Şimdi Ara

ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.693
Cevap
53
Favori
135.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 342
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2096
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 212
  • Favoriye Eklediklerim 57
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • madmax50 (2096 mesaj) erAn_ (11 mesaj) hsngencer (10 mesaj) murat425 (10 mesaj) Arif (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2252 mesaj) Mobil (291 mesaj) Tablet (15 mesaj) Mini (23 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2 yıldır bu forumdayız, politikamız kesin ve nettir. Yaptığımız işin arkasındayız, öncelikle değişim çözümü sunuyoruz. Değişim mümkün değilse para iadesi yapıyoruz. Para iadesi son çözüm, şehir dışından birçok arkadaş geliyor, sorun mevcutsa direkt para iadesi yapıyoruz. Bunu hiçbir firmada göremezsiniz, değişim dışında para iadesi yapılmaz. Bu konuda anlayış bekliyoruz. Elimizde olmayan filmi hemen getirecek durumda değiliz. Lütfen empati kuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 27 Şubat 2017; 18:15:7 >
  • Binbaşı
    1664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: s700

quote:

Orijinalden alıntı: cyber-shot

Merhaba, öncelikle 10 yildir bu foruma uye olup,yazi yazdigimi belirteyim. Fake hesap vs durumu yok.
    2-3 yıl önce Istanbul llumar Ahmet'te ön yan camlar 50, arka yan camlar 20 ölçüsünde güvenlik filmi(100 mikron) yaptırdım. Ön yan camları arka filmle aynı renk yapmak için emr garage ile konuştum 27 Ocak tarihinde ön camların üzerine güvenlikli olmayan normal film çektirdim. Sağ ön camı asıl usta çektiğinden bir sıkıntı yok iken sol ön camı çırağa çektirdiler ve içine iplik kacti. Geri gittigimde yine ciraga degistirdiler ancak guvenlik filmi sorun cikardi. İki film arasinda leke ve kalintilar ayrica o kadar cizikki aksam isik vurdugunda tamamen harelerden rezalet durumda. Bu durumun kabul edilemez oldugunu söylediğimde biz güvenlik filmi buluruz değistiririz denildi ve neredeyse 3 haftadır 2-3 gunde bir peşlerinde koşuyorum bulacağiz deniliyor. Yok bulduk film rengi yanlis denildi vs. surekli oyalandırılıyorum. Bulamacaksanız sökun iade yapin dedigimde iade yapamıyoruz dendi. Arada arıyorum 5 dakika sonra dönücez diyorArtık mesaj attığımda cevap bile yazmiyorlar. Koca Türkiye'de 50 gecirgenlikte guvenlik filmi yokmus. Yoksa iade alacaksin. Dunyanin parasina yaptirdigim guvenlik filmi mahvedildi, ustelik surekli oyalandirildim. Bir kere bile telefon acmadilar. Buyrun 150 tl niz sizin olsun. Sonaxta renk uysun diye 2 cama 275 liraya guvenlik filmi cekecekler. Bana 275+150=425 tl ye gelmis olacak. Tesekkur ederim.
    Siz siz olun degerli arabanızı azıcık ucuz diye bilinmedik yerde yaptırmayın. Bana da güzel bir ders oldu.

Not: Bu saatten sonra iade, yeniden film çektirme vs. kabul etmiyorum. Telefon, pm gibi yollarla iletişime geçmeyin.

Politikaları böyle sanırım. Bir süre sonra bıkıp vazgeçiyoruz. Bende geçen sene aracımın tüm camlarına film ve ön cama Llumar Air çektirmiştim. Ön camın birçok yerinde kabarcıklar kaldı gitmedi. Defalarca iletişime geçtim elimizde filim yok gelince haber verecez dediler. 1 haftaya gelecek, 1 aya gelecek dediler. en son aradığımda film çektirmemin üzerinden 3 ay geçmişti hala gelecek diyorlardı. Hatta buradanda yazmıştım geçmiş mesajlarda var. 1 sene geçti üzerinden tabiki aramadılar:) Bende bir süre sonra uğraşmaktan sıkılıp gittim biryerde söktürdüm filmi, çünkü görüşümü engelliyordu.

Politikaları mı bilemem ama ücret iadesi edildiyse alsaydınız. Daha fazla uğraşmamak ve uğraştırmamak adına bende ücret iadesi istediğimde yapılmamıştı.

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    BMW F30 LLumar Cam Filmi + Oraguard Kaput koruma uygulaması

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Peugeot 508 Navimex android multimedya

|
    |

• Binbaşı
    1239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

2 yıldır bu forumdayız, politikamız kesin ve nettir. Yaptığımız işin arkasındayız, öncelikle değişim çözümü sunuyoruz. Değişim mümkün değilse para iadesi yapıyoruz. Para iadesi son çözüm, şehir dışından birçok arkadaş geliyor, sorun mevcutsa direkt para iadesi yapıyoruz. Bunu hiçbir firmada göremezsiniz, değişim dışında para iadesi yapılmaz. Bu konuda anlayış bekliyoruz. Elimizde olmayan filmi hemen getirecek durumda değiliz. Lütfen empati kuralım.

