Şimdi Ara

Anime Tanıtım : Code Geass (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
28.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McLanE -- 1 Eylül 2008; 16:52:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akuma_Blade

quote:

Orjinalden alıntı: aslimdayok

güzel bir animeye benziyor ,karakterler de oturaklı .
    sarmaya başladı

okuldaki kedinin başına bounty koydukları ve tüm okulun kedinin peşinden koştuğu yerleri vs görene kadar bekle

şahla şah çeken arkadaşı hiç saymıyorum

Koskoca Exile Falcon'un bile bu animeyi ilk beşine soktuğunu gördüm ya birşey demiyorum artık
  • 2 sezonu da izledim 2 bölüm kaldı çıkıcak bence gayet başarılı bir anime ... 1 . sezon un ilk başlarında death note havası ve zeka oyunları baya hoşuma gitti ... 2. sezonda daha çok bilim kurgu havası alsada ben gerçekten beğendim ... Zevk/renk meselesi demekki ... Baya kişi beğenmemiş gördüğüm kadarıyla
  • O kadar anime izledim ama code geass kadar mantıklı bir finali olan ve kurguyu tam anlamıyla veren bir animeyle daha karşılaşmadım..

2.si de açıkçası buradaki hiç bi kötü eleştiriyede katılmıyorum..Üzülerek söylüyorum ama bana sorarsanız hani death note FMA filan halt emiş.

Son sözüm şudur ki : Bir animenin ancak bu kadar izlenebilitesi olabilir...( Hele ki finalde izlediğinize pişman olmuyorsanız ve keşke bitmeseydi diyorsanız daha ne isteyebilirsinizki...)

Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Özellikle anime izlemeye yeni yeni başlayan arkadaşlara...
  • -Küçük bir hort -

Dün başladım şu an 20 deyim.Ki arada o kadar film ve başka animede izledim yani Tuttuğu gibi sardı sarmaladı valla;Code Geass
    İzlemeyen kalmamalı
  • 12. bölümdeyim Code Geass'ta Death Note kadar olmsada baya sardı . Bence güzel bir anime
  • Yorumlar Güzel bende yeni anime aramaya başlamışken indirip izlemeye başlasam iyi olucak paylaşım içinde sagol...
  • Şu an 2. sezonun ilk bölümünü bitirdim.Gerçekten muhazzam...
    Death Note dan bu kadar etkilenmemiştim ne yalan söyleyeyim
  • One piece'den önce indirsem mi?
  • Mükemmel bir animedir hele 2. sezonun sonu varya
    Lelouch kendini diğerlerinin mutluluğu için feda ettiğinde içim gitmişti
  • quote:

Orjinalden alıntı: SARGEN

Mükemmel bir animedir hele 2. sezonun sonu varya
    Lelouch kendini diğerlerinin mutluluğu için feda ettiğinde içim gitmişti

Benim hic icim gitmemisti cunku
    lelouch olmuyor, babasi charles in "code" unu alip olumsuz oluyor bence. Animenin adida ordan geliyor code geass hem geass e sahip hem code a
    Bence olmediginin belirtileri sunlar:
    -En sonunda C.C. "degil mi, lelouch" derken dikkat edin surucuye lelouch diyormus gibi.
    -Charles olmeden once code un oldugu el ile lelouch un boynundan tutuyor. Tamda geass in en son stage ine sahip olduktan sonra. (code u sadece son stage de alabiliyor cunku)
    -Kraliyet ailesine kendi caniyla hizmet etmeyi gorev bilmis "orange" lelouch olurken hafif gulumsuyor cunku gercekten olmeyecegini biliyor
    -Tam lelouch olurken nunnally elini tutuyor o anda bazi goruntuler goruyor, buda code un belirtisi.
    -Ayrica 2. sezonun isminde "R2" geciyor buda nasil C.C. gibi R.R. gibi algilanabilir. Japonlarda "r" yerine "L" dediklerine gore L.L. Lelouch Lamperouge un acilimi olabilir mi?
    Neyse bunlar benim fikirlerim ama ben Lelouch un hayatta olduguna inanmak isteyenlerdenim.
  • En nefret ettiğim animedir, şahsi görüşüme göre bir kaba Gundam ve Death Note'u almışlar, azıcık karıştırmışlar, ortaya Code Geass çıkmış.. Tabi nerede karıştırdıklarını tam olarak bilemiyorum @Akuma_Blade klozette falan olabilir diyordu.
  • izlenebilir bir anime yinede bende 2 . sezonu merak ettim şimdi.
  • Gundam 00 veya one piece ye başlamak niyetindeydim ama .Bunu izliyim bari.One piece cok uzun oldugu icin ne zamandır bekletiyordum
  • Kesinlikle izlenilmesi gereken bi seri Ah o Shirley yokmu
  •  Anime Tanıtım : Code Geass

Bu hamleden sonra oynamaya devam ettiler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Anime Tanıtım : Code Geass

Orada kim yenmiş kim yenilmiş önemli değildi ki.Zero'nun ne yapacağını görmek için yapılan bir hamleydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Orada kim yenmiş kim yenilmiş önemli değildi ki.Zero'nun ne yapacağını görmek için yapılan bir hamleydi

Anladığım kadarıyla şah o taş. Şah'la şah çekilmezde onun için saçma geldi bu sahne...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UcanHollandali

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Anladığım kadarıyla şah o taş. Şah'la şah çekilmezde onun için saçma geldi bu sahne...

Arayarak bu konuyu bulabildim

Ayrıca evet şahla şah çekilmez

Son olarak:Nasıl bi anime bu robot mobot mu var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.