Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
129
Favori
121.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 361
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 600
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 164
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (600 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (388 mesaj) Mobil (550 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    897 Mesaj

hocam trollük yapanlara cevap vermemenizi tavsiye ederim..

adam kendi yazdığını kendi çürütüyor..

tedarikçinizi değiştirin yakında batarsınız diyor..piyasadan daha ucuza bulabilirsiniz diye link koyuyor.. sonra da en çok sahtesi bulunan yağ bu marka diyor.. verdiği linklerdeki yağın orjinal olduğuna bizim nasıl inanmamızı bekliyor o zaman ?? saçmalık..

bu arada size bir tavsiyem de şu olabilir... piyasadaki sahte yağlara sürekli dikkat çekiyorsunuz fakat sadece sizinki orjinalmiş gibi algılanıyor.. halbuki müşteri de gayet orjinal bir yağ tedarik etmiş olabilir.. belki tedarikçiden almıştır, peşin para vs.. bakmayın siz tedarikçilere... perakende de satıyorlar.. doğru yeri ve kişiyi bulursanız..
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

hocam trollük yapanlara cevap vermemenizi tavsiye ederim..

adam kendi yazdığını kendi çürütüyor..

tedarikçinizi değiştirin yakında batarsınız diyor..piyasadan daha ucuza bulabilirsiniz diye link koyuyor.. sonra da en çok sahtesi bulunan yağ bu marka diyor.. verdiği linklerdeki yağın orjinal olduğuna bizim nasıl inanmamızı bekliyor o zaman ?? saçmalık..

bu arada size bir tavsiyem de şu olabilir... piyasadaki sahte yağlara sürekli dikkat çekiyorsunuz fakat sadece sizinki orjinalmiş gibi algılanıyor.. halbuki müşteri de gayet orjinal bir yağ tedarik etmiş olabilir.. belki tedarikçiden almıştır, peşin para vs.. bakmayın siz tedarikçilere... perakende de satıyorlar.. doğru yeri ve kişiyi bulursanız..
    Çok teşekkür ederiz. Haklısınız. Biz orada 5 aile evine ekmek götürmek derdindeyiz. Küçücük menfaati için ekmeğimize taş koyanlar dilerim kendi ekmeklerinden olmasınlar. Allah herkese hayırlı kazançlar nasip etsin.
    Yağ konusunu tekrar araştırayım bakalım. Fiyatı düşürebilirsem söz veriyorum fiyatları da aynı oranda düşüreceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Far temizleme konumuzu kapatıyoruz. Beklediğimizen fazla ilgi oldu😀 çok teşekkür ederiz. Bakım kampanyamız devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Far temizleme konumuzu kapatıyoruz. Beklediğimizen fazla ilgi oldu😀 çok teşekkür ederiz. Bakım kampanyamız devam ediyor.
    Boya koruma?

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Boya koruma?

Alıntıları Göster
    Cumartesi açıklayacağız inşallah. Pazar günü forumdan Türker abimizin arabasını örnek olarak yapacağız. Resimlerini paylaşacağız. 😀

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hakikaten yeni gibi olmamış mı😀

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Böyle yorumlar gelince gerçekten mutlu oluyoruz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    721 Mesaj
    Selamlar,
    2004 opel vectra c kasa, yağ bakımı ne tutar acaba castrol magnatec 10/40 yağ ile?
    Brde buji değişim ile fiyatı ne olur?
    Teşekkürler

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Selamlar,
    2004 opel vectra c kasa, yağ bakımı ne tutar acaba castrol magnatec 10/40 yağ ile?
    Brde buji değişim ile fiyatı ne olur?
    Teşekkürler
    Aracınız için magnatec kullanırsak 15 tl fark çıkar. Bujilerin 4 tanesi oem bosch olanlar 100 TL civarı, aracınıza özel olanlar 150 ile 180 TL civarı. Şasi numaranızdan net rakam verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 3 Mayıs 2019; 23:41:56 >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Dün (cumartesi) aracımdaki titreme problemi için kendisini ziyarete gittim. Çay ikramı ve hoş sohbet ile karşılandım. Benim gibi servisinizden memnun değilseniz ya da yeni servis arayışındaysanız şiddetle tavsiye ederim. Kafalara yerleşen sanayi esnafı profilinden uzak birisi. Zaten gittiğinizde konuşmasından da anlayabilirsiniz. Titreme problemi çözüldü ve bunun haricinde ufak tefek bir kaç düzeltmeyi de ücretsiz hallettiler. Tamir öncesi de parça fiyatları ve işçilik ücreti konusunda bilgi vermeden işe başlamadılar. Pazartesi günü de yağ kaçağı ve genel bakım için gideceğim. Kendisine ve ustalara teşekkür ediyorum.
  • Teğmen
    110 Mesaj
    i20 2011 dizel aracim var.
    motor yagi 5-30 castrol edge
    Mazot filtresi
    Hava filtresi
    Polen filtresi
    Ön-arka balata

Fiyat alabilirmiyim. Forumda boyle duzgun ustalarin kampanyalarina ve ilgi gostermesine bayiliyorum

