Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.292
Cevap
129
Favori
122.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 363
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 601
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 164
  • Favoriye Eklediklerim 131
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (601 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (390 mesaj) Mobil (551 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    459 Mesaj
    Fiyatlar makul, ustayla da tanışınca bu konu ankaralı forumdaşların oldukça işine yarar...
  • Yüzbaşı
    364 Mesaj
    Hocam hayırlı işler gerek yazan referanslar, gerek konuşma tarzın iyi bir insan olduğun kanaatini uyandırdı bende. Allah yolunu açık etsin.

Benim soracağım bir konu var, aracımı yeni aldım giulietta 2014, kimisi baskı balatası bitmek üzere diyor, kimisi gittiği yere kadar yolda kalana kadar kullan kalsanda motora zararı yok bozulmasının diyor, kimisi baskı balatayı değişsen yeter, kimisi baskı balata ile volanları değişmen lazım bu araçlarda diyor. Fikrin nedir bu konuda araç 98 binde bu arada. 110 bin gibi trigeride değişmeyi düşünüyorum, baskı balata olayını ne yapsam ne dersin?
  • Yarbay
    6821 Mesaj

Megane 2 2006 model far temizliği için geleceğim ama işyerinden 18:00 da çıkıyorum.
    Batıkent den geleceğim.
    Sıkıntı olur mu.
    Mesai durumuna göre yarın veya cuma geleceğim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Merhaba, öncelikle hayırlı işler.
    Boyasız kaporta göçük düzeltme yapıyor musunuz acaba? Polo aracımın sağ arka çamurluk ağzında göçük var ve düzeltmek istiyorum.
    Yapıyorsanız fiyatı nedir?
    Teşekkürler
  • Teğmen
    199 Mesaj

Boyle ozel bir araca biniyorsaniz akoto alfin vs servislere gitmeniz daha yerinde olacaktir.

|
    |
    kaptankaa06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Geçen gün gittim balataları değiştirmek için. Aracın sağını solunu her yerini kontrol ettiler. Yunus bey çok iyi niyetli birisi. Aracın her eksiğini her parçasını tek tek gösteriyor. Balataları aldı getirdi taktılar çok güzel de işçilik yaptılar. Ekstra hiçbir masraf vermedim hatta 3-4 ay sonra bakım zamanı geldiği zaman aracın kaportadaki küçük bir temassızlığı da kaportayı komple indirip ücretsiz yaparım senin için dedi. Sadece bakım değil diğer işler için de kesinlikle uğrayacağım yer oldu.
    çok teşekkür ederiz.kazasiz belasız sürüşler dileriz.önemli olan dost kazanmak.😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: khan1907

Fiyatlar makul, ustayla da tanışınca bu konu ankaralı forumdaşların oldukça işine yarar...
    mutlaka bekleriz.kaporta,boya,tamir ve bakım.her türlü sıkıntınızda aklınıza ilk biz gelmek istiyoruz.😀demleme çayımız her zaman var...

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Hocam hayırlı işler gerek yazan referanslar, gerek konuşma tarzın iyi bir insan olduğun kanaatini uyandırdı bende. Allah yolunu açık etsin.

Benim soracağım bir konu var, aracımı yeni aldım giulietta 2014, kimisi baskı balatası bitmek üzere diyor, kimisi gittiği yere kadar yolda kalana kadar kullan kalsanda motora zararı yok bozulmasının diyor, kimisi baskı balatayı değişsen yeter, kimisi baskı balata ile volanları değişmen lazım bu araçlarda diyor. Fikrin nedir bu konuda araç 98 binde bu arada. 110 bin gibi trigeride değişmeyi düşünüyorum, baskı balata olayını ne yapsam ne dersin?
    çok teşekkür ederiz.baski balata konusunda bakımda üç parça değişir.debriyaj seti,volan ve baskı balata.zaten genellikle de üçü set olarak satılır.şanzuman açılması işçilik olarak zahmetli olduğu için bu üç parçadan idâre edecek varsa bile açılınca değiştirilir.
    eğer aracınızın debriyajı çok yukarıdan kavrıyor ve kalkışta titreme yapıyorsa,aracınız eskisi gibi gitmiyor ve çok yakıyorsa muhtemelen baskı balataniz bitmeye yakındır.
    normal şartlarda tecrübemize gore en kötü ihtimal baskı balata sıyırır ve yolda kalirsiniz.bu üç parçaya zarar verir.diger kısımlara zarar vermez(normal şartlarda😁).zaten bu üç parça değişeceği için tek sikintiniz yolda kalmak olur.
    beni gece gündüz arayın.çekici tanıdığım var.😁
    sevgiyle kalın Yunus 05418968852

