Şimdi Ara

ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.653
Cevap
53
Favori
132.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 341
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2061
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 208
  • Favoriye Eklediklerim 57
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • madmax50 (2061 mesaj) hsngencer (10 mesaj) erAn_ (10 mesaj) murat425 (10 mesaj) Arif (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2216 mesaj) Mobil (287 mesaj) Tablet (15 mesaj) Mini (23 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Merhaba seramik kaplama gösteren videonun sonunda bulaşık süngeri ile yapılan testte uygulamalı ve uygulamasız iki tarafta çizik oluyor. Bilgi verebilir misiniz

Merhaba, son testte scoth brite yeşil sünger kullanılmış. Bu sünger bulaşık yıkarken kullandığımız süngerin yeşil bölümünden oluşuyor. Bu yeşil katman camı bile çizecek güçte. Evde cam bardakta deneme yaparsanız çizildiğini görürsünüz. Bayanlar seramik tabaklarda bu süngeri kullanmazlar.

Video kalitesi yeterli olmadığı için belirtilen %50 daha az çiziği anlayamıyoruz. Bende birkaç defa izledim bana da aynı oranda çizik göründü.
    |
    |
  • Yarbay
    12505 Mesaj
    Merhabalar, sadece Ankara'da mısınız? Sıfır araçta 600 TL'ye yapılan uygulama, anahtar çiziklerine dayanıklı mıdır? Teşekkürler.
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Merhabalar, sadece Ankara'da mısınız? Sıfır araçta 600 TL'ye yapılan uygulama, anahtar çiziklerine dayanıklı mıdır? Teşekkürler.

Merhaba, Ankara'dayız. Anahtarla bastırarak değil ama bastırmadan oluşabilecek çiziklere dayanıklı.

Asıl sorulması gereken soru yıkama makineleri, fırçalar, kalitesiz süngerlerle yapılan yıkamalara dayanıklı mı? Araçların büyük bölümü daha ilk yıkamada kalitesiz ürünlerden dolayı girdap şeklinde çiziklerle kaplanıyor. Bu çizikler arttıkça boya matlaşıyor. İşte bu noktada ucuz yıkamalarda boyanın çizilmesini engelleyen en önemli uygulama seramik kaplama.
    |
    |
  • Yarbay
    3992 Mesaj
    2 haftalık sıfır bir aracım var, herkes boya koruma yada bu tip seramik kaplama yap diyor. Ama ben mantıgını çözemedim, arac daha yeni bi boya sıkıntısı yok. Boyası eskiyince yaptırmak daha mantıklı değil mi? Ayrıca bu 8 saatlik boya koruma dediğiniz şey, sadece 8 saat mi koruyor yoksa işlem süresi mi o kadar?

PSN: TheoZeN

• Firma Yetkilisi
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

2 haftalık sıfır bir aracım var, herkes boya koruma yada bu tip seramik kaplama yap diyor. Ama ben mantıgını çözemedim, arac daha yeni bi boya sıkıntısı yok. Boyası eskiyince yaptırmak daha mantıklı değil mi? Ayrıca bu 8 saatlik boya koruma dediğiniz şey, sadece 8 saat mi koruyor yoksa işlem süresi mi o kadar?

Merhaba, yeni araçlar için mutlaka boya koruma yapılmalı. Peki neden yapılmalı?

Aracınızı sıfır aldınız ayna gibi parlayan boyanız daha ilk yıkamacıda darbeyi yer. Profesyonel pahalı yıkamacılar hariç birçok yıkamacı 50 kuruşluk kalitesiz sünger, fırça ile aracı yıkayıp boyayı zımparaladıkları yetmezmiş gibi silerken onlarca defa kullanılmış bez ile tekrar çizer. Birkaç yıkama sonrasında güneş altında görülebilen girdap şeklinde çizikler ortaya çıkar. Birkaç ay sonunda boya matlaşır.

Kış aylarında tuzlanan yollardan sıçrayan çamur ve tuzlu su asidik yapısı ile boyayı yakmaya başlar. Ağaç altına aracı koyarsınız, kuş pisler. Kuş pisliği asidik yapısı yüzünden boya yüzeyinde birkaç gün kalırsa boyaya kalıcı hasar verip o bölgeyi yakar. Boya koruma ve cilalar uv korumalıdır. Güneşin zararlı ışınları boyayı birkaç yıl sonunda soldurur.