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: srock61

Dün (cumartesi) aracımdaki titreme problemi için kendisini ziyarete gittim. Çay ikramı ve hoş sohbet ile karşılandım. Benim gibi servisinizden memnun değilseniz ya da yeni servis arayışındaysanız şiddetle tavsiye ederim. Kafalara yerleşen sanayi esnafı profilinden uzak birisi. Zaten gittiğinizde konuşmasından da anlayabilirsiniz. Titreme problemi çözüldü ve bunun haricinde ufak tefek bir kaç düzeltmeyi de ücretsiz hallettiler. Tamir öncesi de parça fiyatları ve işçilik ücreti konusunda bilgi vermeden işe başlamadılar. Pazartesi günü de yağ kaçağı ve genel bakım için gideceğim. Kendisine ve ustalara teşekkür ediyorum.
    Çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Siz mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz. 😀

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: garfiens

i20 2011 dizel aracim var.
    motor yagi 5-30 castrol edge
    Mazot filtresi
    Hava filtresi
    Polen filtresi
    Ön-arka balata

Fiyat alabilirmiyim. Forumda boyle duzgun ustalarin kampanyalarina ve ilgi gostermesine bayiliyorum
    Teşekkür ederiz. Edge 5\30 için 50 TL fark çıkar. Yakıt filtresi 80 ile 140 TL arasında birkaç marka var. İşçiliğimiz 50 TL. Balatalar içinde aynı şekilde 100 ile 180 TL arasında birkaç çeşit var. Ön arka toplam balata işçiliğimiz 100 TL. Öncesinde balata ve disklerinizi kontrol edelim. Yüzde kaç kalmış söyleyelim. İdare ederse değiştirmeniz. Size bağlı

|
    |
  • Yüzbaşı
    717 Mesaj
    Ben bugün Alesta otomotive ön balata değişimi ve disk tornalama için gittim.Çok iyi karşılandım ve çok iyi bilgilendirildim.Yunus bey gerçekten beyefendi bir arkadaş,kendileri Ankaradaki arkadaşlar için büyük şans bence.Fiyatları da gayet uygun..

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: fluminense

Ben bugün Alesta otomotive ön balata değişimi ve disk tornalama için gittim.Çok iyi karşılandım ve çok iyi bilgilendirildim.Yunus bey gerçekten beyefendi bir arkadaş,kendileri Ankaradaki arkadaşlar için büyük şans bence.Fiyatları da gayet uygun..
    Çok teşekkür ederiz.Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀

|
    |
  • Yüzbaşı
    409 Mesaj
    Merhaba,

1.3 multijet linea 80000 bakımı için geleceğim. Ürünleri kendim internetten aldım. Aşağıdaki işlemler için işçilik ücretinizi söyleyebilir misiniz?

Tüm filtreler
    Motor yağı,
    Şanzıman yağı,
    Direksiyon hidroliği,
    Fren hidroliği,
    Ön amortisör takozları (sağ ve sol)

Üstte ki yazdığım işlemler için net bir fiyat verirseniz sevinirim. Ayrıca vereceğiniz işçilik ücretinin bir süresi var mı onuda belirtir misiniz.

Kendiniz için ürünleri temin ettiğiniz yağ satan firmada Petronas Tutela GI/A 1Lt ürününü bulma imkanımız olabilir mi?
    Teşekkürler.
  • Binbaşı
    1220 Mesaj
    206 1.4 hdi için fiyat bakıyordum tam. internette mazot, yağ, polen ve hava filtresi orjinal 200 e, hepsiburadadan total 5w30 yağı 125 e buldum. sizin 300 liralık fiyata işçilik dahilse daha ucuza geliyor, yanlışım yok değil mi?
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    hocam fren hidroliği değiştiriyor musunuz cevabınız evetse işçilik ücreti nedir teşekkürler
  • Çavuş
    74 Mesaj
    Merhaba, hayırlı işler.

2008 FOCUS 1.6 TDCI 109 2.5 kasa için yakıt dahil tüm filtreler artı yağ ne kadar olur? belki z rotları vs değişebilir onları da araya ekleyebiliriz.
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bgkn

Merhaba,

1.3 multijet linea 80000 bakımı için geleceğim. Ürünleri kendim internetten aldım. Aşağıdaki işlemler için işçilik ücretinizi söyleyebilir misiniz?

Tüm filtreler
    Motor yağı,
    Şanzıman yağı,
    Direksiyon hidroliği,
    Fren hidroliği,
    Ön amortisör takozları (sağ ve sol)

Üstte ki yazdığım işlemler için net bir fiyat verirseniz sevinirim. Ayrıca vereceğiniz işçilik ücretinin bir süresi var mı onuda belirtir misiniz.

Kendiniz için ürünleri temin ettiğiniz yağ satan firmada Petronas Tutela GI/A 1Lt ürününü bulma imkanımız olabilir mi?
    Teşekkürler.
    Fren yağ tamamlanınca frenlerin havasını da alacağız. Tüm işçilik için 250 TL olur. Ayrıca balata, disk durumunuza da bakalım.ufak tefek işlerinizi halledelim. Petronas maalesef tedarikçimde yok.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
anzer balı
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.