Şimdi Ara

ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.652
Cevap
53
Favori
132.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 341
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2060
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 208
  • Favoriye Eklediklerim 57
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • madmax50 (2060 mesaj) hsngencer (10 mesaj) erAn_ (10 mesaj) murat425 (10 mesaj) Arif (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2215 mesaj) Mobil (287 mesaj) Tablet (15 mesaj) Mini (23 mesaj) Uygulama (40 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> ANKARA 3M CAM FİLMİ 299 TL - ANDROİD MULTİMEDYA TEYP KAMPANYASI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    681 Mesaj
    Bence yavaş yavaş seramik kaplama işi de rayına oturacak. Herkes tutabildiğine fiyat istiyor, kimse de bilmiyor. Uygulanan ürünün maliyeti araç başına 100-150 TL gerini siz düşünün. arkadaşı tebrik ederim gerçekçi bir fiyattan kampanya yapmış 500 TL'den ama fiyat yine yükselmiş. Bence bir istikrar olamsı lazım.Çünkü standart cila uygulaması ile seramik kaplama uygulama farkı yok denecek kadar azdır sadece biraz daha dikkat gerektirir o kadar ki usta oldun mu elin alışıyor zaten.500 Tl üstü fiyat gerksiz hele 1500 TL alanlara falan hiç girmeyeyim..
    |
    |
    Ankara Carpro Cquartz seramik kaplama yetkili uygulama merkezi olarak 749 TL fiyatla 3 yıl garantili seramik kaplama kampanyamız devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 29 Kasım 2016; 17:50:10 >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6066 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Mercedes E250 Cquartz seramik kaplama sonrası su testi

|
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Ben nasıl kaçırmışım o kampanyayı şu an başımı dağlara taşlara :)
    |
    |
    Konu Sahibine Özel
    Mercedes C180

Cquartz seramik kaplama 750 TL
    LLumar Cam Filmi 200 TL
    Oraguard 5 yıl garantili kaput koruma 175 TL

Uygulamaları;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 29 Kasım 2016; 17:57:45 >

• Firma Yetkilisi
    6066 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    VW Polo boya koruma ve LLumar cam filmi uygulaması

|
    |

• Teğmen
    198 Mesaj
    yaza geldiğim zaman artık kaput koruma ile film yaptırabilirim
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    hakancan44

piyasada indirimli olarak 1000-1200 tl arası fiyatlarada yapılıyor seramik kaplama, 5 yıl garanti veriyorlar. siz de ki kullanılan malzemenin ne farkı var ,neden fiyat uygun
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

piyasada indirimli olarak 1000-1200 tl arası fiyatlarada yapılıyor seramik kaplama, 5 yıl garanti veriyorlar. siz de ki kullanılan malzemenin ne farkı var ,neden fiyat uygun

Merhaba, cquartz bayisi olarak kullandığımız malzemeler diğer bayilerle aynıdır. LLumar cam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin en düşük fiyatını veriyoruz. Diğer bayiler haftada ortalama 1 uygulama yaparken biz her gün uygulama yapıyoruz. Uygulama kalitesi hakkında şüphe duyanlar 2 yıldır aktif olan cam filmi konumuzdaki %100 müşteri memnuniyetini inceleyebilir. 3 yıl boyunca oluşabilecek sorunlara karşı yenileme garantimiz mevcuttur. 5 yıl garanti verenler gibi bakım yaptırma şartı yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Firma Yetkilisi
    6066 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Ford Kuga Cquartz seramik kaplama uygulaması

|
    |

• Er
    8 Mesaj

İyi akşamlar, bende seramik kaplama için randevumu aldım, kısmetse c.tesi getiriyorum arabayı.. Aklımdaki soru: Seramikten sonra Ön kaput filmi de yaptırırsak parlaklıkta/görüntüde/temizlikte bir kayıp yaşarmıyız?
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mstfa76

İyi akşamlar, bende seramik kaplama için randevumu aldım, kısmetse c.tesi getiriyorum arabayı.. Aklımdaki soru: Seramikten sonra Ön kaput filmi de yaptırırsak parlaklıkta/görüntüde/temizlikte bir kayıp yaşarmıyız?

Merhaba, uzun yola çıkıyorsanız kesinlikle kaput koruma tavsiye ederim. Yüksek hızda önden fırlayan çakıllar için seramik koruma işe yaramayacaktır. Bu noktada kaput filmi kaputunuzun kalıcı hasar görmesini engeller. Temizlik açısından sorun yaşamazsınız. Kullandığımız malzemeler kolay temizlenebilir yapıdadır.

