Şimdi Ara

Ank Bahçelievlerde C.I.P Kafe&Restorant...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gideniniz varmı bilmiyorum ama tavsiye üzerine birkaç arkadaş gittik.Gerçekten tavsiye ettikleri kadar var.Yemek çeşitleri Meksika mutfağından Çin mutfağına kadar istediğiniz çeşit var.Güzel ve sakin bir ortam.Nargile,Lig tv ayrıcalığıda unutulmaz.Bu arada 6.caddede demeyi unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 19 Aralık 2006; 19:22:17 >

• zaten Ankara Behçeli de birsürü int kafe var ama alayında key loger, trojan filan var bikaç güvenilir kafe var c.ı.p best net filan iyi curcuna elalem dojo zeta bunlarda virüs var gitmeniz tafsie olunmaz
  • Yalnız internet kafe değil.
  • bende dıyodum ınternet kafede meksıka mutfagı
  • ben biliyom orayı başkent hastanesinin üstünde güzel bi cafe resturant bende memnunum ordan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ATİbaba2

zaten Ankara Behçeli de birsürü int kafe var ama alayında key loger, trojan filan var bikaç güvenilir kafe var c.ı.p best net filan iyi curcuna elalem dojo zeta bunlarda virüs var gitmeniz tafsie olunmaz

İnternet kafede meksika mutfağının işi ne arkadaşım
  • Okadar yazdım nargile,lig tv,meksika mutfağı,çin mutfağı vb...Yani bunları okuduktan sonrada internet kafe sanmak gerçekten büyük başarı helal olsun....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.