Şimdi Ara

Anjiyoödem hastası koronavirüs aşısı olabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Annem anjiyoödem, kalp yetmezliği ve yüksek tansiyon hastası. Henüz 46 yaşında fakat çok fazla kronik rahatsızlığı var. Yaklaşık 1 senedir evden çıkmıyor ve biz de ona hiç bir şekilde yaklaşmıyoruz, çok dikkat ediyoruz. Allah'a şükür henüz aileden hiç kimse korona olmadı.. Annemin aşı sırası çoktan geldi fakat aşı olmak istemiyor anjiyoödem hastalığından dolayı.. Bunun dışında penisiline alerjisi var.. Doktorumuza danışamıyoruz çünkü doktorumuz koronavirüs sebebi ile vefat etmiş.. Şu durumda hastaneye gidip başka bir doktor ile görüşemiyoruz... Babamın bir doktor arkadaşı var ona sorduğumuz zaman "Ben ol yada olma diyemem fakat anjiyoödem olup aşı olan insanlar var. Eğer olacaksa çin aşısını olsun" cevabını aldık..

Annemin aşı olması taraftarıyım çünkü eğer annem koronavirüse yakalanırsa gerçekten çok büyük sıkıntı. Büyük ihtimalle çok ağır bir hastalık geçirecek bu yüzden çok korkuyorum ve aşı olmasını istiyorum ama durum anlattığım gibi. Çevrenizde bu hastalığı olup aşı olan insanlar var mı? Araştırdığım kadarı ile sağlık bakanlığı anjiyoödem hastalarına aşı önceliği vermiş fakat annem hala korkuyor..

Bilgi sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun hocam. Konuyu öne çıksın diye yazıyorum umarım faydalı bir sonuca ulaşırsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Geçmiş olsun hocam. Konuyu öne çıksın diye yazıyorum umarım faydalı bir sonuca ulaşırsınız.
    Teşekkürler hocam...

Konu yukarı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.