Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
129
Favori
121.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 361
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 600
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 164
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (600 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (388 mesaj) Mobil (550 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: icoud

Forum vasıtasıyla Yunus Bey ile tanışalı neredeyse üç yıl oldu. Bu süre zarfında periyodik bakımların yanı sıra mekanikten kaportaya, aküden şanzımana ne zaman bir işimiz düşse, sağolsun, her zaman bir telefon uzaklığında oldu.

Vur kaç mantığına değil müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran çalışma anlayışına sahip olduğu için kendisine bir kez de buradan teşekkür etmek istedim.

Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz.😀😀 İnanın böyle yorumlarla motivasyonumuz daha da yükseliyor. Çizgimizi bozmadan sürekli üstüne koyarak devam edeceğiz inşallah.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ThatsIt

@ynssk

2016 model Polo BlueGT 1.4TSI arabam için kullanacağınız filtreler ve toplam bakım fiyatı ne olur ?

Merhaba. Bakımınız için castrol edge titanyum 5 30 yağ tavsiye edilir. Yaklaşık 4.7 litre yağ alır. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Önce aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol ederiz. Sonrasında bakımınızı yaparız. Sonrasında motor temizliğini yapıp servis sıfırlamasını da yaparak sizi uğurlarız. Toplam 520 tl öderdiniz. Filtrelerimiz bosch ya da orjinal(mann veya mahle)
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj

Pazartesi sabah aracım otoparkta çalışmıyordu. Akşam Yunus Bey'i aradım sağolsun akşam demedi o saatte ilgilendi, telefonda neler olabileceği ile ilgili konuştuk. Benim talebim üzerine bu sabaha çekici yönlendirdi ve dükkana çekildi. Aracı kontrol ettiler, cihaza bağladılar sorun tespiti için. Cihazda birşey gözükmedi hatırladığım kadarıyla. Ustamız sağolsun çok ilgilendi ve sorunun bujilerden kaynaklandığını buldu. Bujileri değiştirdik. Kalorifer için elektrikçiye yönlendirdiler, çalışan arkadaş giderken refakat etti sağolsun. Orada da sorunum çözüldü. En son vedalaşırken aracımın sol tarafında sürtmeden kaynaklı çiziğe rötuş yaptılar sağolsun. Yunus Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Bakımda görüşmek üzere.

• Yarbay
    2273 Mesaj
    konu yine üste çıkmış yazmayacaktim ama gördüm yazayım dedim, bundan birkaç ay önce burada görüp alesta Otomotiv'e nissan almera 2001 aracımla hortum şişmesi sebebiyle gitmiştim, belirteyim daha önce radyatör çatladı ve radyatörü değiştirdim hortum sert olunca normal olmadığını düşündüm ve yunus bey ve ustası ile sohbet ettik arıza için aracı bırakmamı rica ettiler, bıraktım ertesi gün telefon ettiler, radyatörün lpg regülatöründen gaz kaçağı sebebiyle basınç yaptığını, regülatörü değiştirirsen sorun kalmayacağını söyledi, ayrıca sagolsun radyatör kapağını da değiştirmiş, yönlendirme ile 2-3 bina yandaki lpg'ci ye gittim ve 400 TL karşılığında atiker regülatörü değiştirdim, teste çıktık döndük, ben elimle radyatör hortumunu kontrol ettim şişlik vardı ama yunus bey ve ustası bunun normal olduğunu sıkıntı olmayacağını söyledi, 200 TL de oraya ödeyip şehir dışına doğru yola çıktım, ne oldu dersiniz? radyatör hortumu patladı çekici masrafı, yarım motor masrafı vs. olan yine bana oldu, eski sahibi üst kapağı yaptırmış ama alt kısım eğri olduğu için kapaktan suya kompresyon veriyormuş, maalesef arıza tespitini doğru yapamadıkları için birsuru masraf ettim, çok şükür yine forumdan Bi arkadaşın yardımı ile başka Bi usta buldum bayağı yardımcı oldu, kusura bakmayın içimde kalmıştı buraya yazmayı uygun gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