Estetik olarak çok yakından bakıldığında fark edebileceğiniz 5 yıl garantili 175 TL fiyatlı Oraguard film yanında farketmesi çok zor olan yüksek kalitede LLumar marka kaput filmi de uyguluyoruz. Randevu için geldiğinizde detaylı bilgi alabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
    |
    |

• Yüzbaşı
    416 Mesaj
    Kaputun kendi kaç para yahu
    |
    |
    Hocam merhaba,
    Sıfır honda crv aldık, bu boya koruma hakkında pek bilgim yok şimdi yeni yeni bişeyler öğreniyorum.
    Maddi durumum biraz düzelince kaput filmi için gelmek istiyorum, belki ön camlarada cam filmi çektirebilirim (arkalarda orjinalde var) ama boya koruma konusunda kararsızım.
    Samimiyetinize güvenerek soruyorum, sıfır arabaya boya koruma sizce gereklimi?
    Yani kaput filminin kaputu koruduğu bariz ortada ama boya koruma olmasa ne kaybederim tam çözemedim.
    quote:

Orijinalden alıntı: Shakespear3

Hocam merhaba,
    Sıfır honda crv aldık, bu boya koruma hakkında pek bilgim yok şimdi yeni yeni bişeyler öğreniyorum.
    Maddi durumum biraz düzelince kaput filmi için gelmek istiyorum, belki ön camlarada cam filmi çektirebilirim (arkalarda orjinalde var) ama boya koruma konusunda kararsızım.
    Yani kaput filminin kaputu koruduğu bariz ortada ama boya koruma olmasa ne kaybederim tam çözemedim.

Seramik koruma için yazıyorum,

Korumasız boya yüzeyi 4-5 yıkama sonrası güneş altında görünen girdap şeklinde çiziklerle dolar ve parlaklığı kaybolur.
    Kuş psiliği boyaya düştüğü yerden 24 saat içinde alınmazsa verniği yakarak kalıcı hasar verir.
    Kışın yollara dökülen tuzlar su ile birleşerek araca sıçrar ve boyayı matlaştırır.
    Küçük çapta sürtmelerde boyanız da daha az hasar oluşur.
    Aracınız sadece su ile kolayca temizlenir ve daha geç kir toz tutar.
    Aracınız çok daha parlak görünür.

0 km araç için kesinlikle seramik koruma gerekli. Aracım ilk aldığım gündeki gibi kalsın diyorsanız tavsiye ederim.

• Yarbay
    13230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Hocam merhaba,

Korumasız boya yüzeyi 4-5 yıkama sonrası güneş altında görünen girdap şeklinde çiziklerle dolar ve parlaklığı kaybolur.
    Kuş psiliği boyaya düştüğü yerden 24 saat içinde alınmazsa verniği yakarak kalıcı hasar verir.
    Kışın yollara dökülen tuzlar su ile birleşerek araca sıçrar ve boyayı matlaştırır.

0 km araç için kesinlikle seramik koruma gerekli. Aracım ilk aldığım gündeki gibi kalsın diyorsanız tavsiye ederim.

Merhaba

Aracım bir yaşında ve ilk alındığında seramik kaplama yapılmış.
    Ne kadar sürede bir yeniletmek gerekir?Daha önce seramik kaplama yapılmış araçlar da fiyat aynı mı?
    Tşkler

• Firma Yetkilisi
    6066 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

Hocam merhaba,

Merhaba

Aracım bir yaşında ve ilk alındığında seramik kaplama yapılmış.
    Ne kadar sürede bir yeniletmek gerekir?Daha önce seramik kaplama yapılmış araçlar da fiyat aynı mı?
    Tşkler

Merhaba, yapılan uygulamayı bilmiyoruz bu bakımdan belirtli bir kullanım süresi veremeyeceğim. Bizim uygulamamız 3 yıl garantilidir. Daha önce seramik yapılan araç için de uygulama ücretimiz 749 TL'dir.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    6066 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Peugeot 3008 Cquartz seramik kaplama ve Oraguard kaput koruma filmi uygulaması

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    6066 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Seramik kaplama sonrası araç boya yüzeyi yüksek kayganlığa ulaşır. Araç üzerinde toz, kir, çamur tutunamaz ve araç uzun süre temiz kalır. En kolay tutunabilen maddelerden biri olan su bile seramik kaplı yüzyde tutunamaz. Aşağıdaki videoda yapılan su testi bunun göstergesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 17 Aralık 2016; 22:52:25 >
  • Uzaklaştırılmış 20 gün cezanın, 19 gün 5 saat 54 dakika kadarı kaldı.

Kaput filminde 200 mikron poliüretan malzeme var mı. Varsa o nekadar hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    madmax50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Web Tasarım
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,830
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.