Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL /// ANDROİD OTO MULTİMEDYA SİSTEMLERİ 990 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
994
Cevap
27
Favori
46.312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL /// ANDROİD OTO MULTİMEDYA SİSTEMLERİ 990 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2892 Mesaj

Merhaba, 1-2 yıl önce Navimex android multimedya taktırmıştım. Araç Insignia. Şimdi hoparlörleri değiştirmeyi düşünüyorum, bu multimedya sistemler "component"leri verimli bir şekilde besleyebilir mi? Yoksa koaksiyel hoparlör mü uygun olur?@madmax50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 19 Nisan 2018; 8:24:7 >
    |
    |
    Bahsedilenler: madmax50

Verimli besleyemezsiniz. Normal seste kaliteli ses alırsınız ama yüksek seste tam güçte komponenti besleyemezsiniz. Amacınız kaliteli sesse tercih edilebilir.
    |
    |
    wolfien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1546 Mesaj
    araç kaplama yapıyorsunuz sanırım? birde fiat bravo 2012 model için android varmı elinizde?
    quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Verimli besleyemezsiniz. Normal seste kaliteli ses alırsınız ama yüksek seste tam güçte komponenti besleyemezsiniz. Amacınız kaliteli sesse tercih edilebilir.
    Amacım kaliteli ses, camları açıp gezen bir tip değilim. Fakat müziği biraz yüksek seste dinlerim; yüksek sesten kasıt nedir? Tam olarak beslenemediğinde ne olur? Ses düzeyi mi yetersiz gelir, yoksa bozulur mu?

Merhaba, 5 yıl garantili 150mikron Oraguard kaput koruma filmi ile komple araç kaplama kampanya fiyatımız 1700 TL'dir. Bravo için android 5.1 cihazımız 1200 TL'dir. Peşin fiyatına taksitle ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen 0553 668 92 92 arayınız.

İyi günler dilerim.
    |
    |
    garuda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    5767 Mesaj

Komponentin maksimum gücü 200W ise siz bu gücü veremediğiniz için maksimum sesi alamazsınız. Cihazınızın çıkışı ortalama 35W RMS değerlidir. Maksimum 100W gibi güç verebilir. Bu da komponentin %50 daha düşük şiddette ses vermesi demektir. Maksimum seste bozulmalar olur. %70'e kadar sorunsuz kullanabilirsiniz. Her durumda eski hoparlörlerden daha yüksek ve daha kaliteli ses alırsınız. Benim anlatmak istediğim komponentten tam verim alamadığınız. Geleceğe yönelik yatırım olarak komponent alırsanız amfi kullanırsanız elinizde hazır malzeme olur. İş yerimize uğrayabilirseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    2892 Mesaj
    Teşekkürler hocam. 100W ile beslense benim için fazlasıyla yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Belki ileride ampli de takarım.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 19 Nisan 2018; 12:24:11 >

• Onbaşı
    19 Mesaj
    Merhaba. Daha önce Corolla aracıma Navimex cihaz taktırıp, boya koruma ve far temizliği yaptırmıştım ve çok da memnun kalmıştım. İki sorum olacak. Birincisi Pegeout 308 2008 model aracım için pasta cila fiyatı almak istiyorum.. Bir de far temizliği fiyatı?

Eşimin kullandığı Toyota Yaris 2012 model için de ön cam hariç diğer camlar için (önler 2 numara arka 3 numara) cam filmi için fiyat alabilir miyim?

Merhaba, cam filmi yoğunluğu nedeniyle boya koruma uygulaması yapamıyoruz maalesef. 2 adet far temizliği ücreti 75 TL'dir. LLumar AT35 cam filmi 250, LLumar ATC serisi 350 ve LLumar ATR serisi 450 TL fiyatlara sahiptir. Geldiğinizde film numaralarını araç üzerinde beğenip karar verebilirsiniz. Peşin fiyatına taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
    |
    |
    ekartoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1546 Mesaj
    quote:

Astra J sahibi üyemizin aracına uygulanan 9" ekran android multimedya cihaz.

bu sadece astra uyumlumu farklı araçlara uygulanabiliyormu? fiat bravo 2012 model aracım var

• Firma Yetkilisi
    5767 Mesaj
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    5767 Mesaj
    Mercedes-Benz C180 sahibi üyemizin aracına uygulanan LLumar ATR35 cam filmi.

|
    |

• Binbaşı
    1546 Mesaj
    quote:

Bravo için cihaz tek model. Bu astra uyumlu sadece.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-fiat-bravo-android-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-555600534/detay
    bugün sizi aradığımda bravo için android 5-6-7 li 3 çeşit cihaz olduğunu söylemiştiniz?

• Firma Yetkilisi
    5767 Mesaj

Merhaba, tek modelden kastım kasa yapısı olarak tek model. Analog düğmeli 7" ekranlı tip. Cihaz içeriği olarak farklı modeller mevcut.
    |
    |
  • Yarbay
    2892 Mesaj
    quote:

Komponentin maksimum gücü 200W ise siz bu gücü veremediğiniz için maksimum sesi alamazsınız. Cihazınızın çıkışı ortalama 35W RMS değerlidir. Maksimum 100W gibi güç verebilir. Bu da komponentin %50 daha düşük şiddette ses vermesi demektir. Maksimum seste bozulmalar olur. %70'e kadar sorunsuz kullanabilirsiniz. Her durumda eski hoparlörlerden daha yüksek ve daha kaliteli ses alırsınız. Benim anlatmak istediğim komponentten tam verim alamadığınız. Geleceğe yönelik yatırım olarak komponent alırsanız amfi kullanırsanız elinizde hazır malzeme olur. İş yerimize uğrayabilirseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
    Merhaba,
    Planım biraz değişti, Rainbow marka kaliteli bir component ve stereo ampli aldım. Sormak istediğim; Navimex'lerde low level output var mı?

• Firma Yetkilisi
    5767 Mesaj

Merhaba, amfi ve rca çıkışlar mevcuttur.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    5767 Mesaj
    Peugeot 508 sahibi üyemizin aracına uygulanan android multimedya cihaz.

|
    |
  • Yarbay
    2892 Mesaj
    quote:

Merhaba, amfi ve rca çıkışlar mevcuttur.
    Teşekkürler.
    |
    |

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
SEO
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,370
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.