Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
131
Favori
122.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 363
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 604
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 165
  • Favoriye Eklediklerim 132
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (604 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (394 mesaj) Mobil (551 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Aurorax

206 1.4 hdi için fiyat bakıyordum tam. internette mazot, yağ, polen ve hava filtresi orjinal 200 e, hepsiburadadan total 5w30 yağı 125 e buldum. sizin 300 liralık fiyata işçilik dahilse daha ucuza geliyor, yanlışım yok değil mi?
    Bizim filtre setimizde mazot filtresi yok. Onu ayrıca alıp takıyoruz. İşçiliği 50 tl. Yağ için Castrol 5\30 farkı 30 TL olur.
    Malzemeleri siz alırsanız bizim işçiliğimiz 100 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 7 Mayıs 2019; 15:3:29 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

hocam fren hidroliği değiştiriyor musunuz cevabınız evetse işçilik ücreti nedir teşekkürler
    Fren hidroliğini evet değiştiriyoruz. Hava alma dahil 50 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: onur_0304

Merhaba, hayırlı işler.

2008 FOCUS 1.6 TDCI 109 2.5 kasa için yakıt dahil tüm filtreler artı yağ ne kadar olur? belki z rotları vs değişebilir onları da araya ekleyebiliriz.
    Aracınızı ücretsiz lifte kaldırıp detaylı ücretsiz kontrol edelim.Değişecek parçalarınız varsa size fiyat ve işçiliğini net söyleyelim. Sizin isteğinize göre hareket edelim.

• Yüzbaşı
    877 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Fren hidroliğini evet değiştiriyoruz. Hava alma dahil 50 tl.

Alıntıları Göster
    fren hidroliği için yakın bir zamanda uğrayacağım teşekkür ederim ilgi için
    tamamen değişim için kaç lt hidrolik yağı gerekiyor bir bilginiz var mı araç clio 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korsan58 -- 7 Mayıs 2019; 15:35:18 >
  • Yüzbaşı
    761 Mesaj
    Bugün aracın bakımı için arkadaşın işyerine gittik. Kendisinden tutun çalışan ustaya kadar çok ilgili bir şekilde bakım işlerini hallettim. Kendilerini tavsiye ederim. Bu fiyatlara başka bir yerde bulmak zor.

• Yüzbaşı
    610 Mesaj
    Yunus beyde Toyota Avensis aracımın sağ arka kapı ve arka çamurluğunun kaporta ve boyasını yaptırdım.. Her şeyden önce efendiliği ve yaklaşımı ile bende pozitif bir intiba uyandırdı. Bunu daha yaptırma kararı almadan önce yaptığımız konuşmamızda da gösterdi. Çok müşkülpesent birisi değilimdir zaten ama yaptığı işi ben beğendim. Benzer bir işim olduğunda yine onunla çözerim. Boya ve kaportadan sonra yağ,filtreler ve arka fren balatalarını da değiştirdim. Kendisinin ve çalışanlarının eline sağlık.
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: korsan58

fren hidroliği için yakın bir zamanda uğrayacağım teşekkür ederim ilgi için
    tamamen değişim için kaç lt hidrolik yağı gerekiyor bir bilginiz var mı araç clio 4

Alıntıları Göster
    1 yada 1,5 litre civarı gerekir.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TH3ROCK

Bugün aracın bakımı için arkadaşın işyerine gittik. Kendisinden tutun çalışan ustaya kadar çok ilgili bir şekilde bakım işlerini hallettim. Kendilerini tavsiye ederim. Bu fiyatlara başka bir yerde bulmak zor.
    Çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

|
    |
  • Çavuş
    74 Mesaj

hocam gelirim en kısa zamanda ama ben sadece bakıma vereceğiniz fiyatı merak ediyorum. tüm filtreler artı 5w30 yağ.
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: onur_0304

hocam gelirim en kısa zamanda ama ben sadece bakıma vereceğiniz fiyatı merak ediyorum. tüm filtreler artı 5w30 yağ.
    5\30 motor yağı, hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi toplam 330 TL olur. Aracınızın mazot filtresi orijinal ufi isterseniz 190 TL civarı yan sanayileri 100 TL civarı. İşçilik 50 tl. Kararınıza göre hareket edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 8 Mayıs 2019; 12:53:41 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: saygi

