Şimdi Ara

Anime Tanıtım : Code Geass (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
3
Favori
28.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hyperior

arkadaşlar duyan var mı acaba code geass r3 çıkacakmış 2017 de
    http://www.fanpop.com/clubs/code-geass/articles/71312/title/code-geass-r3-official-announcement

galiba lelouch arka planda falan kalıcak başka bir main karakter olucak?

Ne yazık ki fake r3 diye bir şey olmayacak zaten olsa 10 yıl içinde çıkardı.
    Code geass ise benim gözümde daima bir başyapıt olarak kalacak 50 bölümü nasıl bitirdiğimi bilmiyorum hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriLi

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

arkadaşlar duyan var mı acaba code geass r3 çıkacakmış 2017 de
    http://www.fanpop.com/clubs/code-geass/articles/71312/title/code-geass-r3-official-announcement

galiba lelouch arka planda falan kalıcak başka bir main karakter olucak?

Ne yazık ki fake r3 diye bir şey olmayacak zaten olsa 10 yıl içinde çıkardı.
    Code geass ise benim gözümde daima bir başyapıt olarak kalacak 50 bölümü nasıl bitirdiğimi bilmiyorum hala.

bence çıkmaması daha iyi harika bir final yapmış zaten xd

• Bugün bitti 2.sezon ilk sezona kıyasla çok daha iyiydi 2 sezon ortalaması 4/10

Light'tan çok insanın ölmesine vesile olmuş insanı iyi karakter olarak gösterenlere sevgilerimi sunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 17 Eylül 2016; 8:23:33 >
  • Hortlamak gibi olmasında çekinerek baslayip finaliyle gözlerimi dolduran bi animeydi ,ana karakter cok iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Akuma_Blade

Yukarıdaki mesaja cevapptır:

Uzun uzadıya yazmak istemiyorum ama değiştirilmiş sahne yok ve Lelouch yaşıyor iddiaları bizzat yönetmence yalanlandı ("O oldukça ölü", artık nasıl anlarsanız) ve ayrıca YouTube'a yüklenen videoların fake olduğunu bile yönetmen söyledi. Ayrıca Lelouch'un öldüğünü doğrulayabilecek birçok delil var. Konuştuğu sahnede Lelouch'un yüzüne bakmıyor olması gibi, seri sonrasında geçen Audio Drama CD'sinde ölmüş karakterler içerisinde Lelouch'un da gösterilmiş olması gibi, Lelouch'un vücudunun güneşe gnderilmiş olması gibi. Enerji akışının artık kesilmiş olması , haliyle artık ölümsüzlüğün varolmaması gibi. Geass etkisi altındaki bir kişi belli bir süre sonunda belli bir işi yapmaya programlanmışsa muhtemelen o kişinin hala Geass etkisi altında kalacak olması gibi.

Konu hakkında şu makaleyi okuyabilirsiniz. İngilizce'niz yoksa çevirebilirim, yeter ki seriyi ve sonunu anlamadan yorum yapanların yüzünden serinin finalini yanlış hatırlayanlardan olmayın.

http://myanimelist.net/forum/?topicid=125994

Ayrıca kurban olayım, Code Geass'ı satranç oyunu gibi diye övmeyin, lisanslı satranççı olmasam sorun değil ama anlatsam anlaşılmayacak. Polemik yaratmayayım.

Satranç konusunda aşırı katılıyorum, şah oynuyorsan bende şah oynayacam bölümünde sesli güldürdü Ama doğrusunu yapmışlar sonuçta satrancı pek bilmeyenler daha çok gaza geliyor böyle şeylerle.
  • Keske yeni sezon gelse be

• Hem aksiyon dolu hem de mistik bir animeydi. Yeni bir sezon olsun istiyorum ama artik gizem ve merak unsurunu yakalayabileceklerini sanmam. O yuzden ciksa bile beklentilerin altinda kalacagini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Hem aksiyon dolu hem de mistik bir animeydi. Yeni bir sezon olsun istiyorum ama artik gizem ve merak unsurunu yakalayabileceklerini sanmam. O yuzden ciksa bile beklentilerin altinda kalacagini düşünüyorum.

