Şimdi Ara

ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
53
Favori
131.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 341
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2057
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 208
  • Favoriye Eklediklerim 57
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • madmax50 (2057 mesaj) hsngencer (10 mesaj) erAn_ (10 mesaj) murat425 (10 mesaj) Arif (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2212 mesaj) Mobil (287 mesaj) Tablet (15 mesaj) Mini (23 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    s.a

hayırlısıyla arabayı teslim ettik.
    yarın öğle saatlerinde teslim alacağız.
    sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum. :)

iyi çalışmalar.
    |
    |

Opel Astra K Cquartz seramik kaplama uygulaması

@lazyboy25 hayırlı olsun, aracınızı güzel günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 1 Kasım 2016; 20:36:21 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lazyboy25

• Yarbay
    8376 Mesaj

Benim araba henüz 13 bin km olmasına rağmen uyduruk yıkamalar dolayısıyla her yeri çizik çizik oldu. Bunun için hangi uygulamayı yapıyorsunuz. Aracın rengi gece mavisi. Resim ekledim.

https://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=&size=4&bound=3&border=1&resolution=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marmaratic -- 6 Kasım 2016; 20:15:26 >

• Çavuş
    92 Mesaj
    Madmax hocam selamlar. Guncel fiyat bilgisi nedir acaba? Benim aracin boya korumaya ihtiyaci var ama daha cok ic temizlige ihtiyaci var. kucuk cocugum oldugu icin aracin butun dosemeleri kir icinde.
    Her iki uygulama icin fiyatiniz nedir? Buniki uygulama ne kadar surer birde motir temizligi hediyeniz devam ediyor mu?
    quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Benim araba henüz 13 bin km olmasına rağmen uyduruk yıkamalar dolayısıyla her yeri çizik çizik oldu. Bunun için hangi uygulamayı yapıyorsunuz. Aracın rengi gece mavisi. Resim ekledim.

https://cache.donanimhaber.com/ImageThumbnail2.aspx?path=&size=4&bound=3&border=1&resolution=0

Merhaba, aracınızın boya üzerinde bulunan tırnağınızın takılmadığı tüm çizikleri yok ediyoruz. Araç boyası yeni kondisyonuna geldikten sonra boya koruma uygulaması yapıyoruz. Çiziklere karşı 3-6 ay koruma sağlayan standart boya koruma uygulaması ile birlikte 8 saatlik uygulama ücretimiz 250 TL'dir.

Çiziklere karşı boya yüzeyinde sert bir kabuk oluşturan ve fırça çiziği, kedi patisi, çocuk kaynaklı çiziklere karşı koruma sağlayan Cquartz seramik kaplama uygulama fiyatımız 750 TL'dir. Cquartz seramik uygulaması 3 yıl garantilidir. Uygulama 1.5 gün sürmektedir.

• Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 06Ankara06FB

Madmax hocam selamlar. Guncel fiyat bilgisi nedir acaba? Benim aracin boya korumaya ihtiyaci var ama daha cok ic temizlige ihtiyaci var. kucuk cocugum oldugu icin aracin butun dosemeleri kir icinde.
    Her iki uygulama icin fiyatiniz nedir? Buniki uygulama ne kadar surer birde motir temizligi hediyeniz devam ediyor mu?

Merhaba, standart dış boya koruma uygulamamız 249 TL'dir. İç kuaför ücreti araca göre değişmekle birlikte ciddi oranda kirli bir araçta ortalama 150 TL'dir. Motor temizliği ve koruma uygulaması hediyedir.

Tüm işlemler sabahtan akşama 1 gün sürmektedir. Detaylı bilgi ve randevu için 0553 668 92 92 arayabilirsiniz.
    |
    |
  • Yarbay
    8376 Mesaj

Teşekkür ederim yanıt için. 250 liralık paket benim için uygun olacaktır. Çiziklerin geçmesi önceliğim. Denemedim ama tırnak takılacağını sanmıyorum. Fotoğraftanda anlamışsınızdır zaten siz. Ben zonguldakta ikame ediyorum. Ankara'ya en yakın gelişimde sizinle irtibata geçeceğim. İyi çalışmalar.
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Teşekkür ederim yanıt için. 250 liralık paket benim için uygun olacaktır. Çiziklerin geçmesi önceliğim. Denemedim ama tırnak takılacağını sanmıyorum. Fotoğraftanda anlamışsınızdır zaten siz. Ben zonguldakta ikame ediyorum. Ankara'ya en yakın gelişimde sizinle irtibata geçeceğim. İyi çalışmalar.

