Şimdi Ara

ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.649
Cevap
53
Favori
131.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 341
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2057
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 208
  • Favoriye Eklediklerim 57
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • madmax50 (2057 mesaj) hsngencer (10 mesaj) erAn_ (10 mesaj) murat425 (10 mesaj) Arif (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2212 mesaj) Mobil (287 mesaj) Tablet (15 mesaj) Mini (23 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

bagajda vernik atması olan bir araçta direkt uygulama yapılabilir mi?

yerinizi biliyorum bir arkadaşa double teyp taktırmıştık burdan cevap alıyım ona göre geliyim bi fiyat alırız :)
    Mercedes-Benz E220 sahibi üyemizin aracına uygulanan LLumar ATC35 cam filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 4 Nisan 2018; 17:38:20 >
    |
    |

• Yarbay
    6254 Mesaj
    Yeriniz nerede Çankaya ? Oto yıkama dükkanı olan bir arkadaşım var,yanında kısa sürelerde yardım amaçlı çalıştım.O kadar emek veriyorsun,en kötü 1 saatini ayırıyorsun iç-dış yıkama 20 tl alıyorsun.Giden malzeme,vergi,masraflar... gözüme kazanç az göründü.İşçi adam bayağı yoruluyor ama günlük 50 tl veriyor.İşletme açısından kazanç aylık 7-8 bini buluyor mu ?
    İmzanız kural içidir.Lütfen uymanız gereken kuralları okumaya teşrif gösterelim.Kural dışı neresidir,onuda açıklamaya tenezzül edelim. Hayatı fantala ki o seni baltalamasın... 09 Renault Symbol 1.2 ekonomi canavarı :)
  • Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Yeriniz nerede Çankaya ? Oto yıkama dükkanı olan bir arkadaşım var,yanında kısa sürelerde yardım amaçlı çalıştım.O kadar emek veriyorsun,en kötü 1 saatini ayırıyorsun iç-dış yıkama 20 tl alıyorsun.Giden malzeme,vergi,masraflar... gözüme kazanç az göründü.İşçi adam bayağı yoruluyor ama günlük 50 tl veriyor.İşletme açısından kazanç aylık 7-8 bini buluyor mu ?
    Vw golf sahibi üyemizin aracına uygulanan 10" ekran android multimedya sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 4 Nisan 2018; 17:39:17 >

• Yüzbaşı
    252 Mesaj
    aracım 2014 model ve siyah renk.kendim amatör olarak çizik giderici ,kil uygulaması ve wax yaptım.aracı özel eldivenle kendim yıkarım.benden önceki sahibi özensiz kullandığından kaputtaki çizikler gitmedi.aracı servise garanti için götürdüğümde, bunları çıkartırız dediler fakat çok güvenemedim.tırnak girmiyor çiziklere fakat özellikle güneşte oldukça belirgin.bunun yanında bazı çizikler boyayı atmış.bunlara rütuş boyası önerir misiniz?
    teşekkür ederim
    quote:

Orijinalden alıntı: serkan7621

aracım 2014 model ve siyah renk.kendim amatör olarak çizik giderici ,kil uygulaması ve wax yaptım.aracı özel eldivenle kendim yıkarım.benden önceki sahibi özensiz kullandığından kaputtaki çizikler gitmedi.aracı servise garanti için götürdüğümde, bunları çıkartırız dediler fakat çok güvenemedim.tırnak girmiyor çiziklere fakat özellikle güneşte oldukça belirgin.bunun yanında bazı çizikler boyayı atmış.bunlara rütuş boyası önerir misiniz?
    teşekkür ederim

Merhaba, giderilemeyen çizikler için müsait bir zamanınızda uğrarsanız ustamız sağlıklı bilgi verecektir. Boya atan yerler için aracınızın boya koduna göre rötuş boyası alırsanız uygulama sonrası ustamız güzel bir şekilde gerekli yerlere rötuş yapacaktır. Boya koruma öncesi rötuş yapılmaz, uygulamada geri atar.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Seramik boya koruma uygulamalarından farkı nedir tam olarak Koruyuculuk ve ömür acısından?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    madmax50 merhaba, her yerde cevabını aradığım ve bulamadığım bir soru var. Seramik kaplama. Tecrübe ve itina istiyor. Sorum şu, seramik kaplama yanlış uygulanırsa veya beğenilmezse çıkarmak mümkün mü ve nasıl? Malum direnci yüksek bir tabaka.

Teşekkürler.

Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Seramik boya koruma uygulamalarından farkı nedir tam olarak Koruyuculuk ve ömür acısından?

