Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 299 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tazmanya1903 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
628
Cevap
89
Favori
67.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 299 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    26 Mesaj
    2015 A180 CDI için tüm filtreler yakıt filtresi dahil ve motor yağı, şanzıman yağı ve bakımı için ayrı fiyat.

Bir de disk balata ön arka ve triger için ayrı fiyat alabilir miyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2009 CAPTIVA aracımın;

-GM 5/30 yağ ( bakım kitlerinde 6 litre yazıyor)

-Yağ filtresi (Bosch)

-Hava filtresi (Bosch)

-Polen filtresi (Bosch)

-Yakıt filtresi değişimleri ile

Disk balata kontrolleri için fiyat alabilir miyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

2015 A180 CDI için tüm filtreler yakıt filtresi dahil ve motor yağı, şanzıman yağı ve bakımı için ayrı fiyat.

Bir de disk balata ön arka ve triger için ayrı fiyat alabilir miyim.
    Whatsapp dan şasi no yazarsanız fiyat çalışayım. Yunus 05418968852

|
    |
  • Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: merduran

İyi günler.

2009 CAPTIVA aracımın;

-GM 5/30 yağ ( bakım kitlerinde 6 litre yazıyor)

-Yağ filtresi (Bosch)

-Hava filtresi (Bosch)

-Polen filtresi (Bosch)

-Yakıt filtresi değişimleri ile

Disk balata kontrolleri için fiyat alabilir miyim.
    Merhaba aracınızın mazot filtresi dahil bakımı için 600 tl ödersiniz. Genel kontroller için ücret almıyoruz. Disk, balata durumunuza göre önceden marka ve fiyat veririz. İsteğinize göre hareket ederiz

|
    |
  • Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

2017 corolla araç çizik için pasta cila fiyatınız nedir
    Merhaba. Aracınızın pasta, cila, boya koruma ve rütuş işlemlerini açık renkler için 260,koyu renkler için 280 tl ye yapıyoruz. Yaklaşık 5 saat sürüyor.

|
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    Dün itibari ile Astra K 1.4 Turbo otomatik aracımın bakımını yaptırdım.Öncelikle Yunus Usta ve Uğur Ustamıza teşekkür ederim.Tabiki diğer çalışanlara da.

Bakım için gerekli olan malzemeleri ben önceden almıştım.Sadece servis ücreti ödedim.Bakım işlemi gerçekten olması gerektiği gibi yapıldı.Tüm işlemleri izledim.Asıl aracımın arka tarafından bagaj kısmından gelen ve sinirlerimi bozan bir ses vardı onu çözdük.Benim için en güzel kısmı o oldu.Bakım ücreti dışında da ücret talep edilmedi.Balatalarım ve amortisörlerim kontrol edildi.Amortisörlerimden 1 tanesi için önceki yetkili servis problem var isterseniz değiştirelim demişti.Ben ustamıza bunu söyledim ustamız gerek olmadığını belirtti.Şark kurnazlığı yapıp evet problem var değiştirelim yoluna gitmediler.

Yunus ve Uğur ustamız ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik.Çayımızı içtik kavun ikram ettiler.

Benim için yetkili servis sonrası güvenebileceğim bir usta bulmak gerçekten sıkıntılı bir süreçti.İnsan artık kimseye güvenemiyor.Ben kendi adıma memnun kaldım.Tekrar teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız olarak Astra K 1.4 Turbo otomatik kullanan arkadaşlarımız var ise bilindiği üzere araçta kronik ciddi bir problem var.Piston kırma problemi.Bu problem LSPI dan kaynaklı yani zamanından önce ateşleme olmasından dolayı piston kırılmakta ve yüksek maliyet çıkarmakta.Bunu önlemek adına özellikle bizim araç için üretilen bir yağ buldum.Onu kullandık bu sefer.Şu an için yorum yapamam ancak yurt dışı sitelerde olumlu yorumlar okudum.Kullanmak isteyenler için ismi Liqui Moly Special Tec DX1 5w30 dexos1 gen2 .Bulmak biraz zor oldu.Biraz kullandıktan sonra yorum yapabilirim.Sonuçta para kolay kazanılmıyor ve araçlarımız için ciddi paralar ödüyoruz.Ekstra birde böyle yüksek masraflar ile karşılaşmamak için faydası olursa ne ala.
    |
    |

alışverişim olan değerli arkadaşlar expert , a100-599 , hellboy829829 , gazozcocuu , barisozer83 , fatih , secospacos , ahmypc

• Onbaşı
    28 Mesaj
    Yunus ustam Malzemeler bizden olursa,

yağ, yağ filtresi, polen ve hava filtresi değişim ne kadar olur?

Clio 3 hb 1.5 dci araç için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spedermen -- 20 Temmuz 2019; 12:25:27 >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Blogio
Lastik Fiyatları
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.