Fotoğrafta benim gördüğüm kadarıyla beyaz astra inmiş birkaç çizik var bunlara rötuş işlemi yapılmalı. Uygulama öncesi oto boyasına giderek aracınızın kapısında bulunan renk tonuna göre rötuş boyası ve fırçası alarak gelirseniz uygulama sonrası ciddi çiziklere ücretsiz rötuş işlemi yaparak göze batmalarını engellemiş oluruz. Lütfen Ankara planı yaptıktan sonra geleceğiniz günden 5 gün öncesinden randevu alınız. Her gün tek araçla çalıştığımız için yoğunluk mevcut.

İyi geceler dilerim.

• Yarbay
    8376 Mesaj

Randevu durumuna dikkat edeceğim. O beyaz çiziklere tırnak takıldığını pek sanmıyorum. Eğer o çizikler rötuş isterse bütün arabanın yeniden boyanması gerekecek çünkü her yerdeler.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    VW Tiguan Cquartz 3 yıl garantili seramik kaplama uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 7 Kasım 2016; 13:51:41 >
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Mercedes C200 Cquartz seramik kaplama uygulaması ve motor koruma

|
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj
    Elazığ' dan sıfır araç alıyorum.Aracın ilk günkü parlaklığını koruması için boya koruma mı seramik kaplama mı yaptırmalıyım ve diğer motor koruma,jant koruma,kaput tampon filmine gerek var mı? Aracımı korumak için neleri tercih etmeliyim? Önerebileceğiniz kurumsal şirket marka hangisini tercih etmeliyim teşekkürler
    quote:

Orijinalden alıntı: umutsan

Elazığ' dan sıfır araç alıyorum.Aracın ilk günkü parlaklığını koruması için boya koruma mı seramik kaplama mı yaptırmalıyım ve diğer motor koruma,jant koruma,kaput tampon filmine gerek var mı? Aracımı korumak için neleri tercih etmeliyim? Önerebileceğiniz kurumsal şirket marka hangisini tercih etmeliyim teşekkürler

Seramik kaplama ile aracınızın boyasını koruma altına alabilirsiniz. İlk mesajda gerekliliği noktasında bilgi alabilirsiniz. Uzun yola sık çıkıyorsanız sıçrayan taşların kaputu mahvetmesini engellemek için kaput koruma şart. Elazığ'da bu işi kim yapıyor bilmiyorum ama kurumsal firma bulmanız zor.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Opel Astra K Cquartz seramik kapalama uygulamamız

|
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj
    Üstad seramik ile elmas kaplama arasındaki farklar nelerdir? Sıfır beyaz jetta için hangisini tercih ederdiniz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Üstad seramik ile elmas kaplama arasındaki farklar nelerdir? Sıfır beyaz jetta için hangisini tercih ederdiniz teşekkürler

Merhaba, ilk mesajda detaylı açıklama mevcut. Standart boya korumanın ömrü 3-6 aydır. Kalitesiz şampuan ve köpükle 3-5 yıkama sonrası zayıflayıp çözünerek etkisini kaybeder. Seramik kaplama 3 yıl garantilidir. Fırça çiziklerinden korur, kalitesiz kimyasallardan etkilenmez, ciddi basınçlar dışında hafif mekanik çiziklere karşı dayanıklıdır. 0 km araç için kesinlikle seramik tavsiye ederim. Aracınız 3 yıl boyunca ilk günki parlaklığında kalır, temizlemesi kolay olur. Boya koruma olmayan aracın boyası 6 ay sonra girdap şeklinde çiziklerle dolar ve matlaşmaya başlar.
  • Teğmen
    113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Merhaba, ilk mesajda detaylı açıklama mevcut. Standart boya korumanın ömrü 3-6 aydır. Kalitesiz şampuan ve köpükle 3-5 yıkama sonrası zayıflayıp çözünerek etkisini kaybeder. Seramik kaplama 3 yıl garantilidir. Fırça çiziklerinden korur, kalitesiz kimyasallardan etkilenmez, ciddi basınçlar dışında hafif mekanik çiziklere karşı dayanıklıdır. 0 km araç için kesinlikle seramik tavsiye ederim. Aracınız 3 yıl boyunca ilk günki parlaklığında kalır, temizlemesi kolay olur. Boya koruma olmayan aracın boyası 6 ay sonra girdap şeklinde çiziklerle dolar ve matlaşmaya başlar.

