Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 340 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.176
Cevap
122
Favori
114.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 334
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 548
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 151
  • Favoriye Eklediklerim 124
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ynssk (548 mesaj) mitya karamazov (9 mesaj) savio_4528 (9 mesaj) masterap (9 mesaj) HmB_SaL (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (296 mesaj) Mobil (532 mesaj) Mini (38 mesaj) Uygulama (310 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 340 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Hocam siz boya koruma yapıyor musunuz? Asıl reklam boya korumada. Patlatın bir kampanya gelelim. Okkalı bir kampanya olsun ama.
    😀Çok teşekkür ederiz. Yakında yeni kampanyalarımız olacak inşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    109 Mesaj
    [simage][/simage]Yunus beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Kendilerine far temizliği yaptırdım ve sonuç hayallerin ötesi oldu. Nazik iletişimi, saygılı ve işini düzgün yapan ekibi ile sanayi ortamının çıtasını çok yukarı çıkarmışlar, kendilerini tebrik ediyorum.

Arabamda başka bir problem vardı, usta tecrübe sürüşü yaptı daha sonra Yunus Bey malzeme ve işçilik ücreti konusunda detaylı bilgi verdi. Yani işe başlanmadan kaç para harcayacağınızı biliyorsunuz. Daha önce başıma gelen fazla tutmaz denip şişik fatura çıkaran ustaya selam olsun.

Far temizlik fotolarını da ekledim.

Selametle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    81 Mesaj
    Hocam merhabalar; yeriniz hayırlı olsun.

2011 dynamic plus 88000 kmde otomatik lineam var. Triger zinciri, baskı balata, volan değiştirmek istiyorum. Triger dışındaki kayışları yakın zamanda değişti.

Ayrı ayrı zamanlarda da yaptırabilirim. Müsait bir anında hesap çıkarır mısın?

Kolaylar gelsin.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Ben sabit Castrol ile çalışıyorum. Ama isteğe göre farklı markaları getiriyorum. O yüzden selenia piyasada ne kadardır net bilmiyorum. Bana yağı aldığım yerden garanti vermesini istiyorum. İlerde bir sıkıntı olursa müşteriye hesap verebilmem lazım.

Alıntıları Göster
    Castrolde fiat spec.lerini karşılayan onaylı yağ yok yunus kardeşim.fiat için opar selenia motul mobil gibi markalar yağ üretiyor.selenia kullanırsak fark ne olur? bir de mazot filtresine ayrı,balata değişimine ayrı,periyodik işçiliğe ayrı işçilik ücreti talep ediyorsunuz.yapılacak tüm işlere tek tek değil de toptan bir ücrete anlaşabilir miyiz?

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: nirengi noktası

[simage][/simage]Yunus beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Kendilerine far temizliği yaptırdım ve sonuç hayallerin ötesi oldu. Nazik iletişimi, saygılı ve işini düzgün yapan ekibi ile sanayi ortamının çıtasını çok yukarı çıkarmışlar, kendilerini tebrik ediyorum.

Arabamda başka bir problem vardı, usta tecrübe sürüşü yaptı daha sonra Yunus Bey malzeme ve işçilik ücreti konusunda detaylı bilgi verdi. Yani işe başlanmadan kaç para harcayacağınızı biliyorsunuz. Daha önce başıma gelen fazla tutmaz denip şişik fatura çıkaran ustaya selam olsun.

Far temizlik fotolarını da ekledim.

Selametle.

Çok teşekkür ederiz. 😀 Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

|
    |

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: fluminense

Castrolde fiat spec.lerini karşılayan onaylı yağ yok yunus kardeşim.fiat için opar selenia motul mobil gibi markalar yağ üretiyor.selenia kullanırsak fark ne olur? bir de mazot filtresine ayrı,balata değişimine ayrı,periyodik işçiliğe ayrı işçilik ücreti talep ediyorsunuz.yapılacak tüm işlere tek tek değil de toptan bir ücrete anlaşabilir miyiz?

Alıntıları Göster
    Aracınızı lifte kaldırıp detaylı kontrol edeceğiz. Kapı ayarlarınız falan ufak tefek işlerinizi ücretsiz yapacağız. En son bakımdan sonra motorunuzu benzinle temizleyip vereceğiz. (bu işlemleri bakımı yapılan tüm araçlara mutlaka yapıyoruz) işçilik ücretlerimizi şeffaflık olması adına net paylaşıyorum. Zaten bakımdan sonra hak ettiğimizi sizin de farkedeceğinize eminiz. Selenia ya da başka marka farketmez. Ben tedarikçimden garanti almadan kesinlikle ürün almam. İlerde bir sıkıntı olursa da muhattabınız benim.Çakma, taklit ürün piyasada malumunuz çok. Müsait zamanınızda uğrayın. Tüm fiyatları önceden söyleyeyim. Kararınıza göre hareket edelim.

|
    |

• Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugünkü bakımdan sonra teslim ettiğimiz aracın sahibinin mutluluğu gerçekten görmeye değerdi. 😀

• Teğmen
    194 Mesaj

Boya koruma icin reklaminizi yapabilirim.

Yakin zamanda boya koruma yaptirmayi dusunuyorum.bekliyorum kampanyanizi.

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

Boya koruma icin reklaminizi yapabilirim.

