Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 299 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
721
Cevap
91
Favori
82.608
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Ankara Araba Periyodik Bakım Kampanyası Herşey Dahil 299 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    230 Mesaj
    Merhaba. Ankarada güven, kalite ve uygun fiyat ilkeleriyle Araç servisimizi açtık. Açılışımıza özel Periyodik bakım paketi BOSCH marka hava, yağ ve Polen filtreleri ve CASTROL 10\40 yağ herşey dahil 299 TL.

Konumuzu baltalamaya çalışan alttaki malum kişiye karşılık 30 sayfalık hakkımızdaki olumlu yorumları okumanızı rica ederiz.

Sevgili Dostlarımız KREDİ KARTI geçerlidir. Kartınızın onayına göre taksit de yapabiliriz. (mümkünse nakit her zaman için iyidir😀)

Motor temizliğinizi de yapıp ufak tefek işlerinizden ücret dahi almıyoruz.
    Ayrıca Kaporta, Boya ve Tamir işleriniz için bizden fiyat almayı unutmayın.
    İşçilik fiyatlarımız;
    Balata değişimi 50 tl
    Mazot filtresi değişimi 50 tl
    Disk 2 adet torna 50 tl
    Motor kulağı değişimi 80 tl
    Triger seti değişimi 350 tl
    Baskı balata değişimi 400 tl
    Ön amortisör değişimi adet 50 tl
    Arka amortisör değişimi adet 30 tl
    Z Rot değişimi adet 40 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 25 Temmuz 2019; 20:43:3 >

• Şimdi eğri oturalım doğru konuşalım.

Bende mekana bakım yaptırdım..far temizliği yaptırmadığım dan hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat Bakım süper ötesi vasat. Yağ + Yağ filtresi, polen filtresi ve hava filtresi değişimine bakım demek çok komik.

Zaten araba ile azıcık alakası olan kimse bu parçaların araç motorunda nerede olduğunu bilir. Hava ve polen filtresini yoldan geçen 15 yaşın üzerinde her çocukta değiştirebilir.

Yağ ve yağ filtresi değişimine de 30 TL saysak . Bakım bunun neresinde. Bakım dedikleri işlem süresince aracın başında idim. Aracın ne hidrolik sıvısına, ne antifriz ine , ne suyuna , ne arka kampanaların , ne akü şarj durumu ve sağlığına daha bilemediğim kontrol edilmesi gereken noktalarına asla ve asla kimse bakmadı.

Baktıkları şek, ön lastiği sökmek ve fren disk ve balatası, z rot , körük contası , ön aks vs.

Onun da sebebi, araçların en kolay sorun çıkardığı ve parça ve işçiliğinin satışının en kolay olduğu ve bakım ötesinde para kazanılacak noktalar olması.

Kimse size "para kazanmayın, bedava yapın, hep bize çalışın" demiyor. elbette kazanın ama bakım diyince samimi olun , Bakım diyipte , sadece para kazanma olasılığı yüksek aksamları kontrol ederek değil.. gerçek tüm noktaları kontrol ederek.

Bunun neden yazdım.

Eve gittiğimde içimde bir his ben neye 300 TL verdim şimdi oldu, takılan parçaları maksimum 100 TL tutar ki kesinlikle 100 TL altına sanayiden alınır .( kimse ama Bosch vs marka demesin, ispatlayacak koşullarda olmadığımdan kimseyi zan altında bırakmam ama mala bakınca düşük kalite olduğunu anlamayacak kadar ahmak değilim, görünüyor ) ,yağ 100 TL , işçilik 100 TL.

3 parça değiştirmek için 100 TL bana fazla geldi.

Eve gittiğimde antifriz bölümünün en alt seviyenin 2 parmak altında sıvıya sahip olduğunu görünce, bu nasıl bakım mış deyip kendi kendime kızdım. Tabi antifriz den para kazanılmaz, o yüzden işletme tarafından bakmaya gerek yoktu.Daha diğer noktalarda ne eksiğim var bir Allah bilir birde gerçek kontrol eden usta.

daha da uğramam.

Bakım dedin mi, bana en tarafsız şekilde kontrol noktalarına bakacak, dürüst samimi güvenilir işletme lazım. İşletmeye beni eksiklere karşı koruyup kollamıyorsa, bana ne öyle işletmeden. Asla işim olmaz.

Yoksa hava, yağ, polen filtresinin yerini bende biliyorum.

örnek bakım tablosu

Ha bu fiyata bu kontroller olmaz diyorsanız, ya kurtaracak rakamı söylersiniz, yada ismine bakım demezsiniz.

Daha antifrizi kontrol etmeyen işletmenin buna bakım demesi çok komik ve yapmak istediklerinde samimi olmadıklarının ispatı. Bu durumda işletmenin amacının müşteriyi kafese çekmek olarak yorumlarım.

Kimse gelip işletmeye karalamaya çalışıyormuşum ithamında bulunmasın. Bu yazdıklarım en mert ve tarafsız bakım sonu görüşlerimdir.

Eğri oturup doğru konuşma zamanıydı bende yazdım, Forum dayanışması gereği bildiklerimi saklamamak ve diğer üyeleri olası tecrübesizliklerine karşı korumak ahlaki görevim olarak görüyorum. Her koyun kendi bacağından asılır, diyerek herkese saygılar.

mitya karamazov kullanıcısına yanıt
    @mitya karamazov demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Hayır yanlış anladınız. Kalitemizi anlatmaya çalışıyorum.Sanayide Irak, Afgan ve Suriyelileri çalıştırıp asgari ücretin yarısını vererek aklınca kar ettiğini zanneden ama tüm sektörün adını kötüleyenlere inat yabancı uyruklu çalıştırmıyorum. İşinin ehli olmayanlarla benim de işim olmaz. Demeye çalışıyorum.
    Edit:klavye hatası olmuş "ÇALIŞTIRMIYORUM" yazacaktım.