konu yine üste çıkmış yazmayacaktim ama gördüm yazayım dedim, bundan birkaç ay önce burada görüp alesta Otomotiv'e nissan almera 2001 aracımla hortum şişmesi sebebiyle gitmiştim, belirteyim daha önce radyatör çatladı ve radyatörü değiştirdim hortum sert olunca normal olmadığını düşündüm ve yunus bey ve ustası ile sohbet ettik arıza için aracı bırakmamı rica ettiler, bıraktım ertesi gün telefon ettiler, radyatörün lpg regülatöründen gaz kaçağı sebebiyle basınç yaptığını, regülatörü değiştirirsen sorun kalmayacağını söyledi, ayrıca sagolsun radyatör kapağını da değiştirmiş, yönlendirme ile 2-3 bina yandaki lpg'ci ye gittim ve 400 TL karşılığında atiker regülatörü değiştirdim, teste çıktık döndük, ben elimle radyatör hortumunu kontrol ettim şişlik vardı ama yunus bey ve ustası bunun normal olduğunu sıkıntı olmayacağını söyledi, 200 TL de oraya ödeyip şehir dışına doğru yola çıktım, ne oldu dersiniz? radyatör hortumu patladı çekici masrafı, yarım motor masrafı vs. olan yine bana oldu, eski sahibi üst kapağı yaptırmış ama alt kısım eğri olduğu için kapaktan suya kompresyon veriyormuş, maalesef arıza tespitini doğru yapamadıkları için birsuru masraf ettim, çok şükür yine forumdan Bi arkadaşın yardımı ile başka Bi usta buldum bayağı yardımcı oldu, kusura bakmayın içimde kalmıştı buraya yazmayı uygun gördüm.
    Maalesef eski araçlarda birçok farklı sorun olabilir. Radyatör hortumu sert olan her araca yarım motor yapılması gerekmez diye düşünüyoruz. (insanlar parayı kolay kazanmıyor). Bu şekilde düşünmeye de devam edeceğiz.

Lpg bizim uzmanlık alanımız değil. Aracınızda lpg sorunu vardı. Biz de yönlendirdik. Kusuru bize bulduysanız diyecek sözümüz yok.

Son olarak size yapılan işlemin nedeni bize çok mantıklı gelmedi. Bu aralar her müşterisine motor yapmaya çalışan birçok usta görüyoruz. Arada aslında basit olan sorunu da çözüp müşterinin gözünü boyuyorlar. Siz memnun olduğunuza göre birşey diyemeyiz.

Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 20 Ocak 2021; 20:57:15 >

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: maystro_18

Pazartesi sabah aracım otoparkta çalışmıyordu. Akşam Yunus Bey'i aradım sağolsun akşam demedi o saatte ilgilendi, telefonda neler olabileceği ile ilgili konuştuk. Benim talebim üzerine bu sabaha çekici yönlendirdi ve dükkana çekildi. Aracı kontrol ettiler, cihaza bağladılar sorun tespiti için. Cihazda birşey gözükmedi hatırladığım kadarıyla. Ustamız sağolsun çok ilgilendi ve sorunun bujilerden kaynaklandığını buldu. Bujileri değiştirdik. Kalorifer için elektrikçiye yönlendirdiler, çalışan arkadaş giderken refakat etti sağolsun. Orada da sorunum çözüldü. En son vedalaşırken aracımın sol tarafında sürtmeden kaynaklı çiziğe rötuş yaptılar sağolsun. Yunus Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Bakımda görüşmek üzere.

Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız. 😀 😀
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: veyselsinan

Hyundai accent era 2009. Triger en son 102.000 de değişti şuan 205.000 de. Değişme vakti geldi. 200.000 de yapılacak başka bir işlem var mı ? Varsa trigerle birlikte işlem ücretlerini öğrenebilir miyim ?
    Merhaba. Aracınız dizel mi benzinli mi?
  • Yarbay
    2273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Maalesef eski araçlarda birçok farklı sorun olabilir. Radyatör hortumu sert olan her araca yarım motor yapılması gerekmez diye düşünüyoruz. (insanlar parayı kolay kazanmıyor). Bu şekilde düşünmeye de devam edeceğiz.

Lpg bizim uzmanlık alanımız değil. Aracınızda lpg sorunu vardı. Biz de yönlendirdik. Kusuru bize bulduysanız diyecek sözümüz yok.

Son olarak size yapılan işlemin nedeni bize çok mantıklı gelmedi. Bu aralar her müşterisine motor yapmaya çalışan birçok usta görüyoruz. Arada aslında basit olan sorunu da çözüp müşterinin gözünü boyuyorlar. Siz memnun olduğunuza göre birşey diyemeyiz.

Saygılarımızla.

Alıntıları Göster

Yunus bey aracın teşhisini siz koydunuz lpg regülatörü gaz kaçırıyor suya kompresyon basıyor dediniz gittim yaptırdım ama hortumdaki basınç yine aynıydı ve siz normal dediniz, teşhisi yanlış koyduğunuzdan dolayı bana çok pahalıya mal oldu, burada aracın eski ya da yeni olmasının ne farkı olabilir, çoğu aracın soğutma sistemi aynı sayılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Mesajınız için teşekkür ederiz. Hayatınızda başarılar dileriz.
    |
    |
    serseri006 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    107 Mesaj

usta selamlar, polo 2016 1.2tsı benzınlı

motor yağı

motor hava polen filtresi

motor temizliği

toplam kaça patlar bana?

• Binbaşı
    1674 Mesaj

Çok iyi fiyat ben sadece işçiliğe 150 veriyorum yağın fiyatı 200 olduğunu düşünürsek gayet uygun fiyat.

• Er
    8 Mesaj

Merhaba. Benzinli
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: smartlavyer

usta selamlar, polo 2016 1.2tsı benzınlı

motor yağı

motor hava polen filtresi

motor temizliği

toplam kaça patlar bana?

Merhaba. Aracınız için castrol edge titanyum 5 30 yağ tavsiye edilir. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Önce aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol edeceğiz. Sonrasında bakımınızı yapacağız. Sonrasında motor temizliğini yapıp servis sıfırlamasını da yaparak sizi uğurlayacağız. Toplam 460 tl ödersiniz. Castrol magnatec 5 30 yağ tercih ederseniz 400 tl ödersiniz. Filtrelerimiz bosch ya da orjinal olur.
    Saygılarımızla
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: road35

Çok iyi fiyat ben sadece işçiliğe 150 veriyorum yağın fiyatı 200 olduğunu düşünürsek gayet uygun fiyat.

Teşekkür ederiz. 1 liraları dahi hesap ederek en uygun fiyatı bulmaya çalışıyoruz. Önemli olan dost kazanmak.
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Renault 1 ocaktan beri Castrol ile çalışmaktadır. Yani artık elf ile çalışmıyorlar.Bakımınızı castrol renault için olan 5 30 yağ ile yaparız. Mazot filtresi dahil toplam 600 tl ödersiniz. Filtrelerimiz mais olur.

Alıntıları Göster
    Bugün Yunus bey in yanındaydım. Söylediği gibi 2 saat içinde periyodik bakımı yaptı. Mazot filtresi değişti. Ayrıca alt takımda değişmesini tavsiye ettiği rot kolunu değiştirdi. Çıkan ve takacağı filtreleri parçaları tek tek anlatarak gösterdi. Ayrıca araç gelir gelmez lifte alıp sorduğum bir kaç yağ kaçağını ve gördüğü eksikleri söyledi. Çok memnun kaldım.

