Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 299 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tazmanya1903 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
628
Cevap
89
Favori
67.889
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 299 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    228 Mesaj

Sevgili dostlarımız. Çok teşekkür ederiz. Araçlarınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: teknobomb , Tears0fDevil , Jorgmoller

Yunus bey mesajıma dönüş yapmadınız :)

Genel kontrol ve tampon rötüş için gelmek istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Yunıs bey 2016 peugeot 208 1.2 puretech eat6 110bg 2. yıl bakımı ve kışlık lastik değişimi yapılacak nekadar tutar hangi işlemler yapılacak ve nekadar sürer teşekkürler

Orijinalden alıntı: gokhan68

Yunus bey mesajıma dönüş yapmadınız :)

Genel kontrol ve tampon rötüş için gelmek istiyorum

Alıntıları Göster
    Merhaba. Bazen mesajları kaçırıyorum. Kusura bakmayın. Sizin tamponda çok birşey yok gibi. Aracınızın renginde boya yaptırıp tamponun ucuna rütuş yapacağız. Varsa başka yerlerde de ufak rütuşlarınızı yaparız. 50 tl ye hallederiz. Lifte kaldırıp genel kontrol yapmak için ücret talep etmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 14 Haziran 2019; 10:4:45 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: _jas_

Yunıs bey 2016 peugeot 208 1.2 puretech eat6 110bg 2. yıl bakımı ve kışlık lastik değişimi yapılacak nekadar tutar hangi işlemler yapılacak ve nekadar sürer teşekkürler
    Merhaba. Aracınızın periyodik bakımı hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi ve motor yağı şeklindedir. Bunun haricinde her iki bakımda bir yakıt filtresi değişmelidir. Balata, buji ve disk gibi parçalarınızı kontrol ederiz. Değişim ihtiyacı yoksa boşuna size para harcatmayız.😀 Yaklaşık 1 saat sürer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 14 Haziran 2019; 11:55:23 >
    |
    |
    2014 Linea 1.3mj vites teli (halatı da diyorlar) değişimi ve ön balataların da değişmesi gerekiyor.Parçaları ben aldığım zaman işçilik ne kadar tutar acaba?

|
    |

|
    |
  • Teğmen
    228 Mesaj
    Sabah benden randevu alıp gelmeyen sonra da başka yere bakım yaptırıp öğleden sonra bana da nasıl olsa ücretsiz diye genel kontrole gelen bunu da rahatlıkla söyleyen sevgili dh üyesi seni de seviyoruz😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 15 Haziran 2019; 22:23:41 >
    Merhaba Yunus usta, hayırlı işler diliyorum.

Yaptığınız işler için burada şeffaf olarak fiyat paylaşmanızı çok takdir ediyorum. El işçiliğinde ülkemizde en rahatsız olduğum şey “abi at bir şeyler işte” tarzındaki yaklaşımdır.

Benim de 2008 otomatik micra aracım var. Yaz bakımı yaptırmak istiyorum. Öncelikle daha önce Nissan micra şanzıman yağı değiştirip değiştirmediğinizi sormak istiyorum. Bazı forumlarda micra şanzıman yağının sadece yetkili serviste değişmeli yazıyor.

Eğer şanzıman yağı değiştirmede sorun olmaz ise, tam sentetik yağ ile birlikte periyodik bakım ve ihtiyaç olursa rot değişimi yaptırmak istiyorum. Bunun için bir fiyat verebilir misiniz?

Orijinalden alıntı: atommühendisi

Merhaba Yunus usta, hayırlı işler diliyorum.

Yaptığınız işler için burada şeffaf olarak fiyat paylaşmanızı çok takdir ediyorum. El işçiliğinde ülkemizde en rahatsız olduğum şey “abi at bir şeyler işte” tarzındaki yaklaşımdır.

Benim de 2008 otomatik micra aracım var. Yaz bakımı yaptırmak istiyorum. Öncelikle daha önce Nissan micra şanzıman yağı değiştirip değiştirmediğinizi sormak istiyorum. Bazı forumlarda micra şanzıman yağının sadece yetkili serviste değişmeli yazıyor.

Eğer şanzıman yağı değiştirmede sorun olmaz ise, tam sentetik yağ ile birlikte periyodik bakım ve ihtiyaç olursa rot değişimi yaptırmak istiyorum. Bunun için bir fiyat verebilir misiniz?
    Merhaba. Çok teşekkür ederiz. Bizde kötü sürpriz olmaz diyerek yola çıktık. Şu ana kadar da kimseye kötü sürpriz yaşatmadık.

