Şimdi Ara

Ank/Sat i7 7700k işlemci + MSI z270 PC Mate anakart + 2x8 GB HyperX Fury 2133 Ram Fiyatı düşürdüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #MSI Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Ank/Sat i7 7700k işlemci + MSI z270 PC Mate anakart + 2x8 GB HyperX Fury 2133 Ram Fiyatı düşürdüm

Parçaları yükseltmek için dağıttığım sistem.

i7 7700k işlemci + MSI z270 PC Mate anakart + 2x8 GB Kingston HyperX Fury 2133 Mhz DDR4 Ram

Sistem bir kere toplandı, bir kere işletim sistemi kuruldu, o zamandan beri bir daha hiç kurcalanmadı. Salonda Netflix, Youtube ve çocuk şarkıları vs. için kullanıldı. Kutu, fatura vs. yok.

Ankara içinden deneyip test ederek alınmasını şiddetle tercih ederim. Bir kutu vs ayarlayıp önce havale sonra kargo olarak da istemesem de gönderebilirim.

İlan, fiyat ve ürünler her türlü ama her türlü yoruma açıktır. İkinci el fiyatlandırmalarından çok uzak kaldım, belirlediğim fiyat çok uçuk ise zaten yorum yapılır ama çok düşük ise de uyarmanızı rica ederim.

İyi forumlar dilerim.

Ank/Sat i7 7700k işlemci + MSI z270 PC Mate anakart + 2x8 GB HyperX Fury 2133 Ram Fiyatı düşürdüm

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 2600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ankara neresi ben k.örendeyim bir fiyatda anlaşırsak elden teslim alırım

• parça satışı düşünürsen sadece işlemci alabilirim

• İşlemci ve ramler @Ownerarrested 'a satılmıştır.

Anakart ve diğer bazı parçalar için yeniden ilan verilecektir.

• Anakart için takip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.