Yakin zamanda boya koruma yaptirmayi dusunuyorum.bekliyorum kampanyanizi.
    Komple pasta, rutuş, cila ve boya koruma. Yaklaşık yarım gün uğraşılacak. Sağlam işçilik. Fiyat kaç olmalı sizce.

• Teğmen
    194 Mesaj

Forumda baska bir arkadas var bu isi yapan oveclerde sicak firsatlar konusuna bir goz gezdirin isterseniz.

|
    |

Bugünkü bakımdan sonra teslim ettiğimiz aracın sahibinin mutluluğu gerçekten görmeye değerdi. 😀

Neden mutlu oldu ki altı üstü bakım yapmadınız mı...

• Teğmen
    225 Mesaj

Ön Disk ve Balata değişimi işçilik nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Neden mutlu oldu ki altı üstü bakım yapmadınız mı...

Alıntıları Göster
    Arabasıyla özdeşleşmiş bir müşterimiz. Bakımı boyunca bizzat başında bekledi. Tüm takılan parçaları tek tek kontrol etti. En son motorunu temizleyip verdiğimizde de mutlu oldu tabii ki😀

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Tears0fDevil

Ön Disk ve Balata değişimi işçilik nedir?
    Ön disk ve balata için işçiliğimiz 80 TL dir.

quote:

Ön disk ve balata için işçiliğimiz 80 TL dir.

Alıntıları Göster
    2015 1.6 dizel Egea aracım için triger kayışı+devirdaim+kırmızı antifiriz için ve şanzuman baskı balata+yağı için fiyat verir misiniz? Ayrıca şu noyan boya koruma cila muhabbetini başlattığınızda bilgi verirseniz yaptırmak isterim.

100 lira işçilik çok değilmi ben en son tüm filtre ve motor yağı değişimi + teker sökülüp balata kontrolüne 30 lira verdim (yer İvedik sanayi Ankara)

|
    |
    Murat_5320 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: picobello

100 lira işçilik çok değilmi ben en son tüm filtre ve motor yağı değişimi + teker sökülüp balata kontrolüne 30 lira verdim (yer İvedik sanayi Ankara)
    Bosch marka hava, yağ ve polen filtresi 80-100TL
    Castrol magnatec 10-40 motor yağı 90-100TL

Gittigidiyor üzerinden çekle alırsanız 160-180TL arasına çeksiz 180-200TL'ye gelir. Herhangi bir oto tamircide 30-40TL'ye değişim yaptırabilirsiniz.

Konuda bahsi geçen 299TL fiyatı fırsat olarak görmüyorum. Bu konu neden bu kadar büyüdü anladım.
    quote:

Orijinalden alıntı: structuralconnection

Bosch marka hava, yağ ve polen filtresi 80-100TL
    Castrol magnatec 10-40 motor yağı 90-100TL

Gittigidiyor üzerinden çekle alırsanız 160-180TL arasına çeksiz 180-200TL'ye gelir. Herhangi bir oto tamircide 30-40TL'ye değişim yaptırabilirsiniz.

Konuda bahsi geçen 299TL fiyatı fırsat olarak görmüyorum. Bu konu neden bu kadar büyüdü anladım.

Alıntıları Göster
    Mutlaka herkesin saygı duyulması gereken fikirleri ve kararları vardır. Sizin olduğu gibi.
    İnternetten 20 ya da 30 TL gibi uygun aldığınız muhtemelen çakma bile olabilecek bir ürünü arabanıza koyduğunuzda yaşayabileceğiniz bir sıkıntıda muhattabınız kim olacak merak ettim. Canınızı ve sevdiklerinizi emanet ettiğiniz arabanızın balata, disk vb ürünlerini aldığınız yeri tekrar düşünmenizi tavsiye ederim.
    Son olarak gelen tüm müşterilerimize en ufak bir sıkıntıları olursa gece gündüz farketmeksizin beni arayabileceklerini bizim kullandığımız ürünlerle alakalı bir durum olduğunda ücretsiz değişim yapacağımızı da özellikle ekliyoruz Saygılarımla...

|
    |

• Yüzbaşı
    746 Mesaj

Merhaba Ynssk ,

Bir hafta evvel arabanın altını sürttüm. Bu gün arabanın altındaki yağ dikkatimi çekti. Eğilip baktığıma kartel den yağ damladığını gördüm. Hemen yağ çubuğuna baktım az bir şekilde eksilmişdi. En yakın tamirciye gittim .

Usta Yağı boşaltdı. Deliği temizleyip, Sun-fix (çelik macun ) diye bir malzemeyle kapattı. Şu an hiç damlatma yok. Bu malzeme sonradan kaçırabilir mi ? Tedirgin oldum . tekrar damlatırsa, sorun çok büyük olabilir.

Kartel in sökülüp tamiri ne kadara mal olur ? iyi çalışmalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evvela -- 29 Nisan 2019; 22:45:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ynssk
    Yaradan kanar mı bunlara?
  • Firma Yetkilisi
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kartelin sökülüp tamir edilmesi zahmetli ve masraflı biraz. Ustanız ekonomik yoldan halletmiş. Ara sıra yağınızı kontrol edin. Zamanla tekrar sıkıntı oluşması muhtemel. Ama belki birkaç yıl idare de edebilir. Geçmiş olsun

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,641
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.