Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.202
Cevap
124
Favori
116.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 340
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 560
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 154
  • Favoriye Eklediklerim 126
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (560 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) HmB_SaL (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (318 mesaj) Mobil (535 mesaj) Mini (39 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: C..

Önceki cumartesi Yunus beye yeni aldığım aracı götürdüm. Aracı lifte kaldırdılar, sağını solunu motorunu, kaportasını inceleyip bana bilgi verdiler. Değişmesi gereken parçaları bana da göstererek söylediler ve parça başına fiyat verdiler. Aracın ufak tefek kaporta işlerini yaptılar ve en son motoru temizlendi. Yunus beye borcumu sorduğumda ücret bile talep etmedi. Klasik sanayici esnafı değil, dürüst güvenilir bir esnaf. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀 😀
    |
    |
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj

Hocam selamlar öncelikle.. 2000 model ies civic'imiz var. Yolda yapışan pislik sebebiyle 2 defa alt yıkama yaptırdım. Kokuyu kestim. Ancak soğuklar geldiğinde özellikle kasislerden geçtiğimde karyola gıcırtısı gibi sesler gelmeye başladı. Yakında bir yere götürdüğümde çözüm bulamadılar. Şaşmaz'da bir yere götürdüm ve fişeklerin yağlanması lazım dendi. Hakikaten de yağladılar ses %70 kesildi. Ancak kasislerde yine ses geliyor ince de olsa. Bu konu ile ilgili yardımcı olur musunuz? 

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba. Viraj denge çubuklarındaki fişekler değiştiğinde sorununuz tamamen kesilir. Ustanız onu yağlayarak doğru yapmış. Biz de öyle yapıyoruz. Çünkü birsürü işçilik verip değiştirdiğinizde dahi 1 yıl geçmeden yine ses yapıyor.
    |
    |
    Ment kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj

Merhaba; 2012 Fluence 1,5 DCI aracım var. 10.000 bakımı yaptıracağım. Arka balatalarımda değişecek. Hangi yağ kullanılması lazım. Toplam ne kadara yapabilirsiniz?

Teşekkür ederim.

• Binbaşı
    1818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Astra j 1.6 benzinli

bosch buji

hava polen yağ filtre değişim

motul 5w40 yağ

ücret nedir?

Gözden mi kactı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Astra j 1.6 benzinli

bosch buji

motul 5w40 yağ

ücret nedir?

Çok özür dileriz. Gözden kaçmış. Yarın sabah mutlaka döneceğim size.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ataniyazi

Merhaba; 2012 Fluence 1,5 DCI aracım var. 10.000 bakımı yaptıracağım. Arka balatalarımda değişecek. Hangi yağ kullanılması lazım. Toplam ne kadara yapabilirsiniz?

Teşekkür ederim.

Merhaba. Castrol 5 30 dizel partiküllü yağ tavsiye edilir. Hava filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi değişimi yapacağız. Tüm kontroller ve motor temizliği de fiyata dahil olmak üzere toplam 400 tl ödersiniz. Arka balatalar için işçiliğimiz 50 tl dir. Balata fiyatları isteğinize göre 120 ile 300 tl arasında değişmektedir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1192 Mesaj

merhaba, 206 1.4 hdi için yağ ve filtreleri (mazot filtresi dahil) kendimiz getirsek işçilik ne kadar alıyorsunuz?

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Astra j 1.6 benzinli

bosch buji

motul 5w40 yağ

ücret nedir?

Motul xclean 5 40 motor yağı (dexos 2 onaylı) (5 lt) ile birlikte bakımınız 530 tl olur. Bujiler 120 tl olur.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

merhaba, 206 1.4 hdi için yağ ve filtreleri (mazot filtresi dahil) kendimiz getirsek işçilik ne kadar alıyorsunuz?

Merhaba. Maalesef o şekilde bakım yapmıyoruz. Piyasada çakma tabir ettiğimiz ürün çok var. İlerde adımızın lekelenmemesi adına bizi maruz görmenizi rica ederiz.
    |
    |
  • Yarbay
    2491 Mesaj

focus 1 aracımın rotilinde boşluk olduğu ve salıncakla birlikte değiştiği söylendi. Parça ve işçilik hakkında bi bilginiz var mı

• Yüzbaşı
    568 Mesaj
    Merhabalar yunus bey, astra h 1 6 benzinli (lpg yok), 2011 sedan için 15bin bakımı (kış bakımı dahil) için tekrar fiyat alabilir miyim?
    Değişen fiyatlar oldu mu diye tekrar sormak istedim.
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj

Mesajınızı şimdi gördüm hocam. Uygun olduğumda gelsem durumuna bir bakabilir miyiz?

denge çubuğunu veya lastiğini vs değiştirmek ne kadar masraf tutar hocam aşağı yukarı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ment -- 4 Aralık 2020; 22:34:48 >
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Hocam merhaba,

1.3 dynamic plus otomatik lineam var. Aracımı sabit şaşmazda bir serviste bakıma sokarım, hiç de pişman olmadım. Ancak bu sefer bir problemim var. Benim usta kovid olmuş, arabamda da bir sorun var bir an önce baktırmak istiyorum.

Kayıştan ses geliyor ve sanki kayış yağ atıyor. (Triger 10bin km önce değişti)

Bir de araba boğuluyor sanki sabah ilk çalıştırmada fln. Bi yerleri tıkanıyor ya bu dizellerin onları da kontrol ettirmek istiyorum. Haftaici sabah geleceğim ve seri üretim gibi geçilmesini değil aracıma bakılmasını istiyorum.

Dizel için önerdiğin yağ ile bana klasik bakım fiyatını söyler misin?

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: uncle jun

Hocam merhaba,

1.3 dynamic plus otomatik lineam var. Aracımı sabit şaşmazda bir serviste bakıma sokarım, hiç de pişman olmadım. Ancak bu sefer bir problemim var. Benim usta kovid olmuş, arabamda da bir sorun var bir an önce baktırmak istiyorum.

Kayıştan ses geliyor ve sanki kayış yağ atıyor. (Triger 10bin km önce değişti)

Bir de araba boğuluyor sanki sabah ilk çalıştırmada fln. Bi yerleri tıkanıyor ya bu dizellerin onları da kontrol ettirmek istiyorum. Haftaici sabah geleceğim ve seri üretim gibi geçilmesini değil aracıma bakılmasını istiyorum.

Dizel için önerdiğin yağ ile bana klasik bakım fiyatını söyler misin?
    Merhaba. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Sabahtan gelirseniz detaylı incelemiş oluruz. Periyodik bakımınız castrol 5 30 magnatec tam sentetik yağ ile birlikte 400 tl olur. Mazot filtresi her iki bakımda bir değişmesi gerekir. Geçen bakımda değişmemiş ise ekstra olarak işçilik dahil 170 tl ödersiniz.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Mesajınızı şimdi gördüm hocam. Uygun olduğumda gelsem durumuna bir bakabilir miyiz?

denge çubuğunu veya lastiğini vs değiştirmek ne kadar masraf tutar hocam aşağı yukarı?

Aracı yakından görebilirsek daha net konuşabiliriz çünkü araçtan araca denge çubuğunun işçiliği farklıdır. O yüzden de mümkün olan en uygun işçilik fiyatı için yakından görelim.ne zaman müsait olursanız bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 6 Aralık 2020; 20:4:45 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: momenty

focus 1 aracımın rotilinde boşluk olduğu ve salıncakla birlikte değiştiği söylendi. Parça ve işçilik hakkında bi bilginiz var mı

Tam olarak yapılanları bilirsek daha net konuşabiliriz.
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: savio_4528

Merhabalar yunus bey, astra h 1 6 benzinli (lpg yok), 2011 sedan için 15bin bakımı (kış bakımı dahil) için tekrar fiyat alabilir miyim?
    Değişen fiyatlar oldu mu diye tekrar sormak istedim.
    Aracınız 5 litreye yakın yağ alıyordu sanırım. Magnatec 5 30 yağ ile bakımınız 450 tl olur.
    |
    |
  • Yarbay
    2491 Mesaj

Değiştiği değil değişeceği yazacaktım hocam. Rotilde boşluk olduğu ve rotilin tek başına değil salıncakla değiştiği söylendi. Sizce işçilik ne kadar olur ona göre ankaraya gelince size getirebilirim acelesi yok

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Değiştiği değil değişeceği yazacaktım hocam. Rotilde boşluk olduğu ve rotilin tek başına değil salıncakla değiştiği söylendi. Sizce işçilik ne kadar olur ona göre ankaraya gelince size getirebilirim acelesi yok

Şimdi daha net oldu😀 sağ taraf için salıncak fiyatı 150 tl civarında. Komple değişmesi daha sağlam olacaktır. İşçilik 100 tl. Toplam sağ taraf için 250 tl ödersiniz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.