Şimdi Ara

ANKARA ALMANCA KURSU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocamlar ben ODTÜ'de hazırlık okuyacağım bu sene. İngilizcem iyi fakat 2. yabancı dil öğrenme niyetiyle kaldım hazırlığa. Almanca alacağım. ODTÜ'nün içinde de kurs var fakat 128 saat kurs 2000 lira cıvarı bir mebla istiyor. Biraz pahalı geldi açıkcası. Kızılayda da birkaç yerle konuştum JustEnglish gibi ama kursun adı beni biraz şüphelendirmesinin üstüne 3 kur alırsam 2300 tl olduğunu söylediler yani bu da 300 saate tekabül ediyor. Bunun kampanyalı fiyat vs olduğunu söylediler fakat bilemedim yani kalitesi nasıldır. DİM diye bir kurs tavsiyesi aldım fakat internette güncel bilgiye ulaşamadım. Arayacak bir telefon bile bulamadım. Goethe diye bir yer buldum ama son yıllarda kalite düşüşü olduğunu söyledi birkaç kişi. Bir de biraz pahalıymış. Çoğu kurs da Eylül ayı sonuna kadar kaydı almak istiyor sonrası yok vs diyor. Lütfen bana bir yer önerin Eryamanda oturuyorum uzaklık olarak Kızılay kabul edilebilir. Haftaiçi 10-13 arası derslerim var onun dışında boşum ama haftaiçi akşam zor biraz yani yurtta kalmadığım için. Git gel git gel sıkıntı olur. Ya haftaiçi 15 civarı başlayan ya da haftasonu olan bir kurs lazım. Teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.