Şimdi Ara

[ANK/SAT] Raspberry Pi B+ Dokunmatik Ekran, Adaptör + sd kart +Şeffaf Kutu! Al ve kullan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz aylarda bir yazılım projesi için almış olduğum Raspberry Pi B+ cihazımı satıyorum.

İçerisinde çok uzun uğraşlar sonucunda herşeyi hazır hale getirdim, aldıktan sonra tek yampanız gereken fişini takıp çalıştırmaktır.

İçerisinde Rasppian linux işletim sistemi yüklüdür. Dokunmatik ekranının kalibrasyonu yapılmıştır, herşey çalışıyordur.

Satışta olan ürün içeriği aşağıdaki gibidir:

1- Raspberry Pi B+
    2- 8Gb Kingston SSD kart (İçerisinde hemen kullanıma hazır raspian işletim sistemi kurulu)
    3- 3.5 inch Wavesheare marka Dokunmatik Ekran (kapasitif)
    4- Şeffaf Raspberryi Pi kutusu (Malesef söküp takma işlemi sırasında kenarından bir parça kırıldı, bantla tutturuyuroum, görsel olarak bir problem yok)
    5- Robotistan.com sitesinden satın alınmış raspberry pi şarj cihazı.

Normalde er bir parçayı tektek alıp, üstüne bir de cihazı çalışacak hale getirmeniz oldukça uğraş isteyen bir işlem. Ben size herşeyi ile aldığınız anda kullanıma hazır bir cihaz satıyorum. SD kartın içine ayrıca Dokunmatik ekranla birlikte gelen Debian linux imajı ile, dokunmatik ekrana özel ayarlanmış raspian işletim sistemini de yüklü gönderiyorum. İsterseniz bu sayede birkaç dakika içerisinde sıfırdan raspberry cihazınızı baştan kurabilirsiniz.

Bütün ürünler için istediğim fiyat 250TL'dir. Normalde bu ürünlerin hepsini teker teker aldıktan sonra bir de kurulumu ile uğraşmanız gerekiyor, ben size herşeyiyle hazır bir ürün gönderiyorum. Ankara içi elden teslim, ankara dışında karşı taraf ödemeli olarak kutusu ile birlikte kargolama yapabilirim

İsterseniz tv'nize hdmi üzerinden cihazı bağlayıp media server, isterseniz ultra düşük enerjini bir torrent bilgisayarı yapın, raspberry pi son zamanlarda çıkmış en önemli icatlardan birisidir.

[ANK/SAT] Raspberry Pi B+ Dokunmatik Ekran, Adaptör + sd kart +Şeffaf Kutu! Al ve kullan! [ANK/SAT] Raspberry Pi B+ Dokunmatik Ekran, Adaptör + sd kart +Şeffaf Kutu! Al ve kullan! [ANK/SAT] Raspberry Pi B+ Dokunmatik Ekran, Adaptör + sd kart +Şeffaf Kutu! Al ve kullan!
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.