Maalesef micra şanzıman yağı değişimi hiç yapmadık. Diğer otomatik viteslerden farkı var mı bilmiyorum. Aracınızı görürsek daha net konuşabiliriz. Diğer işlemlerinizi memnuniyetle yaparız. Rot vb parçalarınızda gerçekten sıkıntı var mı yoksa daha basit şekilde halledebilir miyiz. Onu aracınızı lifte kaldırınca net anlarız. İşlem yapmadan önce size net fiyatlar veririz. İsteğinize göre hareket ederiz. Periyodik bakım için fiyatlarımız zaten belli. Tam sentetik 5\30 Castrol magnatec ile birlikte fiyatımız 330 tl dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 17 Haziran 2019; 11:1:20 >
    |
    |

• Yarbay
    5482 Mesaj
    Yeri gelmişken Sardesin hava filtreleri nasıl kullanan var mı, çok mu dandik yoksa bu marka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hava filtresi ve polen filtresi için başınızı ağrıtmaz. Yakıt ve yağ filtresi için kesinlikle orijinal ürünü ya da bosch, mann, blueprint gibi kendini kanıtlamış markaları kullanmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 17 Haziran 2019; 15:12:20 >
    |
    |
    righteous@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sevgili dostlarımız. Sadece bakım değil motor tamiri, kaporta ve boya işlemleriniz için de mutlaka bizden fiyat alın. 😀

|
    |
    merhabalar hocam uzun zamandır takip ediyorum sayfayı opel corsa 2015-2016 model 1.4 color edition manuel lpg li aracım 60 bin bakım ücreti nedir ne parçalar değişcek ne marka kullanıyorsunuz acaba

• Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

merhabalar hocam uzun zamandır takip ediyorum sayfayı opel corsa 2015-2016 model 1.4 color edition manuel lpg li aracım 60 bin bakım ücreti nedir ne parçalar değişcek ne marka kullanıyorsunuz acaba
    Merhaba. Aracınız yağ olarak Castrol 5\30 Magnatec kullanacağız. Filtreleriniz bosch marka olacak. (hava, polen ve yağ filtreleri) Fiyatınız 330 tl olur. Bunun haricinde yakıt filtreniz son bakımda değişti mi? Her iki bakımda bir değişmesi gerekir. Ayrıca balata, disk ve diğer sıvılarınızı kontrol edeceğiz. Kitapçık balata değişimi yazsa bile eğer balatalarınız iyi durumdaysa size boşuna para harcatmayız😀

|
    |
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    Selamlar.
    2004 opel vectra C kasa aracım için yağ bakımı yaptırmak istiyorum. 10-40 castrol magnatec yağ elimde mevcut. Yağ hava benzin ve polen filtresi sizden olursa fiyatınız ne olur?
    Yada tüm malzemeler benden işçilik fiyatınız ne olur?
    Teşekkürler.

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

Selamlar.
    2004 opel vectra C kasa aracım için yağ bakımı yaptırmak istiyorum. 10-40 castrol magnatec yağ elimde mevcut. Yağ hava benzin ve polen filtresi sizden olursa fiyatınız ne olur?
    Yada tüm malzemeler benden işçilik fiyatınız ne olur?
    Teşekkürler.
    Merhaba. Filtreleriniz bizden olursa toplam 200 tl ödersiniz. Sadece işçilik olursa 100 tl ödersiniz. Saygılarımızla

• Yüzbaşı
    664 Mesaj

4 adet bosch marka filtre ve değişim işçiliği 200 tl doğru anladım umarım teyit için yazıyorum

Teşekkürler.

|
    |
    ynssk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: darksideofthemoon

4 adet bosch marka filtre ve değişim işçiliği 200 tl doğru anladım umarım teyit için yazıyorum

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Periyodik bakımımızda 3 adet filtre bulunmaktadır. Hava, polen ve yağ filtreleri. Ekstra olarak yakıt filtresi isterseniz şasi numarasından sorgulayabilirim.ona göre fiyat çıkarabilirim.

|
    |
  • Teğmen
    228 Mesaj
    İki gün de iki bayan müşterimizi ağırladık.İkisi de çok mutlu ayrıldılar.😀 Gönül rahatlığıyla bayan müşterilerimiz bize gelebilir.

|
    |
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
web tasarım
son dakika
Lastik Fiyatları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,246
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.