Merhaba, seramik korumanın en büyük farkı uzun ömürlü olması. Yıkamaya dikkat edilmezse normal boya korumanın ömrü 3-4 aydır. Bu süre seramikte minimum 1 yıldır. Koruyuculuk açısından önemli bir fark yok. Seramik kaplama taş çarpmalarında işe yaramaz.

500 liraya normal boya koruma yerine 1000 TL'ye seramik tavsiye ederim ama 250 TL'ye kampanyalı boya koruam dururkende seramiğe 1000 TL vermek çok mantıklı olmaz.
  • Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

madmax50 merhaba, her yerde cevabını aradığım ve bulamadığım bir soru var. Seramik kaplama. Tecrübe ve itina istiyor. Sorum şu, seramik kaplama yanlış uygulanırsa veya beğenilmezse çıkarmak mümkün mü ve nasıl? Malum direnci yüksek bir tabaka.

Teşekkürler.

Merhaba, bazı seramik kaplama ürünleri hata kabul etmiyor ama çıkarması uzman eller ve ürünlerle oldukça kolay. İşçilikte sorun aracın tamamının aynı standartta kaplanması. Şuan kullanılan yeni nesil ürünlerde işçilik sorunu vs. gibi durumlar yaşanmıyor. Önemli olan kaliteli biçimde uygulanıp aracın gerekli süre uygun ortamda bekletilmesi.
    |
    |

O zaman ustalar çok fazla yalan söylüyor:) Usta daha bugün taş sıçrayan yeri gösterdik seramik koruma önerdi.

|
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Audi A4 boya koruma uygulaması sonrası 0 km boya kondisyonuna geri getirildi.

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

O zaman ustalar çok fazla yalan söylüyor:) Usta daha bugün taş sıçrayan yeri gösterdik seramik koruma önerdi.

Taş sıçramasına karşı boyayı koruduğu kuyruklu yalan. Elimizde uçlu kalemle delemediğimiz kaput koruma filmi mevcut. Yeri geliyor taş bu filmi bile delip boyaya zarar veriyor. Seramik kaplama adı gibi sert değil. En büyük özelliği sert kimyasallar koruma tabakasını daha zor eritiyor. Benzinliklerde kullanılan kalitesiz köpükler normal boya korumanın en büyük düşmanı. Yeri geliyor 5-6 yıkamada bebek cildi gibi ipeksi koruma tabakası kayboluyor. Ben yıkama yerine dikkat edemem diyorsanız çare seramik kaplamada.
    |
    |
    anlamadıgım bir şey var!
    boya koruma olanı muhafaza etmiyor mu? ilk gün ki kondisyonuna getirildi demişsiniz yukarıdaki araç için.
    yetkili servise bıraktığımız araçta bile doğru düzgün boyayı işçiliği tutturamıyorken, gerçekten sihirli bir şey mi bu kadar boya koruma.
    arabamı tanıyamadım, bu gerçekten benim arabam mı memedalibey durumları oluyor mu? serviste duygusal anlar yaşanıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 25 Haziran 2016; 22:41:27 >
    quote:

anlamadıgım bir şey var!
    boya koruma olanı muhafaza etmiyor mu? ilk gün ki kondisyonuna getirildi demişsiniz yukarıdaki araç için.
    yetkili servise bıraktığımız araçta bile doğru düzgün boyayı işçiliği tutturamıyorken, gerçekten sihirli bir şey mi bu kadar boya koruma.
    arabamı tanıyamadım, bu gerçekten benim arabam mı memedalibey durumları oluyor mu? serviste duygusal anlar yaşanıyor mu

Bu tamamen aracın durumuyla alakalı. Yukarıdaki gibi bazı araçlarda gerçekten fotoğraflarda görüldüğü gibi bayiden aracı yeni çıkarmışçasına sonuç alınıyor. Boya korumanın olayı yapılan pasta ve cila işlemi. Şimdi fırça veya otomatik yıkama ile yıkanan bir aracın boyası 2 yıl sonra ciddi derece yıpranıyor. Güneş altında aracınızdaki girdap şeklindeki çizikleri görebilirsiniz. Bu çizikler boyanın mat görünmesini sağlıyor. İşte bu şekilde boyası zarar gören bir aracın boyası uygulama sonrası 0 km kondisyonuna geri dönüyor. Piyasadaki araçların çoğu bu durumda ve araç sahipleri akşam geldiklerinde gerçekten çok şaşırıyor.