Boya koruma uygulaması sıfır alınan bir aracın parlaklığının korunmasını sağlar. Bize gelen 3 yaşından küçük araçların çoğunda kalıcı boya hasarları mevcut. Alınırken kaput koruma filmi, boya koruma yapılmış olsaydı araç yeni gibi kalacaktı.

Seramik boya koruma uygulaması 3 yıl koruyor, standart boya koruma minimum 6 ay maksimum 1 yıl koruma sağlıyor.
    |
    |

• Yarbay
    3992 Mesaj
    Teşekkür ederim,Ankara'da yaşıyorum uygun zamanda yerinize gelmeyi düşünüyorum. Fakat işe aracımla gittiğim için cumartesi bırakıp pazar alma gibi bir durumum olabilir mi acaba ?

PSN: TheoZeN

• Firma Yetkilisi
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

Teşekkür ederim,Ankara'da yaşıyorum uygun zamanda yerinize gelmeyi düşünüyorum. Fakat işe aracımla gittiğim için cumartesi bırakıp pazar alma gibi bir durumum olabilir mi acaba ?

Standart boya koruma 1 gün sürüyor, seramik kaplama 1.5 gün sürüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Peugeot 308 seramik kaplama uygulaması

Sayın @Efederen aracını güzel günlerde kullansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 25 Ekim 2016; 18:18:39 >

• Firma Yetkilisi
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    BMW F10 Boya koruma + İç Kuaför + Motor Koruma + LLumar cam filmi uygulaması

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Audi A6 Boya koruma + İç Kuaför + Deri bakımı uygulaması

|
    |

• Çavuş
    45 Mesaj

İlginize teşekkür ederim. İşletme gayet düzgün çalışmakta, ben memnun kaldım.Tavsiye olunur.
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhabalar konunuzu okudum bende 2015 model sıfır sayılan ford mondeo aracıma seramik kaplama yaptırmak istiyorum buradaki sonax bayisinden 1000 lira fiyat aldım 36 ay garanti veriyorlar senede 1 kere götürüp onlara bakım yaptırmak şartıyla,sizce bu fiyata değer mi? birde nelere dikkat etmem lazım.
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ereny96

Merhabalar konunuzu okudum bende 2015 model sıfır sayılan ford mondeo aracıma seramik kaplama yaptırmak istiyorum buradaki sonax bayisinden 1000 lira fiyat aldım 36 ay garanti veriyorlar senede 1 kere götürüp onlara bakım yaptırmak şartıyla,sizce bu fiyata değer mi? birde nelere dikkat etmem lazım.

Merhaba, senelik bakım maliyetini dikkate alın. Şubenin referanslarını inceleyin. Marka algısı ile maalesef bu tip zincir bayiliklerin işçilik kalitesine dikkat etmek gerek. Detailing forumlarında İstanbul için tavsiye edilen butik yerleri araştırabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 25 Ekim 2016; 20:35:13 >
  • Çavuş
    80 Mesaj

Merhaba,şubenin bana söylediğini aynen size söylüyorum;36 aylık bir garanti belgesi veriyoruz fakat bu garantinin geçerli olabilmesi için vereceğimiz tarihlerde(yılda 1) gelip ücretsiz olarak bakımını yaptıracaksınız.
    Bu arada yardımınız için teşekkürler yazdığınız siteyide inceleyeceğim.
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    VW Golf boya koruma ve iç kuaför uygulaması

|
    |

• Onbaşı
    35 Mesaj

Bende yeni 308 aldm hocam yaptırmayı düşünüyorum maliyeti ndir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Sahann25

Bende yeni 308 aldm hocam yaptırmayı düşünüyorum maliyeti ndir

Merhaba, boya koruma 250 TL, seramik kaplama 750 TL fiyatla uygulanmaktadır.
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Seramik kaplamanjn özelliği nedir bilgilendirir misin sana zahmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Sahann25

Seramik kaplamanjn özelliği nedir bilgilendirir misin sana zahmet

İlk mesajda detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 28 Ekim 2016; 11:15:29 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6067 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Passat Variant boya koruma + iç kuaför uygulaması

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,001
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.