Yunus beyde Toyota Avensis aracımın sağ arka kapı ve arka çamurluğunun kaporta ve boyasını yaptırdım.. Her şeyden önce efendiliği ve yaklaşımı ile bende pozitif bir intiba uyandırdı. Bunu daha yaptırma kararı almadan önce yaptığımız konuşmamızda da gösterdi. Çok müşkülpesent birisi değilimdir zaten ama yaptığı işi ben beğendim. Benzer bir işim olduğunda yine onunla çözerim. Boya ve kaportadan sonra yağ,filtreler ve arka fren balatalarını da değiştirdim. Kendisinin ve çalışanlarının eline sağlık.
    Sayın hocam saygılarımızı sunuyoruz. Aracınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sevgili dostlarım. Castrol yağ konusunda bazı değişiklikler oldu. Edge 5\30 dpf 190 (40 tl zam geldi). Gtx 5\30 dpf 140 tl (yeni ürün), Magnatec 10\40 110 tl (10 tl indirim geldi), gtx 10\40 100 tl(değişmedi).
    Kampanya fiyatımız değişmedi. Aynen devam etmektedir.
    Filtreler ve işçilikte bayram dahil fiyat artışı olmayacaktır. Saygılarımızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 8 Mayıs 2019; 21:45:14 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yağ fiyatlarını bayram sonuna kadar değiştirmeyecek şekilde stok yaptık. Malum bu aralar kur çok oynak.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sizce nasıl olmuş😀

|
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Herkese iyi geceler. Konuyu epeydir takip ediyordum arabam yoktu ama, bugün noter satışından sonra yeni aldığım c max aracımı emin ellere teslim ettim. Periyodik bakım ve fren balataları değiştirildi.. Çok yardım sever Yunus Bey ve ekip’ine teşekkürler. Ben son derece memnun kaldım tavsiye ederim gitmek isteyenlere...

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Merhabalar hayırlı olsun öncelikle. Aracım Peugeot 407 1.6 hdi. Aracımın direksiyon yağını değiştirmek istiyorum yağı ben temin edeceğim birde emme manifoldunu temizlemek istiyorum ayrı ayrı fiyat alabilir miyim?

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

Herkese iyi geceler. Konuyu epeydir takip ediyordum arabam yoktu ama, bugün noter satışından sonra yeni aldığım c max aracımı emin ellere teslim ettim. Periyodik bakım ve fren balataları değiştirildi.. Çok yardım sever Yunus Bey ve ekip’ine teşekkürler. Ben son derece memnun kaldım tavsiye ederim gitmek isteyenlere...

Çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀

|
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: lomo

Merhabalar hayırlı olsun öncelikle. Aracım Peugeot 407 1.6 hdi. Aracımın direksiyon yağını değiştirmek istiyorum yağı ben temin edeceğim birde emme manifoldunu temizlemek istiyorum ayrı ayrı fiyat alabilir miyim?
    Merhabalar. Direksiyon yağı normal şartlarda komple değiştirilmez. Eksik yağ tamamlanır. Siz de bir sıkıntı mı var acaba? Emme mafifoldunu ve diğer aksamlarınızı ücretsiz kontrol edelim. Ona göre size fiyat verelim. İsteğinize göre hareket edelim.

• Çavuş
    49 Mesaj
    Geçtiğimiz hafta sonu, farları çok kirlenmiş olan Ford Fiesta aracımı götürdüm. Daha önce temizlik görmediği için ister istemez farlar feci halde olduğundan dolayı yapılan temizlik kendini fazlasıyla belli etti. Ayrıca o kampanyadaki 50 TL olan ücret hakikaten o işin, verilen emeğin, harcanan zamanın karşılığı olamaz. Bunu özellikle belirtmekte fayda var çünkü geri dönüş için yapılan yorumları da bu açıdan değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum.
    Gün içinde benden önceki işlerin süresi biraz uzayınca, verilen sözü de tutmak adına sağolsunlar hem pazar günü hem de akşam 20.00 sonrasına kadar benim araçla ilgilenmek zorunda kaldılar. Yunus Bey'i ve yanında Mustafa Usta'yı gördüğüm ilgi, alakadan dolayı ve ayrıca bildiğimiz oto sanayi işletmeciliğinin dışında bir anlayışla işlerini yürütmeleri adına seve seve tavsiye ederim. Kısmet olursa boya koruma için de Alesta Otomotiv'i ziyaret etmeyi planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bindokuzyüzon -- 13 Mayıs 2019; 13:37:14 >

• Çavuş
    48 Mesaj
    İyi günler Yunus Bey. Opel Astra K marka aracımı getirmeyi düşünüyorum. shell 5-40 dexos2 yağ kullanımıyla bakıma ekstra ne kadar öderim. Ayrıca ön disk ve ön balata ile arka balata değişim tutarları işçilik artı malzeme ne kadar tutar. Onları da değiştirmemi söylediler. Tabi yine de siz kontrol ettikten sonra duruma göre değiştiririz.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
anzer balı
kripto para haberleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.