Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
129
Favori
122.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 361
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 600
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 164
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (600 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (388 mesaj) Mobil (550 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    746 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Kartelin sökülüp tamir edilmesi zahmetli ve masraflı biraz. Ustanız ekonomik yoldan halletmiş. Ara sıra yağınızı kontrol edin. Zamanla tekrar sıkıntı oluşması muhtemel. Ama belki birkaç yıl idare de edebilir. Geçmiş olsun
    Çok teşekkürler arkadaş,

İnşallah bir problem olmaz. Olmazsa bir kaç ay sonra söktürüp tamir ettireyim . İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evvela -- 29 Nisan 2019; 22:55:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj

Alıntıladığım yorumdaki tüm güzel sözlerimi üzülerek geri alıyorum far temizlemeye gittiğimde farın içinde su vardı yunus bey farı temizlesek de istediğiniz gibi olmaz bu suyun temizlenip tekrar iyi şekilde kapatılması lazım diye ısrar etti bende mali durumum olmamasına rağmen kendisine güvenerek eksiye düşmeme rağmen kabul ettim farı çıkardılar temizlediler sonra da parlatma işlemi yapıldı içindeki su hâlâ duruyordu temizleyen arkadaş bankaya giderken abi farı ısınırdırdım su gitti sonra tekrar oluştu içime sinmedi dedi parayı çektim geldim çalışan arkadaş mahçup olmasın diye benim içime sinmedi su tekrar giriyor gibi dedim evim çok uzak tekrar gelemem dedim kapanış saatine de yakın olduğu için ustaya da sorarak abi girmez daha sen 1-2 gün güneşte beklet o çıkar dedi bende zaten 6 saattir (evet far temizleme için 6 saat bekledim) beklediğim için birde güvenip kendisine ayrıldım ama sinmedi içime çünkü beni başından savarmis gibi geldi 1-2 gün derken tam 1 hafta güneşin altında bekledi araç ne su gitti ne de temizlenen far da kozmetik harici bir gelişme oldu bunu kendisine ilettigim de ben zaten kesin olur demedim getir tekrar yapalım dedi evim çok uzak size söyledim dedim zaten senin ısrarın ile yaptık biz farda böyle birşey yapmıyoruz diyerek tüm suçu da üstüme atıp kendisi işin içinden çıkmaya çalışıyor başta bahsettiği amacımız tek gelen değil sürekli gelen müşteri kazanmak ibaresini sadece burda müşteri çekmek için kullanıyor benim verdiğim para çok büyük paralar değil ama siz dikkat edin önemli olan ucuz olması değil arkasında durulması oda malesef bu arkadaşta yok aracınızı götürürken bunları da unutmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Alıntıladığım yorumdaki tüm güzel sözlerimi üzülerek geri alıyorum far temizlemeye gittiğimde farın içinde su vardı yunus bey farı temizlesek de istediğiniz gibi olmaz bu suyun temizlenip tekrar iyi şekilde kapatılması lazım diye ısrar etti bende mali durumum olmamasına rağmen kendisine güvenerek eksiye düşmeme rağmen kabul ettim farı çıkardılar temizlediler sonra da parlatma işlemi yapıldı içindeki su hâlâ duruyordu temizleyen arkadaş bankaya giderken abi farı ısınırdırdım su gitti sonra tekrar oluştu içime sinmedi dedi parayı çektim geldim çalışan arkadaş mahçup olmasın diye benim içime sinmedi su tekrar giriyor gibi dedim evim çok uzak tekrar gelemem dedim kapanış saatine de yakın olduğu için ustaya da sorarak abi girmez daha sen 1-2 gün güneşte beklet o çıkar dedi bende zaten 6 saattir (evet far temizleme için 6 saat bekledim) beklediğim için birde güvenip kendisine ayrıldım ama sinmedi içime çünkü beni başından savarmis gibi geldi 1-2 gün derken tam 1 hafta güneşin altında bekledi araç ne su gitti ne de temizlenen far da kozmetik harici bir gelişme oldu bunu kendisine ilettigim de ben zaten kesin olur demedim getir tekrar yapalım dedi evim çok uzak size söyledim dedim zaten senin ısrarın ile yaptık biz farda böyle birşey yapmıyoruz diyerek tüm suçu da üstüme atıp kendisi işin içinden çıkmaya çalışıyor başta bahsettiği amacımız tek gelen değil sürekli gelen müşteri kazanmak ibaresini sadece burda müşteri çekmek için kullanıyor benim verdiğim para çok büyük paralar değil ama siz dikkat edin önemli olan ucuz olması değil arkasında durulması oda malesef bu arkadaşta yok aracınızı götürürken bunları da unutmayın
    Hocam yanlış anlama ama adam tutup da sana ne halin varsa gör dememiş. Bi güvence vermedik ama yine de getir tekrar bakalım demiş. Arkasında durmamak öyle olmaz. Getir halledelim diyorsa arkasında duruyor demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    398 Mesaj
    quote:

Mahalle maçlarında sürekli kaleye geçirilen mızmız çocuk gibi ağlayıp, sızlamışsın. Adam getir tekrar bakalım bile demiş. Bu sözden arkada durmamak çıkarılmaz efendi. Ben de Kızılcahamamdan geldim o gün tek farımı 25 tlye öteki yeni değiştirdiğim fardan daha güzel daha yeni hale getirdiler. Çok efendiler, çok yardımseverler, sicakkanlilar, misafirperverler. Senin uzak olup olmaman o adamı bağlamaz ki? Ayrıca çok profesyonel bir şey istiyorsanız. Özel far temizleme tamir yerleri var. Tek far için 100 tl fiyat aldım oraya gidin yaptırın. Facebookta başkent Far diye aratin. 25 tl veriyorsunuz mız mız..

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

BİZ FAR ONARIMI YAPMIYORUZ. Forumdan yahut normal yolla gelen herkese de buna garanti veren yalan söyler diye söylüyoruz.
    Sizin aracınız Alfa 147. Farınızın kesinlikle tamir olmayacağını size önceden söyledik. Durumunuzun olmadığını söylemeniz üzerine TOPLAM 50 TL ye farınıza arka kapak uydurduk.Sonrasında ekstra silikon ve dayanıklı yapıştırıcı ile farınızın su almasını engellemeye çalıştık. Farınızın içine hava tutup kurutmaya çalıştık. Şu ana kadar gelen hiç kimseye bu işlemleri yapmamıştık. Bizim alanımız değil diye.
    Aracınızın parçası pahalı diye vicdan yapıp yapmamam gereken işlemleri yaptığım için çok pişman oldum.
    Getirin ücretsiz tekrar bakalım dediğimde forumda olumsuz yorum yazarım diye pm den beni açık açık tehdit etmenizi de müşterilerimizin vicdanına bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 30 Nisan 2019; 10:5:16 >

• Yüzbaşı
    573 Mesaj

Zaten olay güvence vermemek olsa o durumda yaptırmam siz far temizlemeye gitmişsiniz arkadaş ısrarla size farın suyunu alalım böyle olmaz demiş sizde gerek yok kendi çıkar demişsiniz o zamanda far temizleme içinize sinmez yarım iş olur dediği için temizletmissiniz ben gittiğim de farimda su vardı yaptırdım para verdim ve hâlâ farimda su var ve bu işlemi ben istemedim siz ne düşünürsünüz

|
    |
    HmB_SaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj

Far temizleme değil arkadaşım nerenizle okuyorsunuz mesajları savunacağım diye rezil olmuşsun farimda su vardı ben istememe rağmen yaptı para verdim ve hâlâ farimda su var bi işlem yapılmış parası ödenmiş ama olmamış eksik ne yapalım oturup susalım mı?