Kimse sizden durup dururken para iadesi istemedi zaten. Bunu nereden çıkardınız? Değişim için aylarca bekledim. Hemde ön camımda gözümün önünde birsürü kabarcıkla. Sizin çözüm öneriniz anlaşmamız dışında olan modelin daha alt kalitesinde bir cam filmi çekmek.
    Sorunun çözümü çok basitti aslında. Dediğiniz gibi ilk öneri değişim olmalıydı( fakat aynı model ile), ikincisi ise eğer aylarca aynı ürün ile değişim yapamıyorsanız para iadesidir. Bana Air75 ile değiştirelim dedik gibi cevaplarla gelmeyin. Yukarıda açıkladım Air75 ile Air80 aynı ürün değildir. Nasıl ki ATR35 ile ATR50 filmleri ATR serisinin iki farklı modeli ise Air75 ile Air80 de Air serisinin iki farklı modelidir.
    Evet empati kurdum, ben yerinizde olsam defalarca aramamda şuan gümrükte,şuan istanbulda, şuan kargoda haftaya elimizde gibi cevaplar vermezdim zaten.
    Siz şeffaf olmak yerine gelen her kötü eleştiriye karşı tarafı topun altında bırakacak cevaplar veriyorsunuz ki verdiğiniz çoğu cevapta mestentsiz iddialarınızla dolu.
    Konuya görüşlerimi belirten bir mesaj yazıp çıkacakken, para iadesi teklif ettik kabul etmediniz gibi iftiranızla konuyu siz uzattınız.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    konuyu yeni gördüm, i20 için sadece önde ki 3 cam için film fiyatı nedir? arkalar fabrika çıkışı kararmtılmış olduğu için arkalara olmayacak.

Yeriniz nerdeydi acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: kucukbulut

konuyu yeni gördüm, i20 için sadece önde ki 3 cam için film fiyatı nedir? arkalar fabrika çıkışı kararmtılmış olduğu için arkalara olmayacak.

Yeriniz nerdeydi acaba?

Merhaba, LLumar AT ön 3 cam için fiyatımız 200 TL'dir Ankara Yenimahalle Gimattayız..
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    BMW F10 çocuklar için arka koltuk başlık monitörü

|
    |

• Yarbay
    7572 Mesaj

Merhaba,

Yalıtım için hangi malzemeyi kullanıyorsunuz birde fiyatı nedir?

Teşekkürler.
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Merhaba,

Yalıtım için hangi malzemeyi kullanıyorsunuz birde fiyatı nedir?

Teşekkürler.

Yalıtım için uygun fiyatlı malzemeden en yüksek kalitelisine kadar farklı tür malzeme ve işçilik kullanılıyor. Proje işi olduğu için gelebilirsiniz daha sağlıklı cevap verebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Megane LLumar Cam filmi uygulaması

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hyundai Oraguard kaput koruma filmi

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Mondeo LLumar cam filmi

|
    |

• Yüzbaşı
    556 Mesaj
    İyi çalışmalar golf aracım için güvenlikli cam filmi düşünüyorum ulaşabileceğim bir numaranız varmı?
    quote:

Orijinalden alıntı: HowlingHero

İyi çalışmalar golf aracım için güvenlikli cam filmi düşünüyorum ulaşabileceğim bir numaranız varmı?

Merhaba, 0553 668 92 92 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    Ankara ya uzak bir ilde oturuyorum burada llumar cam filmi için 500tl fiyat verdiler Sizinkiyle karşılaştırınca fena değil. Ama oraguard kaput koruma içinde 500 tl fiyat verince kafam karıştı açıkçası

quote:

Orijinalden alıntı: Dtümit

Ankara ya uzak bir ilde oturuyorum burada llumar cam filmi için 500tl fiyat verdiler Sizinkiyle karşılaştırınca fena değil. Ama oraguard kaput koruma içinde 500 tl fiyat verince kafam karıştı açıkçası

LLumar hangi seri için 500 TL fiyat verildi? AT serisi 250, ATC 350, ATR 450 lira fiyatlara sahip. Oraguard fiyatını abartmışlar. Ankara'da Oraguard kaput filmi 300 TL civarında uygulanıyor. Farklı modeli yok. Biz de dışarıdan gelen müşteriye 250 TL fiyat veriyoruz. Foruma özel 175 TL kampanyamız mevcut.
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Sizden gelen yoğun istek üzerine LLumar cam filminde Bonus veya World karta özel 5 taksitle ödeme fırsatımız başladı.

Fiat Egea LLumar Cam filmi

|
    |

• Firma Yetkilisi
    6108 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Değerli forum üyemiz Selim beyin Mercedes-Benz E250 aracı ve LLumar uygulaması

|
    |

• Yüzbaşı
    556 Mesaj
    Dün yaptırdım gayet ilgili ve profesyonel arkadaşlar tavsiye ederim. (Benim oğlanın resimlerini atanamamışsınız ama olsun )

Masal Oku
Bebek Oyunları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,940
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.