Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 1100 tl (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.364
Cevap
207
Favori
222.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 A180 CDI için tüm filtreler yakıt filtresi dahil ve motor yağı, şanzıman yağı ve bakımı için ayrı fiyat.
    Bir de disk balata ön arka ve triger için ayrı fiyat alabilir miyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler.
    2009 CAPTIVA aracımın;
    -GM 5/30 yağ ( bakım kitlerinde 6 litre yazıyor)
    -Yağ filtresi (Bosch)
    -Hava filtresi (Bosch)
    -Polen filtresi (Bosch)
    -Yakıt filtresi değişimleri ile
    Disk balata kontrolleri için fiyat alabilir miyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyosha

2015 A180 CDI için tüm filtreler yakıt filtresi dahil ve motor yağı, şanzıman yağı ve bakımı için ayrı fiyat.
    Bir de disk balata ön arka ve triger için ayrı fiyat alabilir miyim.
    Whatsapp dan şasi no yazarsanız fiyat çalışayım. Yunus 05418968852

• quote:

Orijinalden alıntı: merduran

İyi günler.
    2009 CAPTIVA aracımın;
    -GM 5/30 yağ ( bakım kitlerinde 6 litre yazıyor)
    -Yağ filtresi (Bosch)
    -Hava filtresi (Bosch)
    -Polen filtresi (Bosch)
    -Yakıt filtresi değişimleri ile
    Disk balata kontrolleri için fiyat alabilir miyim.
    Merhaba aracınızın mazot filtresi dahil bakımı için 600 tl ödersiniz. Genel kontroller için ücret almıyoruz. Disk, balata durumunuza göre önceden marka ve fiyat veririz. İsteğinize göre hareket ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

2017 corolla araç çizik için pasta cila fiyatınız nedir
    Merhaba. Aracınızın pasta, cila, boya koruma ve rütuş işlemlerini açık renkler için 260,koyu renkler için 280 tl ye yapıyoruz. Yaklaşık 5 saat sürüyor.

• Dün itibari ile Astra K 1.4 Turbo otomatik aracımın bakımını yaptırdım.Öncelikle Yunus Usta ve Uğur Ustamıza teşekkür ederim.Tabiki diğer çalışanlara da.

Bakım için gerekli olan malzemeleri ben önceden almıştım.Sadece servis ücreti ödedim.Bakım işlemi gerçekten olması gerektiği gibi yapıldı.Tüm işlemleri izledim.Asıl aracımın arka tarafından bagaj kısmından gelen ve sinirlerimi bozan bir ses vardı onu çözdük.Benim için en güzel kısmı o oldu.Bakım ücreti dışında da ücret talep edilmedi.Balatalarım ve amortisörlerim kontrol edildi.Amortisörlerimden 1 tanesi için önceki yetkili servis problem var isterseniz değiştirelim demişti.Ben ustamıza bunu söyledim ustamız gerek olmadığını belirtti.Şark kurnazlığı yapıp evet problem var değiştirelim yoluna gitmediler.

Yunus ve Uğur ustamız ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik.Çayımızı içtik kavun ikram ettiler.

Benim için yetkili servis sonrası güvenebileceğim bir usta bulmak gerçekten sıkıntılı bir süreçti.İnsan artık kimseye güvenemiyor.Ben kendi adıma memnun kaldım.Tekrar teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız olarak Astra K 1.4 Turbo otomatik kullanan arkadaşlarımız var ise bilindiği üzere araçta kronik ciddi bir problem var.Piston kırma problemi.Bu problem LSPI dan kaynaklı yani zamanından önce ateşleme olmasından dolayı piston kırılmakta ve yüksek maliyet çıkarmakta.Bunu önlemek adına özellikle bizim araç için üretilen bir yağ buldum.Onu kullandık bu sefer.Şu an için yorum yapamam ancak yurt dışı sitelerde olumlu yorumlar okudum.Kullanmak isteyenler için ismi Liqui Moly Special Tec DX1 5w30 dexos1 gen2 .Bulmak biraz zor oldu.Biraz kullandıktan sonra yorum yapabilirim.Sonuçta para kolay kazanılmıyor ve araçlarımız için ciddi paralar ödüyoruz.Ekstra birde böyle yüksek masraflar ile karşılaşmamak için faydası olursa ne ala.
  • Yunus ustam Malzemeler bizden olursa,
    yağ, yağ filtresi, polen ve hava filtresi değişim ne kadar olur?
    Clio 3 hb 1.5 dci araç için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spedermen -- 20 Temmuz 2019; 12:25:27 >
  • Merhaba siyah renkli güneş yanığı olan arabaya boya koruma yapıyormusunuz fiyat nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: spedermen

Yunus ustam Malzemeler bizden olursa,
    yağ, yağ filtresi, polen ve hava filtresi değişim ne kadar olur?
    Clio 3 hb 1.5 dci araç için
    Merhaba. Malzemeler sizden olursa işçiliğimiz 100 tl dir. Motor temizliğinizi de yapıp sizi uğurlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: eray.0636

Merhaba siyah renkli güneş yanığı olan arabaya boya koruma yapıyormusunuz fiyat nedir acaba?
    Boya koruma yapılsa da güneş yanığı maalesef boyanmadan geçmez. Sadece daha fazla yayılmasını önler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynssk

Merhaba. Malzemeler sizden olursa işçiliğimiz 100 tl dir. Motor temizliğinizi de yapıp sizi uğurlarız.