Ayrıca bakımdan sonra kompresör ile motor içi temizliğini yapıp üst kısmı da tertemiz şekilde teslim etti.

İşini severek yapan, müşteriyi başından savmak yerine dinleyen, anlatan, yorumlayan iyi bir usta. Verdiğim para helali hoş olsun. Allah ona, onun gibi müşteriler nasip etsin.

Bakımda orijinal mais hava polen yağ ve mazot filtreleri kullanıldı. Yağ olarak castrol partiküllü (dpf) 5 30w kullanıldı. Rot kolu da keza aynı şekilde orijinal takıldı. Toplamda yağ ve filtreler 600 tl, rot kolu ve işçilik 100 tl olmak üzere 700 tl ödeme yaptım. Sağolsun bonus karta 7 ay taksit yaptırdı.

Yetkili servisten pazartesi günü rot kolu hariç 1450 tl fiyat aldım. Ama alesta da hizmet kalite ve ilgi olarak yetkili servisten çok daha fazlasını gördüm. Şiddetle tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kansasdevil -- 22 Ocak 2021; 20:40:36 >

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kansasdevil

Bugün Yunus bey in yanındaydım. Söylediği gibi 2 saat içinde periyodik bakımı yaptı. Mazot filtresi değişti. Ayrıca alt takımda değişmesini tavsiye ettiği rot kolunu değiştirdi. Çıkan ve takacağı filtreleri parçaları tek tek anlatarak gösterdi. Ayrıca araç gelir gelmez lifte alıp sorduğum bir kaç yağ kaçağını ve gördüğü eksikleri söyledi. Çok memnun kaldım.

Ayrıca bakımdan sonra kompresör ile motor içi temizliğini yapıp üst kısmı da tertemiz şekilde teslim etti.

İşini severek yapan, müşteriyi başından savmak yerine dinleyen, anlatan, yorumlayan iyi bir usta. Verdiğim para helali hoş olsun. Allah ona, onun gibi müşteriler nasip etsin.

Bakımda orijinal mais hava polen yağ ve mazot filtreleri kullanıldı. Yağ olarak castrol partiküllü (dpf) 5 30w kullanıldı. Rot kolu da keza aynı şekilde orijinal takıldı. Toplamda yağ ve filtreler 600 tl, rot kolu ve işçilik 100 tl olmak üzere 700 tl ödeme yaptım. Sağolsun bonus karta 7 ay taksit yaptırdı.

Yetkili servisten pazartesi günü rot kolu hariç 1450 tl fiyat aldım. Ama alesta da hizmet kalite ve ilgi olarak yetkili servisten çok daha fazlasını gördüm. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Alıntıları Göster
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀 😀
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: veyselsinan

Hyundai accent era 2009. Triger en son 102.000 de değişti şuan 205.000 de. Değişme vakti geldi. 200.000 de yapılacak başka bir işlem var mı ? Varsa trigerle birlikte işlem ücretlerini öğrenebilir miyim ?
    Tekrar merhaba. Triger seti ile birlikte su devirdaim pompası ve v kayışının da değişmesi tavsiye edilir. Ayrıca antifirizin de yenilenmesi tavsiye edilir. Hepsi için işçilik dahil 1100 tl ödersiniz. Periyodik bakımınız da yapılacaksa onun için ekstra olarak 10 40 yağ ile 350 tl ödersiniz. Kredi kartına komisyonsuz taksit de yapabiliriz. Saygılarımızla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 24 Ocak 2021; 14:59:25 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj
    Merhaba, 2004 Toyota Avensis 1.6 Benzinli aracimin baskibalatasini (AISIN KT-100VE ) değiştirmek istiyorum. Baskibalata değişimi, volan taslama fiyat nedir acaba?
  • Çavuş
    56 Mesaj
    Merhaba 2009 seat leon yağ hava polen değişimi birde bujilerde sıkıntı var galiba bunlarla birlikte bakım ne kadar tutuyor hocam
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
konkasör
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.