Şimdi Ara

Anında 50 TL İndirim Sadece Donanımhaber Özel 1 Günlük (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
11
Favori
34.511
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Gelen Modeller Stoklarımızda Sisteme Bu Gün Girilecektir.

97A102 BULOVA
    EF-550D-1AVDF
    EFM-502D-1AVDF
    EFR-528RB-1AUDR
    EMA-100-1AVDF
    EMA-100D-1A1VDF
    EMA-100D-1A2VDF
    IQ05Q963
  • quote:

Orijinalden alıntı: warland

Tarık Beyden Casio EF-565D-1AVDF modelini aldım. Ürün ersa garantili ve gerçekten fiyatının gayet üstünde bir saat. birçok kişinin hemen dikkatini çekti ve pazartesi 2-3 sipariş daha vereceğiz aynısından. hızlı kargo, faturada ve garanti belgesinde sıkıntı yok. almak isteyenlere tavsiyemdir.

Hayırlı Olsun

quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

Casio Besıde BEM-509L-7AVDF

bu model olan saatten var mı elinizde, yada gelecekmi. bayıldım saate ya

Şuanda stoklarımız da yok :( Firmaya baktım ordada yok :(

quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

Hocam benim metal alerjim var. Yalnızca titanyum kullanabiliyorum. Onerebileceginiz bir model var mı?

Aslında Casio'nun Titanium modellerini ben pek sevmiyorum tip olarak önersem yanlış yönlendirmiş olurum.

quote:

Orijinalden alıntı: _iskenderun_

Tarık beye sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi belirtmekle beraber N11 den CASIO EFR-513D-7AVDF saati 209 tl ye aldım ve çekle 109 tl ye geldi neredeyse bedava diyorum başka da bişey demiyorum.

Saygılar bizden hayırlı olsun.

• saatım bugun elıme ulastı ve bazı korkularım vardı ve bu korkuların bosa cıktgını gozlerımle gordum ve bazı arkadaslara yol gostermesı acısından resımlerınıde eklıyorum gercekten cok ozenlı ısını yapan bır arkadas bundan sonrakı gelen modellere gore bır saat daha alaabılırım kendılerınden sız ısınızı bu sekılde yaptgınız surece kazanan hep sız olacaksınız tesekkurler tarık yıldı ve ekıbıne
     Anında 50 TL İndirim Sadece Donanımhaber Özel 1 Günlük

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

quote:

Casio Besıde BEM-509L-7AVDF

bu model olan saatten var mı elinizde, yada gelecekmi. bayıldım saate ya

derı kordonu hıc bır markada onermem bır yıl sonra degıstırmenız lazım ve fıyatlarıda uygun degıl bende bır saat sıparısı verdım ınsallah yarın elımde olucak geldıgınde yorumlarımı paylasıcam resımlerle bırlıkte

hocam saati çok beğendim, bende metal alma taraftarıyım ama google'den görsellere bakarsanız anlarsınız sanırım beni.

dedıgınız modele googledan baktım gercekten dedıgınız gbı derı kordonlu olarak cok sık duruyor hak verdım sıze ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: bu_rock01

saatım bugun elıme ulastı ve bazı korkularım vardı ve bu korkuların bosa cıktgını gozlerımle gordum ve bazı arkadaslara yol gostermesı acısından resımlerınıde eklıyorum gercekten cok ozenlı ısını yapan bır arkadas bundan sonrakı gelen modellere gore bır saat daha alaabılırım kendılerınden sız ısınızı bu sekılde yaptgınız surece kazanan hep sız olacaksınız tesekkurler tarık yıldı ve ekıbıne

Hayırlı Olsun :)

• İki gün önce bende aldım Tarık Bey'den saatimi ::) bugün bir tanede babam için sipariş verdim , tekrar teşekkürler .

bir kaç resimde benden

• quote:

Orijinalden alıntı: nesbar

İki gün önce bende aldım Tarık Bey'den saatimi ::) bugün bir tanede babam için sipariş verdim , tekrar teşekkürler .

bir kaç resimde benden

Hayırlı Olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TarıkYıldız

Yeni Gelen Modeller Stoklarımızda Sisteme Bu Gün Girilecektir.