|
    |
    *EKSeLaNS* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj

Yalan söylemekte baya usta olmuşsunuz sizi tehdit ettiğimi kanitlarmisiniz ben foruma yazmak yerine insan gibi gelip size özelden mesaj attım bu nasıl bir utanmazliktir ikincisi bilmediğiniz bir iş ise neden far temizletmeye gelmiş birini farını söküp temizletmeye ikna etmeye çalıştınız hatta ikisini de sökelim tamir edelim dediniz mi demediniz mi yok benim durumum yok kalsın dediğim de ama farlar temizlenince içinize sinmez dışı temizlense bile içindeki su işi kötü gösterir demediniz mi akşam çıkarken içime sinmedi su hâlâ duruyor dediğim de hicbirsey olmaz 1-2 güneşte tutun geçer ama evim uzak olmazsa çok ugrastirir beni dediğimde sorun olmaz garantisi benim demediniz mi çıkıp insanlara yalan söylemeyin

|
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj
    quote:

Zaten olay güvence vermemek olsa o durumda yaptırmam siz far temizlemeye gitmişsiniz arkadaş ısrarla size farın suyunu alalım böyle olmaz demiş sizde gerek yok kendi çıkar demişsiniz o zamanda far temizleme içinize sinmez yarım iş olur dediği için temizletmissiniz ben gittiğim de farimda su vardı yaptırdım para verdim ve hâlâ farimda su var ve bu işlemi ben istemedim siz ne düşünürsünüz
    hocam öncelikle keşke sizin de sorununuz tam olarak hallolsaydı diyorum.. üzülmeyin bir şekilde o far tamir edilebilir..

sadece şunu da göz önünde bulundurmanız biz forumdaşlara daha faydalı olur;

şöyle ki, anlatımınıza göre sizin aracınızın farının su alması sanki bu kampanyayı yapan ustalar yüzünden olmuş... yani bende öyle bir intiba uyandırdı.. halbuki burada en az suçu olan ekip onlar..

aracınızın farı su alırken neden far temizliği düşündünüz anlamadım.. öncelikle farın tam olarak yalıtımının yapılması ya da değişmesi gerekirdi..

en ekonomik şekilde aradan başka işleri de çıkartmayı hepimiz isteriz zaten..bunda sorun yok..

anladığım kadarıyla o far için en az 50 liralık da yapıştırıcı, silikon vs kullanmışlardır..

ben burada tamamen size iyi niyet gösterdiklerini düşünüyorum..

olmadı ise de çok kızmaya gerek yok..

neticede eşimize aldığımız düğün hediyesi nacar kol saatinin pilini değiştirmek için kapağı tornavida çekiçle zedelemediler ya..(evet öyle oldu, nutkum tutuldu, adam kapağı açamayıp tak tak)...

hem farınız muhtemelen eskisinden çok daha az su alıyordur..

yani evinize gelip hizmeti yenilemeleri, ya da aracınızı çekiciyle aldırmaları kurtarır mı verdiğiniz ücreti?

hep bunlar küçük esnafın karşılaştığı sorunlar işte... kurumsal, ticari işletmelerde sesimiz çıkmaz bir de 10 kat ücret öderiz..

bence tekrar gidin bir fırsat bulun.. gerekirse her tarafını silikonlar, sizi memnun ederler diye düşünüyorum... zaten yeni far alayım deseniz hem bi dünya paradır hem de çift mi değiştirsem, ton farkı falan derken......

