Şimdi Ara

Anitoryum Fansub

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

www.anitoryum.com

Devam Eden Projeler

Hellsing Ultimate
    Kissxsis
    Kimikiss
    Fairy Tail
    Amagami SS
    Aria The Natural
    Mahou Shoujo Madoka Magika

Tamamlanan Projeler
    Strait Jacket
    Aria: The Animation
    Witchblade
    Death Note
    Muteki Kanban Musume
    Bus Gamer
    Mnemosyne no Musume-tachi
    Murder Princess
    Futari Ecchi
    Natsume Yuujinchou
    Kurozuka
    I Love My Younger Sister
    Kurokami The Animation
    Asu no Yoichi!

İptal Edilenler
    FullMetal Alchemist 2: Brotherhood
    Basquash!
    Dogs: Stray Dogs Howling in the Dark
    Rurouni Kenshin

Donanım Haber Forumda başlık açmanın zamanı gelmişti hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockchu -- 25 Haziran 2011; 21:45:15 >

• Kimikiss 22 - Fairy Tail 78 yayınlandı. Eski projelerden Natsume Yuujinchou yeniden upload edildi.
  • teşekkürler. bu grubu çok seviyorum.
  • Fairy Tail 79 – Aria The Natural 04 ve yeni projemiz Mahou Shoujo Madoka Magika'nın ilk 2 bölümü yayınlandı. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockchu -- 25 Haziran 2011; 21:43:46 >
  • Fairy Tail 80 yayınlandı. Kurokami The Animation projesi yeniden upload edildi.
  • Murder Princess yeniden upload edildi.
  • Aria The Natural 6-7-8 yayınlandı. Death Note tüm bölümler yeniden upload edildi üstelik DDL olarak 18 Ağustos'a kadar son hızda çekebilirsiniz ya da torrentden çekersiniz tercih sizin sonuçta o da serverdan sunuluyor.
  • Sizden bir ricam olacak Hellsing ova 8 yarın çıkacak. En kısa sürede çevirebilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Sizden bir ricam olacak Hellsing ova 8 yarın çıkacak. En kısa sürede çevirebilirmisiniz?

Evet bu gün çıktı Hellsing Ultimate 8 daha nete düşmedi nete düşsün ardından eli yüzü düzgün bir çeviri gelsin bizde en kısa sürede sunmaya çalışacağız ancak yaz koşulları sebebiyle gecikme yaşanabilir.
  • Hakuouki - Shinsengumi nın ılk 12 bolumu nu buldum ama 2. sezonuda varmıs adı ne bulamadım hıc bır yerden ındıremedım.

bırde Hakuouki Hekketsu Roku dıye bı anıme buldum onunda alt yazıları yok. devamımı acaba ustekı anımenın kafam cok karısık bı bakın
  • Başlıkla alakası olmadığı için sorunuza PM ile cevap verdim.
  • Cok Tesekkur Ederım. PM atmayı dusunemedıgım ıcınde ozur dılerım
  • Mnemosyne yeniden upload edildi. Kissxsis Ova projesi durduruldu.
  • Hellsing Ultimate 8 yayınlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockchu

Hellsing Ultimate 8 yayınlandı.

Kimikiss Pure Rouge ne zaman bitecek acaba ? Animeye başlayalı 1 yılı geçti hala bitmedi :|
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 11 Şubat 2012; 22:28:33 >
  • Güzelim zamanımı geçirdiğim Anitoryum Fansub. Özlüyorum sizi dextarus, rockchu. Sanpo'dan selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skydiver132 -- 29 Mart 2017; 21:31:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.