Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.297
Cevap
131
Favori
122.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 gün
  • Cevaplayan Üyeler 363
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 605
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 165
  • Favoriye Eklediklerim 133
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (605 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) Komedidansshow (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (395 mesaj) Mobil (551 mesaj) Mini (41 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
23 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 350 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    333 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasin90

Toptan 60 lira mı?

Hocam sizde baya abartmışsınız sizin düşündüğünüz gibi kar oranları yok madeni yağlarda

300 lira gayet uygun, işinize gelmiyorsa gitmezsiniz olur biter ama bilmeden de sallamanın insanlatı yanlış yönlendirmenin anlamı yok.

Yunus hocam hayrlı işler

Alıntıları Göster
    toplam değil, sanırım yanlış yazmışım, 3 filtre + yag degisim ücreti+ mekanik aksam kontrolü vs

bu devlet sirri degilki yav , periyodik bakım dediginiz dünyanın en zahmetsiz işi, bu isi kimisi servisler gibi 600 e yapar , kimi ustaya parcani götürürsün 50 60tl işçilik alır, hep böyledir bu, dediğim sey ortada bir fırsat yok, yoksa arkdasa birşey dediğim yok, isterse 2bintl fiyat biçer

amaaan neyse ne , isteyen istediğine yaptirsin, birşey yazdık linç yedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    333 Mesaj

yetkili servisin fahiş fiyatlar cekmesi ne beni nede baska ustaları/servisleri bağlar, bu işin piyasası sanayide bellidir

aynı ise yetkili servis 10bin tl fiyat cekse , konu sahibi arkadaş 2bin tl fiyat verse, ayni isi 100tl ye yapanlar var olduğu sürece arkadaşın çektiği fiyat pahalıdır benim için

|
    |
    furkan1zek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2676 Mesaj

Söylediklerinize %100 katılıyorum o trollere aldanmayın hocam linç yediğiniz falan yok bırakınız kazıklanmaya ve kazığa fırsat demeye devam etsinler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    crossingover35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

vallahi isteyen istediği yerde yaptırır, ben cebimden cikan parayı bilirim, kimseyede yalan söyleyecek halim yok bu yaşta

1 hafta oldu daha ,Hepsiburada dan mobil marka yağı aldm, ustaya götürdüm, wurth marka 3 lu filtre setine+ yag degisimi işçiliğine 60tl aldı,

arabanın etrafında da dört döndü, eksper kadar inceledi etti sağolsun

150 tl iscilik az demişsiniz birde, baska esnaflar nasıl bu fiyata yapıyorsunuz diye size soruyormus demenize göre, yani yuh diyorum, bunun üzerine birşey dememe gerek birakmadiniz, sanayiye gitmemiş olsak...

Alıntıları Göster
    Saygılarımı sunuyorum. Hayatınızda başarılar

|
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: gokhan68

Google yorumlar için link yazar mısınız?
    https://alesta-otomotiv.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

Asıl Web sitemiz henüz kurulum aşamasında. Şimdilik bu var.

|
    |
  • Er
    13 Mesaj
    Yanlış anlamadıysam (marka-modele göre) yağ hariç filtre takımının fiyatı değişmiyor.
    Bosch marka; (marka-modele göre) hava, polen, yağ ve (benzin-mazot) yakıt filtrelerinin fiyatları ne kadar?

• Yüzbaşı
    897 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: crossingover35

yetkili servisin fahiş fiyatlar cekmesi ne beni nede baska ustaları/servisleri bağlar, bu işin piyasası sanayide bellidir

aynı ise yetkili servis 10bin tl fiyat cekse , konu sahibi arkadaş 2bin tl fiyat verse, ayni isi 100tl ye yapanlar var olduğu sürece arkadaşın çektiği fiyat pahalıdır benim için
    hocam, 5 ay önce motor yağı (5/30 motul - 5 litre), japoncudan markasını tam hatırlamadığım yağ ve hava filtresi aldım.. 210 tl tuttu.. polen filtresi alsaydım 35 tl de ona verecektim ne idüğü belirsiz..

tanıdık ustama da 60 tl'yi verene kadar canım çıktı.. aşağı yukarı 300 tl.. ankara şaşmaz'da.. o aracı liftte tuttuğu süre bile önemli adam için..sırada başka araçlar oluyor.. ben de yağ iyice süzülsün istiyorum falan... bir de bir o yana bir bu yana motul yağı nereden ucuz alırım diye o kadar tur attım, benzin yaktım..

bu açıdan bakarsak, en azından bosch filtre seti ile ödeyeceğim toplam bedeli bilerek bir yere giderim.. hem benim araç 4,2 litre yağ alıyor..
    küsuratların da önemli olmadığını da yazmışlar..

yani 300 tl'den ucuza çıkılabilecek bir yer varsa ankara şaşmaz için lütfen teklifinizi yazın... ya da usta ismi verirseniz sorarız hangi marka yağ, filtreler ne..4,2 litre olunca ne olur falan?? direk şuraya gidin diyebileceğiniz bir yer var mı??
    |
    |

• Onbaşı
    33 Mesaj
    Bugün bakım için gittim. Yunus beyin karşılaması, çalışanların kibarlığı, ince ve temiz iş yapmaları, dürüst tavırları çok hoşuma gitti. Sanayiye gitmeyi sevmeyen biri olarak alışılagelmişin dışında geldi bana çalışmaları. Sırf bu yüzden bile başka motor ve kaporta işlerimde de ilk tercih edeceğim yer olacak. Fiyat konusunda her aşamanın şeffaf olması da güzel. Ayrıca kapılarla, frenlerle, yağ kaçırma ile de tespit aşamasında üşenmeden ilgilendiler 299 tl lik bakım kapsamında.

Ben çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.