• Yüzbaşı
    573 Mesaj

Hocam gittiğimde zaten su vardı su olması onların suçu değil ben satıcı arkadaş gibi yalancı değilim ben far temizlensin su girdiği gibi çıkar dedim arkadaş ısrar etti mali durumum olmadığını söylememe rağmen yok iş düzgün olmaz yok içinize sinmez diye birde ilerde daha çok alır dedi ikisini de yapalım dedi bende yok dedim tekini su alanı yapın bari dedim Allah var uğraştılar söktüler yaptılar ama iş o an yapıldığında bile olmamıştı arkadaşa söyledim su hâlâ duruyor bu olmadı halledelim dedim yok dedi bu 1-2 gün dursun güneşte düzelir dedi yani bi anlamda başından savdi yoksa yaptirmasam da 1-2 güneşte tutunca su giderdi belki yani anlayacağınız giderken su vardı ben istemeyerek yaptılar yaptık dediklerinde su vardı 1 hafta oldu hâlâ su var kendisine bunu özelden ilettim tavrını bi görseniz zaten ben olmaz demiştim başka biriyle görüşmüşüm ben gibi tavırlar ücretsiz yapmak değil hatasını kabul edip abi birşeyi eksik yaptık sanırım kusura bakma bi uğra halledelim demesini beklerken suçu benim üzerime atmalar falan yoksa herkes hata yapar eksik olur bunlar sorun değil

|
    |
    turizmpsikoloğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
    1584 Mesaj
    2014 PEUGEOT 308 Puretech 1.2 Benzinli aracım için bir liste alabilir miyim ? İyi günler dilerim..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım.

Bende mekana bakım yaptırdım..far temizliği yaptırmadığım dan hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat Bakım süper ötesi vasat. Yağ + Yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişimine bakım demek çok komik.

Zaten araba ile azıcık alakası olan kimse bu parçaların araç motorunda nerede olduğunu bilir. Hava ve polen filtresini yoldan geçen 15 yaşın üzerinde her çocukta değiştirebilir.

Yağ ve yağ filtresi değişimine de 30 TL saysak . Bakım bunun neresinde. Bakım dedikleri işlem süresince aracın başında idim. Aracın ne hidrolik sıvısına, ne antifriz ine , ne suyuna , ne arka kampanaların , ne akü şarj durumu ve sağlığına daha bilemediğim kontrol edilmesi gereken noktalarına asla ve asla kimse bakmadı.

Baktıkları şek, ön lastiği sökmek ve fren disk ve balatası, z rot , körük contası , ön aks vs.

Onun da sebebi, araçların en kolay sorun çıkardığı ve parça ve işçiliğinin satışının en kolay olduğu ve bakım ötesinde para kazanılacak noktalar olması.

Kimse size "para kazanmayın, bedava yapın, hep bize çalışın" demiyor. elbette kazanın ama bakım diyince samimi olun , Bakım diyipte , sadece para kazanma olasılığı yüksek aksamları kontrol ederek değil.. gerçek tüm noktaları kontrol ederek.

Bunun neden yazdım.

Eve gittiğimde içimde bir his ben neye 300 TL verdim şimdi oldu, takılan parçaları maksimum 100 TL tutar ki kesinlikle 100 TL altına sanayiden alınır .( kimse ama Bosch vs marka demesin, ispatlayacak koşullarda olmadığımdan kimseyi zan altında bırakmam ama mala bakınca düşük kalite olduğunu anlamayacak kadar ahmak değilim, görünüyor ) ,yağ 100 TL , işçilik 100 TL.

3 parça değiştirmek için 100 TL bana fazla geldi.

Eve gittiğimde antifriz bölümünün en alt seviyenin 2 parmak altında sıvıya sahip olduğunu görünce, bu nasıl bakım mış deyip kendi kendime kızdım. Tabi antifriz den para kazanılmaz, o yüzden işletme tarafından bakmaya gerek yoktu.Daha diğer noktalarda ne eksiğim var bir Allah bilir birde gerçek kontrol eden usta.

daha da uğramam.

Bakım dedin mi, bana en tarafsız şekilde kontrol noktalarına bakacak, dürüst samimi güvenilir işletme lazım. İşletmeye beni eksiklere karşı koruyup kollamıyorsa, bana ne öyle işletmeden. Asla işim olmaz.

Yoksa hava, yağ, polen filtresinin yerini bende biliyorum.