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 24 Nisan 2019; 14:6:6 >
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Megane 2 2006 model far temizliği için geleceğim ama işyerinden 18:00 da çıkıyorum.
    Batıkent den geleceğim.
    Sıkıntı olur mu.
    Mesai durumuna göre yarın veya cuma geleceğim..
    saat 19:00 kadar acigiz.gelmeden önce beni ararsanız sizi bekleriz.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hlfblnd

Merhaba, öncelikle hayırlı işler.
    Boyasız kaporta göçük düzeltme yapıyor musunuz acaba? Polo aracımın sağ arka çamurluk ağzında göçük var ve düzeltmek istiyorum.
    Yapıyorsanız fiyatı nedir?
    Teşekkürler
    boyasız göçük düzeltmemiz maalesef yok.yolunuz düşerse uğrayın.küçük birşeyse kaportacimiz halleder.

|
    |
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    Far konunuzu bulamadım. Far neredeyse sıfır oldu. Nede olsa 13 yıllık far.

• Teğmen
    199 Mesaj
    Konudan haberdar olup kardesimin aracini far temizligi icin buraya yonlendirdiim.
    Kendisi kolay kolay yapilan islemleri begenen birisi degildir.
    Firmadan ve calisan arkadaslarin ilgisinden cok memnun kalarak ayrildigini iletti.
    Farlarida eskiye gore epey fark etmis.
    Boyle iyi niyetli ve seffaf isletmelere lutfen destek verelim.

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

Konudan haberdar olup kardesimin aracini far temizligi icin buraya yonlendirdiim.
    Kendisi kolay kolay yapilan islemleri begenen birisi degildir.
    Firmadan ve calisan arkadaslarin ilgisinden cok memnun kalarak ayrildigini iletti.
    Farlarida eskiye gore epey fark etmis.
    Boyle iyi niyetli ve seffaf isletmelere lutfen destek verelim.
    çok teşekkür ederiz.Aracinizi güzel günlerde kullanmaniz dileğiyle.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Far konunuzu bulamadım. Far neredeyse sıfır oldu. Nede olsa 13 yıllık far.

Çok teşekkür ederiz. Konu silinmiş.yeni açacağım.

|
    |

• Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Bugün bende far temizliği için gittim sağolsun yunus bey herşeyi ile ilgilendi ustalar da sagolsunlar küçük bi baktılar eksiklere ilerde de görüşmek üzere ama bi before after almadık yunus bey de o ara meşguldü

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Bugün bende far temizliği için gittim sağolsun yunus bey herşeyi ile ilgilendi ustalar da sagolsunlar küçük bi baktılar eksiklere ilerde de görüşmek üzere ama bi before after almadık yunus bey de o ara meşguldü
    Çok teşekkür ederiz.Aracinizi güzel gunlerde kullanmamız dilegiyle.

• Teğmen
    247 Mesaj
    Pasta cila ve boya koruma hizmetiniz var mı? Varsa fiyat bilgisi alabilmek mümkün müdür?

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet.Tabii ki yapıyoruz.Pasta,cila ve boya koruma 250 tl ye yapıyoruz. Beğenme garantisi veriyoruz.😀

|
    |
  • Yarbay
    4946 Mesaj
    Merhaba ben de yakın zamanda 1.2tsı mk3 leonu getırmeyı dusunuyorum bakıma. Yag castrol, fıltre takımını da mahle veya mann ıstıyorum. Bır de bujı kontrolu sonrası degısım olabılır. Olası degısımde de orıjınal bujı tercıh ederım. Bunları tedarık edebılıyorsunuz degıl mı ? Bujılı tahmını ucret ne olur ?

• Teğmen
    112 Mesaj
    Kartla ödeme imkanı var mı?

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.