• Teğmen
    111 Mesaj
    Yakınlarda gelemeyecegim ama inşallah yaz sonu sizin oradayım bakım için. Kampanyadan bağımsız olarak sırf nazik uslubunuz nedeniyle sizi tercih edeceğim

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 35aramis

Yanlış anlamadıysam (marka-modele göre) yağ hariç filtre takımının fiyatı değişmiyor.
    Bosch marka; (marka-modele göre) hava, polen, yağ ve (benzin-mazot) yakıt filtrelerinin fiyatları ne kadar?
    Evet doğru anlamışsınız. Tedarikçilerimle ortalama 100 tl ye 3 filtre için anlaştım. Açıkçası bazıları 20 30 TL fazla tutuyor ama söz verdim bir kere. Yakıt filtresi aracın markası ve modeline göre 80 ile 150 TL arasında tutuyor.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: The_Turq

Yakınlarda gelemeyecegim ama inşallah yaz sonu sizin oradayım bakım için. Kampanyadan bağımsız olarak sırf nazik uslubunuz nedeniyle sizi tercih edeceğim
    Çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Önemli olan uzun yıllar dost kazanmak.

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yuce86

Bugün bakım için gittim. Yunus beyin karşılaması, çalışanların kibarlığı, ince ve temiz iş yapmaları, dürüst tavırları çok hoşuma gitti. Sanayiye gitmeyi sevmeyen biri olarak alışılagelmişin dışında geldi bana çalışmaları. Sırf bu yüzden bile başka motor ve kaporta işlerimde de ilk tercih edeceğim yer olacak. Fiyat konusunda her aşamanın şeffaf olması da güzel. Ayrıca kapılarla, frenlerle, yağ kaçırma ile de tespit aşamasında üşenmeden ilgilendiler 299 tl lik bakım kapsamında.

Ben çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.
    Çok teşekkür ederiz. Kazasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    hocam merhaba;

Yağ olarak Elf Evolution 900 SXR 5W-40 kullanabiliyormusunuz?

Bakım fiyatı değişiyor mu bu yağda?

araba clio4 0,9tce
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hopesen

hocam merhaba;

Yağ olarak Elf Evolution 900 SXR 5W-40 kullanabiliyormusunuz?

Bakım fiyatı değişiyor mu bu yağda?

araba clio4 0,9tce
    İstediğiniz yağ için 30 TL fark çıkar. Aracınızın ücretsiz detaylı kontrolünü yaparız. Balata, disk, bujiler vb. Ekstra bir isteğiniz olmazsa başka fark çıkmaz. Bizde kötü sürpriz olmaz

• Yüzbaşı
    839 Mesaj
    Hayirli olsun,başlıktaki kampanya uygun ancak filtre yağ değişimi kampanyalı açılışa özel 100 liraysa sonrasını düşünemiyorum. Hâlâ birçok 40 yillik ustanın (sigortasız suriyeli vs degil) 50 lira civarına yaptığı işten bahsediyoruz.

|
    |
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj

Hepsi müslüman ekmeginin pesinde olan insanlar tek sucları abd siyon mafyasının ülkelerini gasp etmesi. Lütfen müslüman kardeslerimize karsı bir meta gibi davranmayalım. Kimsenin bu hayatta ne olacağının garantisi yoktur. Mesele emperyalizme karsı bir olmaktır islam cercevesinde.

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6816 Mesaj

1999 fiat uno 70s sanziman takozu degisimini ne kadara yaparsiniz ? Birde yeriniz neredeydi sasmazda mi ?

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Hepsi müslüman ekmeginin pesinde olan insanlar tek sucları abd siyon mafyasının ülkelerini gasp etmesi. Lütfen müslüman kardeslerimize karsı bir meta gibi davranmayalım. Kimsenin bu hayatta ne olacağının garantisi yoktur. Mesele emperyalizme karsı bir olmaktır islam cercevesinde.
    Siz olaya farklı bakmışsınız. Türkiye de kaçak çalıştırılan, herhangi bir vasfı olmadığı halde ustaymış gibi insanlara iş yaptırılan ve maalesef sigortasız, asgari ücretin çok altında çalıştırılan yabancılardan bahsediyorum. Onların yaptığı iş haliyle kalitesiz olacaktır. Sektörü alt üst edecek sağlıklı fiyat oluşumunu da bozacaktır. Sonuç olarak günü kurtarmak isteyen kötü esnafın tüm sektörü bozmasından bahsediyorum. İşin siyasi boyutuna karışmam. Ekmek parası kazanmaya çalışıyoruz.

|
    |

• Firma Yetkilisi
    236 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

1999 fiat uno 70s sanziman takozu degisimini ne kadara yaparsiniz ? Birde yeriniz neredeydi sasmazda mi ?
    Aracınızı ücretsiz lifte çıkarıp detaylı kontrol edelim. Maalesef çoğu eski arabada düşündüğünüz gibi tek parça ile sorun çözülmüyor. Öncesinde size net fiyatlar vereyim. Kararınıza göre hareket edelim. İvedik osb deyiz. 05418968852

• Yarbay
    2374 Mesaj
    Geçen gün gittim balataları değiştirmek için. Aracın sağını solunu her yerini kontrol ettiler. Yunus bey çok iyi niyetli birisi. Aracın her eksiğini her parçasını tek tek gösteriyor. Balataları aldı getirdi taktılar çok güzel de işçilik yaptılar. Ekstra hiçbir masraf vermedim hatta 3-4 ay sonra bakım zamanı geldiği zaman aracın kaportadaki küçük bir temassızlığı da kaportayı komple indirip ücretsiz yaparım senin için dedi. Sadece bakım değil diğer işler için de kesinlikle uğrayacağım yer oldu.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.