örnek bakım tablosu

Ha bu fiyata bu kontroller olmaz diyorsanız, ya kurtaracak rakamı söylersiniz, yada ismine bakım demezsiniz.

Daha antifrizi kontrol etmeyen işletmenin buna bakım demesi çok komik ve yapmak istediklerinde samimi olmadıklarının ispatı. Bu durumda işletmenin amacının müşteriyi kafese çekmek olarak yorumlarım.

Kimse gelip işletmeye karalamaya çalışıyormuşum ithamında bulunmasın. Bu yazdıklarım en mert ve tarafsız bakım sonu görüşlerimdir.

Eğri oturup doğru konuşma zamanıydı bende yazdım, Forum dayanışması gereği bildiklerimi saklamamak ve diğer üyeleri olası tecrübesizliklerine karşı korumak ahlaki görevim olarak görüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır, diyerek herkese saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıladam -- 30 Nisan 2019; 11:54:36 >

• Yüzbaşı
    897 Mesaj

iyi de bu esnafın ilk mesajı aşağıdaki şekil değil miydi.. yağ ve filtre değimleri gibi bişi... bu paraya şunları yapıyoruz diyor.. araca check up yaptırmak da nereden çıktı!! oldu olacak eksper raporu bile versinler bence... filtre ve motor yağı değişimlerine daha fazla ücret ödeyenler için mantıklı bu iş.. altta yazan periyodik bakımdan kasıt bakım paketi.. klasik kelimeler işte.. yoksa amörtisöründen, kutup başından, akü suyundan, klima dezenfaktasyonundan falan bahsedilen bir iş değil sanki.. öyle olsa tüm detaylarıyla yazıp -yok işte 65 nokta kontrolü falan diye reklamını yapmazlar mıydı.. 1 buçuk cümlelik bir açıklama..

Merhaba. Ankarada güven, kalite ve uygun fiyat ilkeleriyle Araç servisimizi açtık. Açılışımıza özel Periyodik bakım paketi BOSCH marka hava, yağ ve Polen filtreleri ve CASTROL 10\40 yağ herşey dahil 299 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 30 Nisan 2019; 13:57:17 >
    |
    |
    kıladam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

iyi de bu esnafın ilk mesajı aşağıdaki şekil değil miydi.. yağ ve filtre değimleri gibi bişi... bu paraya şunları yapıyoruz diyor.. araca check up yaptırmak da nereden çıktı!! oldu olacak eksper raporu bile versinler bence... filtre ve motor yağı değişimlerine daha fazla ücret ödeyenler için mantıklı bu iş.. altta yazan periyodik bakımdan kasıt bakım paketi.. klasik kelimeler işte.. yoksa amörtisöründen, kutup başından, akü suyundan, klima dezenfaktasyonundan falan bahsedilen bir iş değil sanki.. öyle olsa tüm detaylarıyla yazıp -yok işte 65 nokta kontrolü falan diye reklamını yapmazlar mıydı.. 1 buçuk cümlelik bir açıklama..

Merhaba. Ankarada güven, kalite ve uygun fiyat ilkeleriyle Araç servisimizi açtık. Açılışımıza özel Periyodik bakım paketi BOSCH marka hava, yağ ve Polen filtreleri ve CASTROL 10\40 yağ herşey dahil 299 TL.
    O zaman Kimse bu işletmeye uğramasın kardeşim.

Hesap ortada hava, polen , yağ filtresi sanayiden gidin alın, maksimum 80-90 TL tutar.

Yağ dediğin GG de N11 de alayı var. Kupon bahsedilen yağı kesin daha ucuza alırsın fiyat maksimum 100TL.

üzerinde 100-110 TL lik fiyat kalıyor.

Herhangi bir benzin istasyonun Yağ değişim bölümüne git. Adam 30TL ye yağını değiştiri, filtlelerin hepsini değiştirir.