Tırnağınızla hissettiğiniz çizikler, taş çarpması sonucu dökülen boyalar, vernik atması gibi boya kusurlarına yapacak bir şey yok maalesef. Bu konuda müşterlerimizi beklentiye girmemeleri konusunda uyarıyoruz.
    |
    |

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    öncelikle ankara'da bu fırsatı Ankaralılara sunduğunuz için teşekkürler

Ancak bu konularda bilgisiz olan benim gibi insanların sorularından bunalmazsınız umarım. :)

araca yapılacak olan boya koruma uygulaması sıfır olan araca da yapılmalı mıdır? mesela bu 5 aşamalı uygulamadan ilk 2 aşamanın uygulanması gerekmediği furumlarda fiyat fark etmekte midir?

şimdiden teşekkürler :)
    quote:

Orijinalden alıntı: azraelhusam

öncelikle ankara'da bu fırsatı Ankaralılara sunduğunuz için teşekkürler

Ancak bu konularda bilgisiz olan benim gibi insanların sorularından bunalmazsınız umarım. :)

araca yapılacak olan boya koruma uygulaması sıfır olan araca da yapılmalı mıdır? mesela bu 5 aşamalı uygulamadan ilk 2 aşamanın uygulanması gerekmediği furumlarda fiyat fark etmekte midir?

şimdiden teşekkürler :)

Merhaba, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Özellikle yeni araçlara yapılmasını tavsiye ederim zira aracınızın ilk gün ki gibi kalması için boya koruma önemli. Şuan bir gün için tek araca randevu verdiğimiz için fiyatımız aynıdır. Yeni araçta pasta kullanmıyoruz ama cila uygulaması yapılıyor. Pasta için ayırdığımız süreyi diğer uygulamalara daha fazla zaman ayırarak telafi ediyoruz.

İlginiz için teşekkür ederim, iyi günler.
    |
    |

• Yarbay
    2824 Mesaj

Hocam merhaba,

Bu yazdiginiz uygulamaya ek olarak detayli ic temizlik de yapiyor musunuz? Yapiyorsaniz ic detaylı temizlik + bu yazdiginiz uygulama ne kadardir.

Ek olarak bende 2010 civic var. Konuda multimedya isi yaptiginizi da yazdiniz. Aracim icin navigasyon geri gorus kamerasi vs. Olan bir unite taktirmak istiyorum, tavsiye edeceginiz ve fiyat vereceginiz bir model var midir? Ben arastirdim ve android son cikan sürüm oneriliyor genelde. Siz ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gs_KuRTuLuS -- 27 Haziran 2016; 22:12:22 >
    |
    |
    Bahsedilenler: madmax50
    6063 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba, detaylı iç temizlik ücretimiz 300 TL'dir. İç-Dış kuaför uygulama ücreti 550 TL'dir. Civic için en fazla sattığımız cihaz navimex android. Sorunsuz ve kaliteli bir cihaz. Fiyatı 1200 TL olup foruma özel ücretsiz montaj kampanyamız mevcuttur. Avgo smart android gibi farklı modelleri mağazamızda çalışır halde inceleyerek karar verebilirsiniz.

İyi günler dilerim.
  • Kurmay Yarbay
    17470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Merhaba, detaylı iç temizlik ücretimiz 300 TL'dir. İç-Dış kuaför uygulama ücreti 550 TL'dir. Civic için en fazla sattığımız cihaz navimex android. Sorunsuz ve kaliteli bir cihaz. Fiyatı 1200 TL olup foruma özel ücretsiz montaj kampanyamız mevcuttur. Avgo smart android gibi farklı modelleri mağazamızda çalışır halde inceleyerek karar verebilirsiniz.

İyi günler dilerim.

madmax50 tekrardan merhaba, kaput kısmında vernik atması, kuş pisliğinden dolayı vernikte oluşan pürüzler, taş sıçraması mevzuları sizin onarım/düzeltme alanınıza giriyor mu, ve bu işlemin tek çaresi o parçanın yeniden komple boyanıp tekrar verniklenmesi midir?

Bursa'da olsaydınız kesin uğrardım.

Teşekkürler.

|
    |
    Konu Sahibine Özel

Merhaba,

Bahsettiğiniz problemler bizim alanımızda değil. Vernik atması, taş izikleri için geçici çözüm rötuş işlemi. En temiz çözümse komple boyanması. Ülkemizdeki 2.el kaygıları nedeniyle boyatmadan rötuş işlemi sonrası kaput koruma filmi tavsiye ederim.

Selamlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: programmer_onur
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,710
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.