Merhaba
    Yeni aldığım Dışı siyah içi bej C 180 exclusive araç için seramik kaplama yaptırmak istiyorum
    Mercedes yetkili servisinde bu işle uğraşan kişi şu fiyatları verdi
    İç koruma+motor koruma+cam su itici 500 tl
    İç korumada özel bir süt sürüyorlarmış buda kirin derinin içine nüfus etmesini engelliyormuş
    Döşeme bej rengi olduğu için çabuk kirleneceğinden usta bunu yapsak iyi olur dedi fakat bu işlemin her yıl yenilenmesi gerekiyormuş sürülen madde bir yıl sonra özelliğini kaybediyormuş
    Cam filmi 500 tl. Ön camlara 2 numara arka 2 cama ve en arka cama 3 numara film uygun olur dedi buna 10 yıl garanti veriyor
    Kaput koruma filmi 500 tl 2 yıl garantili (bu işlem ne kadar gerekli bilemiyorum)
    Seramik kaplama 2 yıl garantili 2000 tl
    Usta fırça yerine kaliteli sünger kullanılırsa 3 yılda garanti veririm dedi
    Yetkili servisteki usta bunların hepsini yaptırırsan 2500 tl olur dedi
    İstanbuldayım sizlerin yorumuna ihtiyacım var
    Sizce bu işlemlerden hangilerini yaptırmalıyım?
    Bu işlemleri sizin tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir yere yaptırabilirim
    Mercedes servistekiler biz burada mercedes garantisi altında yapıyoruz diyorlar ama sizin tavsiyeleriniz benim için önemli
    Ne dersiniz sizce ne yapmalıyım?
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, yetkili servislerde bu işlemleri layıkıyla yapanlar olduğu gibi parasının hakkını vermeyen uygulama yapanlar da mevcut. İşçilik kalitesi hakkında yorum yapamıyorum ama 0 km araç için olmazsa olmaz uygulamalar kaput koruma ve seramik uygulamasıdır. Sürekli üst düzey kalitede yıkama yapan bir yerde aracınızı yıkatacaksanız seramikte çok gerekli değil. 20 lira veririm yıkama için derseniz kalitesiz şampuan, sünger, silme bezleri ile 1 yıl sonunda aracınızın boyası girdap biçiminde çiziklerle dolup matlaşacaktır.

Cam filmi , kaput filmi, seramik için kullanılan ürün adlarını öğrenip internet üzerinden araştırma yaparak uygulamalar hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bizde aynı işlemler 1200 TL gibi bir rakamla hallediliyor. Aynı işlemler bayilerde 2 kat fiyatla uygulanıyor. Bayi için 2500 TL normal bir fiyat. İstanbul'da 2000 TL altında uygulama yaptırmanız zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 12 Kasım 2016; 23:19:5 >
  • Teğmen
    113 Mesaj

Koltuklara sürülen koruyucu süt olayı hakkında ne dersiniz?
    Usta Açık renk olduğu için çabuk kirlenir diyor ama bu işlemin her yıl yenilenmesi gerekir diyor aracı hergün kullanmayacağım haftada 2-3 kez kullanılacak bir araç
    sizce bu konuda ne yapmalıyım?
    Birde aracı memlekete götürdüğümde oradaki yıkamacılar çok donanımlı değiller
    Oradaki yıkamacılarda aracı yıkatırken nelere dikkat etmeliyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çocuk varsa ve araç içi çabuk kirlenecekse deri koruma tercih edilebilir. Kesinlikle 500 liralık bir uygulama değil bu. Bence çok faydalı değil. Her yıl besleyici bakım ürünleri ile deri bakımı yapılırsa yeterli.

Araç yıkatırken kendi bezinizi ve yıkama süngerinizi alıp bunları kullandırabilirsiniz. Kesinlikle fırça ve yıkamacanın süngerini kullandırmayın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
SEO
Gülüş Tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.