Ön aksam kontrol lü için gidersin herhangi bir mekanikçiye

Hiçbirşey yaptırmasan dahi....20-30 TL ye lastiklerinin hepsini söker aksamları kontrol eder sana bilgi verir.

Yani işçilik 50TL

Senin mantıkla bu bakım kampanyası minimum 50TL daha pahalı.

Benim antifrizimi bile kontrol edemiyecek bir bakım diye hizmete bakım demek bile komik o zaman.

Sana göre Hesap nasıl ?

şayet nokta atışı istiyorsan bölgenin ismini ver o bölgedeki benzinlikle görüşüp hemen 30TL ye yağ, yağ filtresi, polen ve hava filtresi hizmeti için randevunu alayım. Oradaki elaman 30TL için göbek ata ata bu işi alır. sabahtan akşama kadar zaten bol bol zamanı var.

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sevgili dostlarım. Hepinize iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkür ederim. Biz iyi niyetle elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışalım. İnsanları kazıklamadan önceden fiyatları söyleyelim. Varsın kötü yorumlarda olsun. Bana özelden gelen şikayetlerin birçoğu işinin ehli olmayan ustalarla ilgili. Ben 33 yıllık ustama bizzat bakım yaptırıyorum. Aradaki fark sizin takdirinizdir Geçenlerde 1500 km önce başka yere bakım yaptırmış müşterimiz geldi. Gözünün önünde olacak şekilde tekrar bakımını yaptık. Biz size bizim yaptığımız işin garantisini veriyoruz. Yaptığımız işi küçümsüyorsanız bu sizin ayıbınız Ortada alınteri var. Size sürpriz yapmıyoruz. Neye bakılacağını, neyin ne kadara çıkacağını önceden söylüyoruz. Hatta isterseniz parçayı getirin biz işçiliğini yapalım diyoruz.Çok samimi olarak söylüyorum ki 150 TL olarak müşteriden aldığım Castrol edge 4 lt yağa 184 olarak tedarikçime ödüyorum.Tedarikçim Ankaranın Castrol Bölge Dağıtıcısı. İsterseniz faturayı da paylaşabilirim. Özellikle wv grubu araçların mann, mahle ve bosch filtrelerini 140 150 TL civarına alıyorum. Aksini söyleyen arkadaşım bana 100 TL fiyattan 50 paket satarsa kendisine duacı olurum.
    Herşey forum üyelerinin gözlerinin önünde, şeffaf ve net.
    Kuru kuruya şu fiyata alırım diyen sevgili arkadaşım haydi al görelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 30 Nisan 2019; 19:29:59 >

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MertBurak

2014 PEUGEOT 308 Puretech 1.2 Benzinli aracım için bir liste alabilir miyim ? İyi günler dilerim..
    Merhaba aracınız için Castrol 5\30 magnatec yağ kullanacağız. 30 TL fark çıkar.Disk, balata ve fren sistemi, direksiyon yağı ve radyatör suyunuzu kontrol ederiz. Sıkıntı yoksa başka ücret ödemezsiniz Bizde sürpriz olmaz. Söz veriyoruz. 😀

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

2015 1.6 dizel Egea aracım için triger kayışı+devirdaim+kırmızı antifiriz için ve şanzuman baskı balata+yağı için fiyat verir misiniz? Ayrıca şu noyan boya koruma cila muhabbetini başlattığınızda bilgi verirseniz yaptırmak isterim.

