreler kullanarak periyodik bakım fiyatını öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Merhaba. Megane 3 2010. 5/40 yağ ve orijinal mais filtreler kullanarak periyodik bakım fiyatını öğrenebilir miyim?
    Merhaba. Aracınız benzinli mi dizel mi?
  • Er
    6 Mesaj

Merhaba Yunus Bey, özel mesajlara bakabilir misiniz

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    947 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Aracınız benzinli mi dizel mi?

Alıntıları Göster
    Benzin lpg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    Ankara’ya tayin olduğumdan beri bu forum sayesinde tanıdığım Yunus beye yaptiriyorum 10 bin bakımlarımı, geçenlerde de debriyaj baskı balata setimi değiştirdim yine kendisinde. Fiyat şeffaflığı olsun, ilgisi alakası olsun, her sorunu çözme gayretleri olsun, sanayide şimdiye kadar gördüğüm en dürüst esnaf oldu. Yav ben sanayiye gitme fobimi aştım sayesinde 😁

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

Forumda görüp hemen aradım pazar günü ve pazartesi günü punto aracımın bakımı için randevulaştığımız saatte işleme başlandı ve denildiği kadar sürdü. Aracın özelliklerini ve mekanik durumunu bana açıkladılar bakım esnasında teşekkür ediyorum Yunus beye ve Lütfü ustaya. Bir de bu devirde sanayide iş yaptırıp kart ve nakitte aynı fiyattan iş yapan yer bulmak zor o konuda da herhangi bir art niyetleri yok tavsiye ediyorum herkese

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,281
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.