Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.200
Cevap
123
Favori
116.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 339
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 560
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 154
  • Favoriye Eklediklerim 125
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (560 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) HmB_SaL (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (317 mesaj) Mobil (534 mesaj) Mini (39 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
22 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

120K 2006 Polo için hangi sınıf yağ kullanılmalıdır?
    Şasi numarası gönderirseniz daha net rakam verebilirim. Aracınızın alışık olduğu yağ nedir. 10\40 kullanan da var 5\30 kullanan da. Biz genellikle mevcut kullanılan yağdan memnunsanız aynı yağı kullanmanızı öneririz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    164 Mesaj

Hocam whatsapptan şase bilgilerini gönderdim ancak dönüş yapmadınız. Hyundai i30 için.
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    Hyundai i20 2014 otomatik için
    Bosch marka yağ, polen filtresi
    Yağ değişimi 5-30
    Bujiler

Ne kadara olur toplam?
  • Çavuş
    68 Mesaj

tam anlamıyorum ama kaporta işçiliği yok gibi ustam, kaportada herhangi bir hasar yok, su girip şişire şişire oradaki boyayı kaldırdı. belki boyanın kalktığı yerde oluşan pasları kazımak gerekbilir. bu durumda masrafı ne kadar olur.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: umurs06

Hocam whatsapptan şase bilgilerini gönderdim ancak dönüş yapmadınız. Hyundai i30 için.
    Balatalar 100 ile 150 TL arasında birkaç çeşidi var. Size öncesinde markasını ve kalitesini söylüyoruz. Hangisini isterseniz onu takıyoruz.işçilik balata için 50 TL.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mitya karamazov

tam anlamıyorum ama kaporta işçiliği yok gibi ustam, kaportada herhangi bir hasar yok, su girip şişire şişire oradaki boyayı kaldırdı. belki boyanın kalktığı yerde oluşan pasları kazımak gerekbilir. bu durumda masrafı ne kadar olur.
    Siz müsait olduğunuz ilk fırsatta bize uğrayın.Ustalarımız detaylı baksın. Net rakam söyleyelim. İsteğinize göre hareket edelim. Bizde sürpriz olmaz Söz veriyoruz.

• Teğmen
    155 Mesaj
    Ssangyong kyron 2008 model için fiyat alabilirmiyim Genel muayene ve kontrolde yapıyorsunuz değil mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Hyundai i20 2014 otomatik için
    Bosch marka yağ, polen filtresi
    Yağ değişimi 5-30
    Bujiler

Ne kadara olur toplam?
    Aracınıza bosch marka filtreler 5takılacak. 5\30 castrol yağ için 30 TL fark çıkar. Bujiler NGK marka Orjinalini takacağız. İsterseniz BOSCH marka da olabilir. Aracınız için özel olanı takacağız. Üniversal değil. İşçilik dahil 200 TL olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 19 Nisan 2019; 12:2:21 >
    |
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj

hocam 1 günde hallolur mu peki?
    |
    |
  • Çavuş
    42 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Keşke yukarıda yazdıklarımı okuma zahmetinde bulunsaydınız bu yorumu yazmanıza gerek kalmazdı. Bizde sürpriz olmaz. Ne yazdıysak odur. Bu konuda SÖZ VERİYORUZ.

Alıntıları Göster
    Tam bu trolü dikkate almayın yazacaktım, @lazz48 yazmış...

her forumda oluyor böyle 1-2 tane...

@lazz48
    |
    |
    Bahsedilenler: lazz48

• Yüzbaşı
    635 Mesaj

Selamlar, kolay gelsin. 2011 Cruze için, çelik sibop, triger, yağ ve filtrelerin değişimi ne kadar? Teslim etsim kaç günü alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iaaynaci -- 19 Nisan 2019; 14:43:49 >
  • Yarbay
    5518 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Polen filtresi fiyatınıda ekle...

Alıntıları Göster
    13 tl

|
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Takipte olalım alırız bi fiyat ama sadece temel filtreler ve yağ değişimiyle bakım bitmiyor çoğu zaman. Bunun balata, mazot filtre, soğutma sıvısı, rot balans, debriyaj ve fren yağları vs vs gibi açılımları oluyor kilometreye göre. Bunlarda da iyi fiyat verirseniz daimi müşteriniz oluruz tabi.

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: zeroone

Ssangyong kyron 2008 model için fiyat alabilirmiyim Genel muayene ve kontrolde yapıyorsunuz değil mi
    Periyodik bakım için fiyatlarımız tüm araçlar için aynı. Lüks araçlar hariç. Ekstra balata buji vb. İhtiyacınız varsa ona fiyat vereyim.

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Takipte olalım alırız bi fiyat ama sadece temel filtreler ve yağ değişimiyle bakım bitmiyor çoğu zaman. Bunun balata, mazot filtre, soğutma sıvısı, rot balans, debriyaj ve fren yağları vs vs gibi açılımları oluyor kilometreye göre. Bunlarda da iyi fiyat verirseniz daimi müşteriniz oluruz tabi.
    Amacımız zaten günü kurtarmak değil dost biriktirmek.İhtiyacınız olan bütün parçaların tedariğini yapıyoruz. Öncesinde size net rakamlar veriyoruz. İsteğinize göre hareket ediyoruz. Bizde kötü sürpriz olmaz. Söz veriyoruz.

|
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj

Ekstra ihtiyaç varsa bakım sırasında belli olur benim bildiğim yok ama araç 7-8 litre yağ alıyor. Bu yüzden soruyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    Merhaba,
    Nissan Almera aracım var hocam . Yağı internetten almıştım .

Yağ filtresi, polen filtresi ,Hava filtresi değişimi yaptırsam. Ne kadar olur hocam ?
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mitya karamazov

hocam 1 günde hallolur mu peki?
    Aracınızı sabah bırakırsanız ertesi gün akşama teslim edebiliriz. Kaliteli astar atacağız. Kuruması vakit alıyor.

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: evvela

Merhaba,
    Nissan Almera aracım var hocam . Yağı internetten almıştım .

Yağ filtresi, polen filtresi ,Hava filtresi değişimi yaptırsam. Ne kadar olur hocam ?
    Yağınızı getirin, diğerlerini biz halledelim. Toplam 200 TL olur.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: zeroone

Ekstra ihtiyaç varsa bakım sırasında belli olur benim bildiğim yok ama araç 7-8 litre yağ alıyor. Bu yüzden soruyorum
    Aracınızı müsait zamanınızda getirin. Ücretsiz inceleyelim. Size net rakamlar verelim. 4 litre yağ fiyatımıza dahil. Bazı araçlar yarım litre fazla yağ alır. Onları ücretsiz hallediyoruz.Sizinkine bakalım ne yapabiliriz.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.