Şimdi Ara

Ank Sat Htc Monster Beast Orjinal kulaklık

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> HTC >> Ank Sat Htc Monster Beast Orjinal kulaklık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    389 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    18 Mayıs 2005

Durum
    Forumda değil

Bende yedekte duran yurtdışından gelen Htc Sensation XL içerisinden çıkmıştı nakit ihtiyacından yedekteki bu kulaklığı satıyorum daha denemek için kulağa bile takılmamıştır ilk siz deneyeceksiniz Ankara kızılayda elden görerek teslim önceliğimdir
    Fiyat:120TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serce -- 13 Mayıs 2014; 14:18:09 >

|
    |
    AMD FX-8120 ,Gigabyte 990XA-UD3 ,2x4Kingston hyperx ddr3 1600,MSI GeForce GTX 660 Twin Frozr 2 GB ,Highpower 850W Absolute ,Gigabyte Poseidon kasa ,Philips 248c ,120GB İntelSolid-State Drive 520 Series 550/500hdd,2TB seagate hdd
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Referanslar: 30

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

7 Not
    Kontrol tuslarini kendi telefonumda calisip calismadigini deneyebilseydim alirdim hocam. Hayirli satislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

alejandro01, Eric Clapton, azrail777, darkest earth(x2), Bodom After Midnight, BraveHeart, 6for6, redbloodedman, superminator, greyder-77, belalan52, ::ExtremE::, avan_gard, ZiplayanPatates, DarthNihilus, naten, dream_04, ERGENEKON, Mr.LucidReam, yunuss.10, szryldrm, maveraaa, sekkin, Peregrino, jyhun, serdügeşt, SiYaH, xgd, poison111, sky__walker, oturangergedan, ShoWWaLyE, REDSTONE, neoyilmaz [İşlem hacmi: 17925 TL]
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı
    18 Mayıs 2005

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Kontrol tuslarini kendi telefonumda calisip calismadigini deneyebilseydim alirdim hocam. Hayirli satislar

Kullanacağınız telefon modeli nedir
    AMD FX-8120 ,Gigabyte 990XA-UD3 ,2x4Kingston hyperx ddr3 1600,MSI GeForce GTX 660 Twin Frozr 2 GB ,Highpower 850W Absolute ,Gigabyte Poseidon kasa ,Philips 248c ,120GB İntelSolid-State Drive 520 Series 550/500hdd,2TB seagate hdd
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Referanslar: 30

Katılım Zamanı
    14 Eylül 2006

Durum
    Forumda değil

7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: serce

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Kullanacağınız telefon modeli nedir

Blackberry q10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

alejandro01, Eric Clapton, azrail777, darkest earth(x2), Bodom After Midnight, BraveHeart, 6for6, redbloodedman, superminator, greyder-77, belalan52, ::ExtremE::, avan_gard, ZiplayanPatates, DarthNihilus, naten, dream_04, ERGENEKON, Mr.LucidReam, yunuss.10, szryldrm, maveraaa, sekkin, Peregrino, jyhun, serdügeşt, SiYaH, xgd, poison111, sky__walker, oturangergedan, ShoWWaLyE, REDSTONE, neoyilmaz [İşlem hacmi: 17925 TL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.