Alıntıları Göster
    Bana şasi numaranızı yazarsanız net rakamlar verebilirim.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Sevgili dostlarım. Hepinize iyi ve kötü yorumlarınız için teşekkür ederim. Biz iyi niyetle elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışalım. İnsanları kazıklamadan önceden fiyatları söyleyelim. Varsın kötü yorumlarda olsun. Bana özelden gelen şikayetlerin birçoğu işinin ehli olmayan ustalarla ilgili. Ben 33 yıllık ustama bizzat bakım yaptırıyorum. Aradaki fark sizin takdirinizdir Geçenlerde 1500 km önce başka yere bakım yaptırmış müşterimiz geldi. Gözünün önünde olacak şekilde tekrar bakımını yaptık. Biz size bizim yaptığımız işin garantisini veriyoruz. Yaptığımız işi küçümsüyorsanız bu sizin ayıbınız Ortada alınteri var. Size sürpriz yapmıyoruz. Neye bakılacağını, neyin ne kadara çıkacağını önceden söylüyoruz. Hatta isterseniz parçayı getirin biz işçiliğini yapalım diyoruz.Çok samimi olarak söylüyorum ki 150 TL olarak müşteriden aldığım Castrol edge 4 lt yağa 184 olarak tedarikçime ödüyorum.Tedarikçim Ankaranın Castrol Bölge Dağıtıcısı. İsterseniz faturayı da paylaşabilirim. Özellikle wv grubu araçların mann, mahle ve bosch filtrelerini 140 150 TL civarına alıyorum. Aksini söyleyen arkadaşım bana 100 TL fiyattan 50 paket satarsa kendisine duacı olurum.
    Herşey forum üyelerinin gözlerinin önünde, şeffaf ve net.
    Kuru kuruya şu fiyata alırım diyen sevgili arkadaşım haydi al görelim...
    Bu son yazışım, polemiğe girmeyeceğim.

4 lt castrol yağa 184 TL ödüyorsanız , derhal tedarikçinizi değiştirin derim. Yoksa yakında batarsınız.
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/castrol-edge-5w40-benzinli-dizel-motor-yagi-4-lt-2018-uretim-tarihli-438806747

5/40 fiyatı 145TL
    https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/castrol-edge-ll-5w-30-4-litre-tam-sentetik-motor-yagi-439166653

5/30 fiyatı 169TL

Yani adamlar en az %10 komisyon+ KDV vs ödüyor..sonra bu fiyata satıyorlar. Siz toptancıdan nasıl daha pahalıya alıyorsunuz ! İlginç.

Ben şahsen castrol yağı asla almam, piyasada en fazla sahtesi olan ürün, keza Bosch vs de aynı.

Sanayi bunların sahte malları ile kaynıyor.

200TL lik tadı rengi vs tutturmanın o kadar zor olduğu rakıyı bile yapıyorlar. Koklayıp anlayamayacağın castrol lü mü kopyalayamacaklar.

Burası Türkiye.

Yanlış anlamayın ama bahsettiğiniz fiyatlar bana hiç gerçekçi gelmiyor. Fatura vs ispat için önemli değil.
    Kalın sağlıcakla.

Bu konu benim için bitmiştir. Cevap yazmayacağım.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sevgili dostum. 4 yıllık üniversite bitirmiş ve 40 yaşına gelmiş biri olarak sormak isterim. Sadece sen mi AKILLISIN. Sence ben bunları düşünmemiş miyimdir. Bir sürü para harcayıp servise para yatırırken bunları göremememiş miyimdir.
    Motor yağı yahut diğer herhangi bir parçada sorun olduğunda karşımda muhatap bulmam önemli. Garanti alabilmeliyim ki müşterime garanti verebilmeliyim.
    Kuru kuruya atıp tuttuğun filtre ve yağ fiyatlarını bana satacaktın ya hani.
    Böyle erkenden kaçıp gitmen olmadı 😀 Hemde para kazanmış olurdun

• Yüzbaşı
    573 Mesaj

Başkasından sorusuna cevap beklemek yerine sorduğum sorulara bi cevap verin ne oldu çabuk kaçtınız yalanlarınız mı ortaya çıktı öyle atıp tutmak ile olmuyormuş değil mi birde utanmadan insanlara söz veriyorsunuz ilk önce verip de tutmadığınız sözleriniz ile ilgilenseniz nasıl olur

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.