Şimdi Ara

ANKARA ???? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün otobüste bi kız Ankara'yı çok sevdiğini söyledi ve ekledi "Denizi olan yerlerin tek güzel şeyi deniz ama Ankara'da fazlası var" ve ben de katılıyorum. Ankara benim kentim. Bu arada sıcak insanları olduğunu düşünüyorum bu rus-amerikan karışımı bi arkadaşımın da düşüncesi diyordu ki "bir şey sorduğumda insanlar yardım etmek için ellerinden geleni yapıyorlar"
  • yıllar yılı hep ankarada okumak istemişimdir ama olmadı,belki de o yüzden delice tutkunumdur o şehre..işin kötüsü senede belki on defa uğramak zorunda kalıyorum ve ankara yı her terk edişimde içim burkuluyor..bir de sevdiğim var ankarada,yani kısacası dünya bi yana ankara bi yana...
    ankarada aşık olmak zor iki gözüm...
  • Ankara da doğdum ve büyüdüm.
    İzmirde 1,5 yıl kaldım,
    2 yıldır Balıkesirdeyim.
    Uzunca kalmasam da memlekette çok şehir gezdim.

Ankara gibisini görmedim.
    Ankara nın düzeni ve rahatlığı hiçbir şehirde yok.
    Gezilecek yeri yok diyorsunuz ama, aslında var.
    şehir içinde de var, ama binalarla gizlenmiş, bir bilen lazım.
    Şehir dışı zaten cennet gibi.
    Gördüğünüz o bozkırın kıraç tepeleri arasında neler gizlidir, tahmin bile edemezsiniz.
    Ankara nın tüm güzellikleri gizlidir, biraz aramak gerekir.

Hangi şehirde doğada bir kartal yuvasına 5 mt. yaklaşırsınız,
    Nerede bir tilki yada yaban kedisi dibinize kadar yaklaşıp pikniğinize ortak olur.
    Bunlar Ankarada oluyor işte.
    Özledim yahu.
  • ankarada gidilecek güzel yerleri yazarmısınız.? eğlence mekanları filan. bilmediğimiz yerler varsa oralarıda görelim derim.
  • bende severim ankraryı.Her yaz giderim.Teyzemler oradaır.Bence gezilecek yeri çok ve çokta düzenli bi yer bence
  • ankarada 6 yıl lisans eğitimi aldım. herkes sevmiyorum der ama bir süre sonra anlarsın ki o şehri bir parçası olmuşsundur.
    ve artık ne kendi memleketlinsindir ne de ankaralı.
    aslında öğrencileri ankaraya bağlayan şey şehrin kendisi değil üniversite ortamı ve arkadaşlıklardır.
  • ben seviyorum walla ankara
  • Ankaraya her şekilde aşığım. Antalya'ya gittim yaz tatili için. hiç uyum sağlayamadım. dudaklarım falan patladı 2 günde. anlayacağınız tam bi ankaralı olmuşum. burasını özlüyorum. herşekilde... ama sincanı hiç sevmiyorum :( :( :(
  • Ankara kurak olmasına ragmen bende cekici bir ozelliği var.sakin olması.....yani yenimahalelde oturuyorum cok huzurlu bir yer.ses olsa bile en fazla bir kaç raba sesi.yani Anakra sakin bir yer ama sıkıcı.
  • ama sincanı hiç sevmiyorum :( :( :(

Sincanı niye sevmiyorsun. Ben sincan da doğdum.
  • ben de ankaraya aşığım
  • İstanbul her yönüyle ankaradan güzel.İstanbula ilk gidişimde vay be demiştim o büyüleyici boğaz manzarası fln .Ama ankarada güzel be ankaralı olmaktan gurur duyuyom şahsen
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Chemist_EA

İstanbul her yönüyle ankaradan güzel....Ama ankarada güzel

çelişki insanı
  • Çoğu şehirden güzel gördüğüm kentlerin içinde bir numara
  • quote:

Orijinalinden alıntı: felsongy

ben de ankaraya aşığım

• 11. Hafta'da Gençlerbirliği- Galatasaray Maçına gelecem. dayım polis orada. yardımı dokunur inş
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.