97A102 BULOVA
    EF-550D-1AVDF
    EFM-502D-1AVDF
    EFR-528RB-1AUDR
    EMA-100-1AVDF
    EMA-100D-1A1VDF
    EMA-100D-1A2VDF
    IQ05Q963

bunların fıyatlar ne zamn bellı olur acaba
  • İlk mesajda " Casio EFA-135D-1A4VDF Kol Saati 147 TL " yazıyor fakat sitede 169 TL yazıyor.

Fiyatlarda bir artış mı var? 147 TL ye tekrar satış olacak mı?!
  • tablet kampanyası hala devam ediyor mu?
  • Casio EFA-135D-1A3VDF

bu ürün kırmızısına göre daha mı maliyetli de fiyatı kırmızı olana göre 20 lira daha pahalı?
  • yeniçarşım üzerinden bir adet 513sp siparişi geçtim altın ve tablet için hatırlatma yapmak istedim
  • Casio EFR-517D saatin üzerindeki 12 ve 9 rakamlarının olduğu taraftaki kronolar nasıl çalışır? Yardımcı olabilir misiniz?

Saatx'den aldım, içinde ingilizce kullanım kılavuzu var ama kronoların çalıştırılma şekli anlatılmıyor, bir haftadır da denemediğim şey kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Casio EFA-135D-1A3VDF

bu ürün kırmızısına göre daha mı maliyetli de fiyatı kırmızı olana göre 20 lira daha pahalı?

fiyat olarak bir fark yoktur. ikisini de biz aynı fiyata satmıştık.
    şuan elimizde zaten 1A3VDF kalmamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry

yeniçarşım üzerinden bir adet 513sp siparişi geçtim altın ve tablet için hatırlatma yapmak istedim

forum a sürekli bakamıyoruz. altın kampanyası sadece saatx den yapılmakta. dh den olduğunu belirten arkadaşlara yine de gönderim yapıyoruz. yeniçarşım üzerinden eğer belirttiyseniz arkadaşlar muhtemelen göndermişlerdir. :)

anlık destek için forumdan değil satın aldığınız bölümden iletişim kurmanızda fayda var.
    forumda gecikmeler ve aksaklıklar yaşanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_B

Casio EFR-517D saatin üzerindeki 12 ve 9 rakamlarının olduğu taraftaki kronolar nasıl çalışır? Yardımcı olabilir misiniz?

Saatx'den aldım, içinde ingilizce kullanım kılavuzu var ama kronoların çalıştırılma şekli anlatılmıyor, bir haftadır da denemediğim şey kalmadı.

Yukarda 517D şeklinde yazan yer 507D olacaktı

Tam model ismi efr-507d-1avdf

Saat bu

Ersa'nın sitesinde kullanım kılavuzları bölümünde de bulunmuyor bu saatten. Araştırabilecekler için; arkasında yazan dört haneli rakam 5236

Teşekkürler...

• Hocam atoklarda bu modelden varmi.Casio EFR-507SP-1AVDF varsa sanalpazar ve n11 linkini verebilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Hocam atoklarda bu modelden varmi.Casio EFR-507SP-1AVDF varsa sanalpazar ve n11 linkini verebilirmisiniz.

İlla o sitelerde mi olması gerekiyor? Kendi siteleri olan saatx'de var. Üstüne bir de altın hediye ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_B -- 11 Haziran 2013; 19:31:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

Hocam atoklarda bu modelden varmi.Casio EFR-507SP-1AVDF varsa sanalpazar ve n11 linkini verebilirmisiniz.

N11 DE MEVCUTTUR FAKAT KOMİSYONLARDAN DOLAYI FİYATI YÜKSEKTİR.

http://www.n11.com/casio-efr-507sp-1avdf-kol-saati-P13849317

saatx sitemizden uygun fiyata alabilirsiniz.
  • Elimde 10 tl indirim çeki var. Ben kullamıyacağım. İsteyen varsa özel mesaj atsın ama gerçekten ürün alacak birisi olsun. Boşa gitmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.