Şimdi Ara

Animus Projesi Hangi Oyunu Çevirsin? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
21
Favori
33.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Divinity Original Sin 2
    Hitman (2016)
    %100 katılıyorum yazdım da zaten benim gönlümden geçen de bu iki oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfs hot pursuit
    nfs rivals
    nfs most wanted limited edition 2012
    castlevania 2
    darksiders 2 remaster
  • Watch Dogs 2
  • Kotor 2.

Siz kotor 1 i çevirdiniz terimlere zaten aşinasınız. Ondan sonrası sizi çok zorlamaz. Hem kendileri harika bir oyundur. Diğer oyunlar gibi girerken 0 bilgiyle de başlamazsınız hem.

• Wolfenstein 2 çevrilmeyi sonuna kadar hakediyor bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KOTOR 2
    Divinity OS 2
    Dragon Age Inquisition
    Pillars of Eternity

Bu oyunlar arasında seçim yapmak benim için çok zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wassuplaying -- 25 Mayıs 2018; 2:42:36 >
  • Wolfenstein II The New Colossus bence çeviriyi hakeden bir oyun.
  • Gönül isterdi ki Vampire: Masquerade çevrilsin. Ama oylamayla seçilecek kadar popüler olmadığı için çevrileceğini sanmıyorum.

Umarım çevireceğiniz oyun için yeterli bağışçı sayısına ulaşabilirsiniz. Başarılar şimdiden.
  • Benim oyum Dragon Age Inquisition yada Divinity 2 den yanadır.
    Bağış konusunda da haklısınız ve minimum bağış miktarını da makul bir seviyede tutarsanız fazlasıyla bağış geliceğine eminim.
    Ne demişler "Damlaya damlaya göl olur".
  • Batman Arkham Knight

• Batman Arkham Knight ve Yeni cikan PREY

• KOTOR2 ve ya Mass Effect: Andromeda
  • Dragon age Inquisition

• Kesinlikle Dragon Age Inquisition

• Kesinlikle KOTOR2 oynamak istediğim oyunlardan birisi çevrilse çok makbule geçerdi
  • Divinity 2 veya Pillars of Eternity.
  • Beni şimdi beleşçi vs. diye yaftalayacaklar için söyleyeyim ben zaten bağış projenizin en başından beri bağış yapıyorum, sorun para değil sorun etik benim için.

"-Çevirinin ilerleme detayları Origins'te olduğu gibi Patreon'dan paylaşılacak ve belli bağış seviyesinin üstündeki bağışçılar erken elde edecek. O sürenin sonunda ise diğer bağışçılara açık olacak. Herkese açık olarak hiçbir zaman paylaşılmayacak."

Bu kararı almanız ne kadar üzücü. Siz ve diğer bu fikirdeki insanlar bunun adına her ne derseniz deyin ama bu "YAMAYI SATMAKTIR". Bağış dediğiniz şey gönüllü verilir ya da verilmez ama hizmetten vs. yararlanılır böyle zorlanmaz. "Para verirseniz alırsınız vermezseniz alamazsınız" mantığı SATIŞTA vardır. Adını bari bağış diye lanse etmeyin bunun. Gönüllülük denilen olguyu alt üst ediyorsunuz. GönülLÜlük adı arkasında SATIŞ yapıyorsunuz şu an. Bu konuda başka bir şey yazmayacağım bir daha ama yaptığınız doğru değildir ve özellikle sizden hiç beklemezdim. Bunu yapacağınıza bırakın hiç yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 26 Mayıs 2018; 1:47:2 >

• yusufulas Y kullanıcısına yanıt
    Her türlü fikre açığız. Bana bağışçı sayısını düşürmeyecek bir yöntem söyleyin belli bir süre sonra herkesle paylaşalım.

• Final Fantasy XV
    Pillars of Eternity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 25 Mayıs 2018; 8:33:47 >
  • Niyetim gerçekten bu konuda tartışmak değil sizle veya başkaları ile yöntem bellidir bağışçı sayısı yeterse yaparsınız yetmezse zaten insanlar demek ki böyle bir şeyden aslında yararlanmak istemiyordur ya da bunu isteyen insan sayısı aslında azdır ve bu sayıda sizin bu işe gönüllü girmenize yetmiyor demektir. Gönüllüyüz ve bağış ile yapacağız diyerek bağışçı sayısını arttıracağım diye TİCARET mantığına geçip TÜCCARLIK yapmanın gereği yoktur. Diyorsanız ki satıyoruz bari "bağış" yerine "ücret" kelimesini kullanın. Kelimeler bu kadar önemli mi diye sorarsanız siz ve diğer bu tarz iş yapan arkadaşlar bağış, gönüllülük gibi kelimelerin anlamlarını çarpıtıp, içlerini boşaltarak sizden sonraki insanlar için bu işlerin yapılış algısını değiştiriyorsunuz. Bu durum hem yamanın satılması hem de gönüllük mantığını değiştirmek açısından etik değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufulas -- 25 Mayıs 2018; 16:8:52 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.