Alıntıları Göster
    dışarda 50 TL hocam bir yağ boşaltıp filtreleri değiştirmek 100 TL olmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

dışarda 50 TL hocam bir yağ boşaltıp filtreleri değiştirmek 100 TL olmamalı

Alıntıları Göster
    Bizim belli bir kalitemiz ve adımız var. Yaptığımız işin arkasında dururuz. Daha ucuz ya da daha pahalı yeri tercih edenlere de saygı duyarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekkin

Dün itibari ile Astra K 1.4 Turbo otomatik aracımın bakımını yaptırdım.Öncelikle Yunus Usta ve Uğur Ustamıza teşekkür ederim.Tabiki diğer çalışanlara da.

Bakım için gerekli olan malzemeleri ben önceden almıştım.Sadece servis ücreti ödedim.Bakım işlemi gerçekten olması gerektiği gibi yapıldı.Tüm işlemleri izledim.Asıl aracımın arka tarafından bagaj kısmından gelen ve sinirlerimi bozan bir ses vardı onu çözdük.Benim için en güzel kısmı o oldu.Bakım ücreti dışında da ücret talep edilmedi.Balatalarım ve amortisörlerim kontrol edildi.Amortisörlerimden 1 tanesi için önceki yetkili servis problem var isterseniz değiştirelim demişti.Ben ustamıza bunu söyledim ustamız gerek olmadığını belirtti.Şark kurnazlığı yapıp evet problem var değiştirelim yoluna gitmediler.

Yunus ve Uğur ustamız ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik.Çayımızı içtik kavun ikram ettiler.

Benim için yetkili servis sonrası güvenebileceğim bir usta bulmak gerçekten sıkıntılı bir süreçti.İnsan artık kimseye güvenemiyor.Ben kendi adıma memnun kaldım.Tekrar teşekkür ediyorum.

Konudan bağımsız olarak Astra K 1.4 Turbo otomatik kullanan arkadaşlarımız var ise bilindiği üzere araçta kronik ciddi bir problem var.Piston kırma problemi.Bu problem LSPI dan kaynaklı yani zamanından önce ateşleme olmasından dolayı piston kırılmakta ve yüksek maliyet çıkarmakta.Bunu önlemek adına özellikle bizim araç için üretilen bir yağ buldum.Onu kullandık bu sefer.Şu an için yorum yapamam ancak yurt dışı sitelerde olumlu yorumlar okudum.Kullanmak isteyenler için ismi Liqui Moly Special Tec DX1 5w30 dexos1 gen2 .Bulmak biraz zor oldu.Biraz kullandıktan sonra yorum yapabilirim.Sonuçta para kolay kazanılmıyor ve araçlarımız için ciddi paralar ödüyoruz.Ekstra birde böyle yüksek masraflar ile karşılaşmamak için faydası olursa ne ala.
    Sevgili dostumuz aracınızı kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 22 Temmuz 2019; 18:47:24 >
  • Astra j devir daim değiştiriyor musunuz?

değiştiriyorsanız hafta içi akşam gelebilirim 18:30 gibi (cumartesi 17:30den sonra pazar tam gün)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi körüklüotobüs -- 22 Temmuz 2019; 20:39:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: körüklüotobüs

Astra j devir daim değiştiriyor musunuz?

değiştiriyorsanız hafta içi akşam gelebilirim 18:30 gibi (cumartesi 17:30den sonra pazar tam gün)
    Tabii ki değiştiriyoruz. WhatsApp dan şasi no yazarsanız fiyat çalışayım. Yunus 05418968852

• Peugeot 206 1.4 benzinli triger gergi devirdaim v kayisi gergi degisim ne kadar? Orijinal parcalar ile, birde bi gunde biter mi ?

• Arkadaşlar, forumun bu başlığındaki yorumları dikkate alarak kaporta sorunları olan aracımı gerekli onarımlar için Amasya'dan Alesta Otomotiv'e getirdim. Söz verdikleri zamanda teslim etmek için Yunus Bey ve değerli ekibi gece gündüz çalıştılar. İstediğim şekilde ve zamanda aracımı teslim ettiler.
    Gösterdikleri ilgiye, özene ve zamanımızda nadir rastladığımız "sözünde durma" erdemini sergilemeleri nedeniyle kendilerine çok teşekkür ediyorum.
    Verdikleri güven, gözümün arkada kalmamasını sağladı. Yine işim olsa, yine Yunus Beye müracaat ederim. Dürüst esnaf olan bu arkadaşların işlerinin bugünlerde olduğu gibi bundan sonra da güzel gitmesini diler, sağlık ve mutluluk dilerim.
  • Merhaba. Fiesta 1.4 TDCI 2007 model arabamın mazot filtresi de dahil periyodik bakımı ne kadar tutar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: tsufrankwoli

Peugeot 206 1.4 benzinli triger gergi devirdaim v kayisi gergi degisim ne kadar? Orijinal parcalar ile, birde bi gunde biter mi ?
    Merhaba. Aracınızın triger değişimini orijinal parçalarla işçilik dahil 850 tl ye yaparız. Gergi bilyanızın değişiminde iki yol var. Sadece gerginin bilyasını değiştirirsek fiyat 850.gergi komple takım olarak değişirse 300 tl fark çıkıyor. 1150 tl ye gelir.

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.