Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 1100 tl (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
207
Favori
222.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: techturch

Merhaba. Fiesta 1.4 TDCI 2007 model arabamın mazot filtresi de dahil periyodik bakımı ne kadar tutar acaba?
    Merhaba aracınızın mazot filtresi dahil bakımı 450 tl ye mal olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilic

Arkadaşlar, forumun bu başlığındaki yorumları dikkate alarak kaporta sorunları olan aracımı gerekli onarımlar için Amasya'dan Alesta Otomotiv'e getirdim. Söz verdikleri zamanda teslim etmek için Yunus Bey ve değerli ekibi gece gündüz çalıştılar. İstediğim şekilde ve zamanda aracımı teslim ettiler.
    Gösterdikleri ilgiye, özene ve zamanımızda nadir rastladığımız "sözünde durma" erdemini sergilemeleri nedeniyle kendilerine çok teşekkür ediyorum.
    Verdikleri güven, gözümün arkada kalmamasını sağladı. Yine işim olsa, yine Yunus Beye müracaat ederim. Dürüst esnaf olan bu arkadaşların işlerinin bugünlerde olduğu gibi bundan sonra da güzel gitmesini diler, sağlık ve mutluluk dilerim.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀

• Arkadaşlar ben de Çorumdan kalktım yunus abinin mekanına gittim. Gerçekten çok ilgili ve cana yakın bir kişiliği var. Tüm bakımları yaptırdım üstüne bir de yanındaki lastikçiden lastikleri değiştirdim. Valla ben çok memnun kaldım. Gidenlerin de memnun kalacağından eminim

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Aracınızın triger değişimini orijinal parçalarla işçilik dahil 850 tl ye yaparız. Gergi bilyanızın değişiminde iki yol var. Sadece gerginin bilyasını değiştirirsek fiyat 850.gergi komple takım olarak değişirse 300 tl fark çıkıyor. 1150 tl ye gelir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. V kayışı daihl mi değil mi anlamadım kusura bakmayın. Onunda gergisi değişecek ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsufrankwoli

Teşekkürler hocam. V kayışı daihl mi değil mi anlamadım kusura bakmayın. Onunda gergisi değişecek ayrıca.

Alıntıları Göster
    V kayışı dahildir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2010 otomatik honda civic bakım ücreti nedir acaba 180bin bakimi ekstra bisey yok

• 10\40 yağ ile birlikte toplam 300 tl ödersiniz. Motorunuzu da temizleyip sizi uğurlarız.

• merhaba boya koruma kampayanız devan ediyor mu?
    aracımın kaputunun ucunda küçük bir göcük var aşağı doğru ustanız onu yapabilir mi ?
    araç megane 4 daha önce balata için gelmek istemiştm de elekronik el freni olunca yapamayız demiştiniz
  • 2016 seat leon 1.2tsi benzinli aracamın bakım zamanı geldi standart bakım ücreti nedir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: batkent

merhaba boya koruma kampayanız devan ediyor mu?
    aracımın kaputunun ucunda küçük bir göcük var aşağı doğru ustanız onu yapabilir mi ?
    araç megane 4 daha önce balata için gelmek istemiştm de elekronik el freni olunca yapamayız demiştiniz
    Merhaba. Evet devam ediyor. Ama birgün önceden randevunuzu almanızı rica ediyoruz. Göçük kısmına bakalım. Yapabileceğimiz ne varsa yaparız.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

2010 otomatik honda civic bakım ücreti nedir acaba 180bin bakimi ekstra bisey yok
    Yağ olarak 10\40 kullanırsak ekstra farkınız çıkmaz. Toplam 300 tl ödersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emcace

2016 seat leon 1.2tsi benzinli aracamın bakım zamanı geldi standart bakım ücreti nedir acaba
    Merhaba. Yağ olarak castrol magnatec 5\30 yağ kullanırsak fiyatınız 330 tl olur. Aracınız 4 litre yağ alıyor diye biliyorum. Bazı wv grubu 5 litreye yakın alır. Geldiğinizde net anlaşırılır.

• Yunus bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Bugün Matrix aracımı götürdüm yağ filtre değişimi ve ekstra olarak fren hidrolik değişimi oldu. İlgi alaka iyiydi hoş sohbet bir insan. Ankara da tekrar bakım vs için kendilerini tercih ederim ilerleyen zamanlarda yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: casual07

Yunus bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Bugün Matrix aracımı götürdüm yağ filtre değişimi ve ekstra olarak fren hidrolik değişimi oldu. İlgi alaka iyiydi hoş sohbet bir insan. Ankara da tekrar bakım vs için kendilerini tercih ederim ilerleyen zamanlarda yine.
    Sevgili dostumuz çok teşekkür ederiz. Aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle 😀😀

• emcace E kullanıcısına yanıt
    Fıltre mann-mahle, yag castrol magnatec kullanılarak 360tl ya da 380tl tutmustu. Bıraz daha para ver, bosch taktırma bence. Yetkılı servısınkınden daha kalıtelı bır bakım olacaktır

• 2016 seat leon 1.2tsi benzinli aracım için Castroll 5 lt yağ orjinal filtreler ve bosch marka ön arka balataları toplam 950tl ye değiştiriyorum fiyat nasıl sizce? mersinde bulabildiğim fiyat bu ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emcace -- 24 Temmuz 2019; 14:27:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emcace

2016 seat leon 1.2tsi benzinli aracım için Castroll 5 lt yağ orjinal filtreler ve bosch marka ön arka balataları toplam 950tl ye değiştiriyorum fiyat nasıl sizce? mersinde bulabildiğim fiyat bu ne yazık ki
    Merhaba. Castrol Edge (en pahalısı) 5 lt ve ekstra olarak bosch ön arka balatalar ile bakımınız bizde toplam 800 tl ye mal olur. Magnatec yağ olursa 730 tl olur. Pazarlık edebiliyorsanız biraz fiyatı düşsünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 26 Temmuz 2019; 11:0:25 >
  • Ne yazık ki düşmediler 950tl düşmüş haliydi ve diğer sorduğum yerler daha da pahalıydı

• Merhabalar
    Hyundai getz 2005 tuplu manuel aracim var. 220bin de. Periyodik bakim yapılacak. El freni tutmuyor onun ayari yapilacak. Motorun etrafinda yag var gösterdiğim ustalar bana motor kapağının altindaki conta değişirse sotun hallolur dediler. Ayrica varsa elinizde bagaj amartisorleri değişecek. Bana fiyat verirseniz hafta içi getirmeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aliceylan

Merhabalar
    Hyundai getz 2005 tuplu manuel aracim var. 220bin de. Periyodik bakim yapılacak. El freni tutmuyor onun ayari yapilacak. Motorun etrafinda yag var gösterdiğim ustalar bana motor kapağının altindaki conta değişirse sotun hallolur dediler. Ayrica varsa elinizde bagaj amartisorleri değişecek. Bana fiyat verirseniz hafta içi getirmeyi düşünüyorum
    Merhaba. Aracınızın Motor kapağının açılması düşündüğünüz kadar basit değil. Arabaların "conta yakmış" denen husus bu. Eğer üst kapak açılırsa kapak taşlanacak, contalar yenilenecek, piston, segman durumu ve yataklar kontrol edilecek. vs.
    Onun için aracı göremeden net birşey söylememiz maalesef çok zor.
    Belki de basit bir yağ kaçağıdır. Sizden para koparmaya çalışılıyor da olabilir. Kimsenin günahını almayayım.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.