Şimdi Ara

Animus Projesi faaliyetlerini sonlandırıyor (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
7
Favori
29.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunlar geçen sene haziranda mı ücretsiz yayınlayacaktı yamaları insanlar parasını verdikleri yamayı bile bulamaz oldu yamayı tamamen vermemişler ki kiralamışlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dumbola D kullanıcısına yanıt
    Aynen site halen açık host domain masrafları cepten gidiyor :)
    Anonymous tam bir sene sonra rdryi salmıştı bakalım bunlarda öyle mi yapacak hazirana pek bisey kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Hocam bu dragon age inquisition makine çevirisine animusun Yaması aktarılmış diye duydum doğru mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burakop kullanıcısına yanıt
    Valla hocam hiç denemedim
    Yorumlarda çevirinin translate olduğunu okumuştum indirip denemek lazım aslında

• dumbola D kullanıcısına yanıt
    Çevirdikleri oyunları kendilerinden başka çeviren yok ne yazık ki
    Rpg oyun çevirdikleri için o yükün altına başkası girmez
    Paylaşım konusunda da bakalım ne olacak bu sessizlikten bende sıkıldım
    Hani çıksalar deseler ki paylaşacağız yada paylaşmayacağız insanlarda bilsinler

• Sanırım 1 yıl sonra bile hala çevirileri paylaşmamışlar

• Site kapanmış, yamaları paylaştılar mı?

• Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt

Hayır.

• ISKA kullanıcısına yanıt

Anladım, peki Discorddan bir açıklama yaptılar mı, bilginiz var mı?

• Yamalar bu saatten sonra paylaşılmaz arkadaşlar boşuna beklemeyin

• Animus içerisinde çeviri yapan arkadaşların elinde dosyalar varsa ancak o zaman yamalara ulaşabiliriz. Star Wars KOTOR 2, Catherine Classic'de olduğu gibi. Bir yıldan fazla olmuş, animus çıkıp açıklama yapmaz.

• Ben asıl yıllarca bunlara para yedirip şu an ellerinde tek bir çeviri olmayan kitleye gülüyorum.

Ne oldu yıllar önce ben bu gurubu eleştirirken bunlar yama satmıyor kiralıyor derken millet beni engelliyor her fırsatta bunları savunuyordu şimdi geldiniz mi dediğime.

En büyük dolandırıcılar bunlara şapka çıkarır. 3-5 yamanın test ayağıyla hem milleti senelerce bekletip her ayda yoldular hem diğer taraftan 23 stüdyo ile resmi işlerini yürüttüler. Kurucuları olan Sait 23 stüdyo ya müdür oldu zaten ondan sonra bi daha kimseyi sallamadılar kalanlar işlerini iyice yoluna koyunca milleti yalan bir açıklamayla beklenti içinde bırakıp sırra kadem bastılar.

Ama yapacak bir şey yok bizim millet seviyor kandırılmayı ve kandıranları el üstünde tutmayı.

• Bir daha bu sektörde hiçbirinizi görmeyiz inşallah. Alın yamalarınızı da yallah hadi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.