Ovası var 60 dk 4 bölümlük boukoku no akito diye. Ortalama bir ova esas serinin yanına yaklaşamaz. Ama bir bak istersen.
    3. Sezon da gelmeyecek ne yazık ki gelse zaten 10 sene oldu gelirdi.

• Actigim konuya gore Ataturk un en begenecegi anime oldugu dusunuluyor forumca.

• Bu animeyi beğenen bunlarıda beğendi

Recep ivedik
    Recep ivedik 2

Bu animeyi beğenmek anime beğenmeye ihanettir

• 9.Bolumde kapattim izlemedim bir daha.Sanirim zevkime uymadi ya da sacma geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

9.Bolumde kapattim izlemedim bir daha.Sanirim zevkime uymadi ya da sacma geldi.

Yanından bile geçmeyin hocam tarihin en overrated şeyi boş boş konuşmaları felsefe diye yedirmeye çalışmaları ayrı Bi komedi

• Sonuna kadar izlemeyen insanlar neden surekli animeyi karalayip duruyor zaten animenin en güzel bolumleri ikinci sezonda bitirin oyle bi degerlendirme yapın tamam hatersınız da surekli ayni şeyleri yazmanin manasi nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teddy Death 1 -- 18 Eylül 2016; 16:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

Bu animeyi beğenen bunlarıda beğendi

Recep ivedik
    Recep ivedik 2

Bu animeyi beğenmek anime beğenmeye ihanettir

https://myanimelist.net/topanime.php

O yüzden listede o kadar yukarıda code geass. Dünya beğenmiş utanmadan recep ivedik bik bik konuşuyorsun..

• direk ikinci sezondan başladım bu nedenle birinci sezonu izlemedim. bundan sonra da izleyemem sanırım
  • quote:

quote:

Yanından bile geçmeyin hocam tarihin en overrated şeyi boş boş konuşmaları felsefe diye yedirmeye çalışmaları ayrı Bi komedi

Hocam neden öyle düşünüyorsunuz merak ettim şimdi

Amacım yargılamak değil.Yanlış bir şeyler varsa bizde öğrenelim mahiyetinde soruyorum

Konuya gelirsek

Evet bazı eksikleri var fakat sığır olmayan ana karakter ve konseptiyle günü kurtarmakta

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

quote:

Amacım yargılamak değil.Yanlış bir şeyler varsa bizde öğrenelim mahiyetinde soruyorum

Konuya gelirsek

Evet bazı eksikleri var fakat sığır olmayan ana karakter ve konseptiyle günü kurtarmakta

Saçma sapan konuşmalar ve uzatmalar saçma sapan çizimler ilk 2-3 bölüm hariç ilk sezon çöp,saçma sapan karakterler kılık değiştirme konusunda abartı,saçma sapan fanservice,doldurma bölümler,sahneler

izlediğim 10 civarı anime vardır en çöpü buydu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

quote:

Konuya gelirsek

Saçma sapan konuşmalar ve uzatmalar saçma sapan çizimler ilk 2-3 bölüm hariç ilk sezon çöp,saçma sapan karakterler kılık değiştirme konusunda abartı,saçma sapan fanservice,doldurma bölümler,sahneler

izlediğim 10 civarı anime vardır en çöpü buydu

Kılık değiştirme olayının kitlelere kendini kanıtlamak için yapılan kompliman olduğunu düşünsemde görüşlerinize saygı duyuyorum

Diğer karakterlerin kıyafetleri ise yanılmıyorsam mecha animelerinin karakteristik özelliği

• Suzakuyu seven bir ben miyim ?

Bence lelouchtan daha doğru ve oturaklı bir karakter

• 3. Sezon mu geliyor acaba. Hadi inşallah..

http://otakukart.com/animeblog/2016/11/27/code-geass-season-3-lelouch-revival-confirmed/#

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.