Sabah benden randevu alıp gelmeyen sonra da başka yere bakım yaptırıp öğleden sonra bana da nasıl olsa ücretsiz diye genel kontrole gelen bunu da rahatlıkla söyleyen sevgili dh üyesi seni de seviyoruz&#128512;

Akhenatonnn A kullanıcısına yanıt
    @Akhenatonnn demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Saygılı üslubunuz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. 5\30 yağ kullanmak isterseniz 30 TL fark çıkar. Partiküllü 5\30 yağ isterseniz 50 TL fark çıkar.

ynssk kullanıcısına yanıt
    @ynssk demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Buji değişimi denen şey evde ampul değiştirmekten farklı değil 50 lira istenmesine kızmam insanlar alışmış çünkü.20-30 liraya alacağınız buji anahtari ve internetten sipariş edeceğiniz bujilerle 10 dklik iş.Amerikada adamlar kendi başına neler yapıyor İngilizce bilmeyenler DIY repair yazsın neler çıkacak.Bizde millet güya araba delisi arabaya bakıyor ama baktığı tek şey araba inceleme videosu ile sonax şampuanla araba yikamaktan ibaret.Zor geçinen memur-isçi evinin arabasınin her işini başkasına yaptırıyor anlamak güç

Çok teşekkürler. "Önemli olan insan biriktirmek" anlayışındayız. Mutlu müşterilerimiz zaten reklamımızı yapacaktır.

Çok teşekkürler. Mekanik ustamız 33 yıllık tecrübesiyle en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyar. V12 Motor dahil garantili tamirini yapmaktadır.Yabancı uyruklu sigortasız ucuz işçi ÇALIŞTIRMIYORUM. Bizzat ustamız bakım yapıyor.

Özelden yazmama gerek yok. Tamamen şeffafız. 5-30 olursa 30 TL fark olur. 5-30 partiküllü olursa 50 TL fark olur. Aracınızı görelim en uygun olana beraber karar verelim.

• Onbaşı
    32 Mesaj
    Fiyat yazmadan kampanya yapan ustalara örnek olsun.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Iyi fiyat. Her şehirde şube açmanızı temenni ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaky -- 18 Nisan 2019; 9:20:11 >

|
    |
    Özelden yazmama gerek yok. Tamamen şeffafız. 5-30 olursa 30 TL fark olur. 5-30 partiküllü olursa 50 TL fark olur. Aracınızı görelim en uygun olana beraber karar verelim.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yaky

Iyi fiyat. Her şehirde şube açmanızı temenni ediyorum.
    İnşallah sektörde birşeylerin değişmesine vesile oluruz. Bize gelen her türlü sıkıntıda müşterimize önceden bilgi veriyoruz. Sonradan sürpriz bizde olmaz. Söz veriyoruz.

|
    |
    hayırlı olsun.. kampanya ne zamana kadar geçerli acaba?

bir de aracım 2005 mitsubishi colt 1.5 benzinli... aracıma uygun filtreler elinizde var mıdır? bir de araç 4.2 litre yağ alıyor.. tam 4 koyunca eksik kalıyor..bilgi için teşekkürler..
  • Teğmen
    198 Mesaj
    hayırlı olsun, kaporta göcük onarımı var mı, malzemeyi biz getirsek sadece yağ değişimi ne kadar olur ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

hayırlı olsun.. kampanya ne zamana kadar geçerli acaba?

bir de aracım 2005 mitsubishi colt 1.5 benzinli... aracıma uygun filtreler elinizde var mıdır? bir de araç 4.2 litre yağ alıyor.. tam 4 koyunca eksik kalıyor..bilgi için teşekkürler..
    Küsüratlar önemli değil.Fark çıkarmayız.Ama bazı araçlar 5 litre 5.5 litre civarı yağ alıyor.O durumda fark çıkar. Biz ne söz verdiysek o. Fiyat farkı çıkmaz. Aracınıza uyumlu parça var. Aracınızı en geç 3 saat içinde teslim ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 17 Haziran 2019; 10:53:32 >
    |
    |

Her marka her model aracınızı emanetimiz biliriz. Bakımını özenle yaparız.Güven konusunda söz veriyoruz. &#128512;

|
    |
    savio_4528 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sadece yağ değişimini ücretsiz yapan yerler var. Tüm bakım parçalarını ve yağını getirirseniz işçiliğimiz 100 TL dir.

|
    |
    m@xman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ustalık ve tecrübe nasıl bilmiyorum ama Gayet iyi fiyat. Hayırlı işler, helalinden bereketli kazançlar
    quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Malzeme hariç ne olur?
    İşçiliğimiz 100 TL dir. Yalnız bilgi olarak şunu belirteyim. Piyasada birçok sahte ürün dolaşmaktadır. Orijinal ürünü çok ucuza aldığınızı düşünürken aracınıza zarar vermeyin. Biz toptan olarak aldığımız için uygun fiyata mal ediyoruz. Ürünlerimiz BOSCH ve CASTROL garantilidir.

|
    |

Çok teşekkürler. Mekanik ustamız 33 yıllık tecrübesiyle en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyar. V12 Motor dahil garantili tamirini yapmaktadır.Yabancı uyruklu sigortasız ucuz işçi ÇALIŞTIRMIYORUM. Bizzat ustamız bakım yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynssk -- 18 Nisan 2019; 13:8:6 >
    |
    |
    mitya karamazov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.