Şimdi Ara

Anime önerin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Herkesin zevki farklı olduğundan bir animeyi beğenen diğerini beğenmeyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Eylül 2020; 5:24:5 >
  • The God of High School'u izleyebilirsin eğer başlamadıysan. Şuana kadar gördüğüm en güzel dövüş sahnelerine sahip anime olabilir. Konu olarak biraz sığ ve klişe olsa da görsel olarak baya tatmin edici bir anime.
  • Ben daha hiç anime izlemedim ama başlamayı düşünüyorum öneriniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semmellow

Ben daha hiç anime izlemedim ama başlamayı düşünüyorum öneriniz var mı?
    Anime de dizi gibi yani her animenin konusu olayları çok farklı birini beğenen diğerini beğenmeyebiliyor. Nasıl bir şey aradığına bağlı.

Death Note animeye başlatma itemı ülkemizde deneyebilirsin

Ben Naruto ile başlamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 13 Eylül 2020; 3:5:1 >
  • Okeanix kullanıcısına yanıt
    Not aldım deniycem
  • quote:

Not aldım deniycem
    Netflixin varsa oradan direkt Fullmetal Alchemist: Brotherhood gibi serileride izleyebilirsin. Eski güzel anime serileri netflix'de var yüksek çözünürlükte galiba.
    Şu sıralarda da netflix te pek izliycek bir şeyler bulamıyodum bakarım hemen
  • quote:

Şu sıralarda da netflix te pek izliycek bir şeyler bulamıyodum bakarım hemen
    Death Note'da varmış netflix'de baktım baya güzel seriler var.

Fullmetal'de Brotherhood olanı izleyeceksin bu arada diğeri eski seri orjinal hikayeden sapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 13 Eylül 2020; 3:34:11 >
    Şuan onu izliyorum

• Logh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Monster
    (Öneri videosu)https://www.youtube.com/watch?v=ehvwscxUU_0&feature=youtu.be

Shinsekai Yori
    (Fragman)https://www.youtube.com/watch?v=WtWiMTDhCUo&feature=youtu.be

Yakusoku no Neverland
    (Fragman)https://www.youtube.com/watch?v=eBwApg_nAvY&feature=youtu.be

Psycho-Pass
    (Öneri videosu)https://www.youtube.com/watch?v=4i_V6uBTgm8&feature=youtu.be

Ergo Proxy
    (Öneri videosu)https://www.youtube.com/watch?v=EAeGfr6AGjE&feature=youtu.be

Fate/Zero
    (Öneri videosu)https://www.youtube.com/watch?v=M9n1KTQL91A&feature=youtu.be
    Öneri Videosundaki kanal (Anime Days Turkiye) Re:Zero varken GoH sezonun en iyi animesi demiş ben bi gülmeye gidiyorum

Yılın animesiyle (roman source) klişe webtoon animesini karşılaştırmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Eylül 2020; 6:1:19 >

• Dün o kadar çok sıkılıyordum ki bi de yeni bi animeye başlamak istiyordum baya uzun zaman olmuştu izlemeyeli, The god of highschool a başladım anında bitirdim, mükemmel 1 anime kesinlikle öneriririm. Aynı yapımdan olduğun öğrendiğim Tower of God'a başladım arkasına onu da bi seferde bitirdim, kesinlikle mükemmeldi 2side, başlamanızı şiddetle öneriyorum.

Bu arada webtoon falan anlamam ben, manga falan okumuyorum ben izlersem bi anime izlerim arada o kadar. Webtoon da böyleydi, animede göstermediler vs anlamam öyle şeylerle gelmeyiniz, anime olarak baktığım zaman mükemmeldi ve her şeyiyle tatmin etti.

Şu Re:Zero'ya bi bakayım bi de, çok izlememem lazım anime aslında ama bi bakıcam sonra ara veriririm. Sanırım GoH 13.bölüm de yayınlanacak onu da beklemede kalayım.

DipliEdit: Re:Zero da aşırı sardı, baya kaliteli animeymiş. Bu sene çıkardıkları bir nevi remaster 1.sezonu izliyorum, bunu önermişler sırf eskisi yerine zaten. Hiç sıkmıyor, çizimler güzel, senaryo kaliteli, dialoglar cringe değil. Fakat yukarıdaki arkadaş gibi karşılaştırma yapılacak 2 anime değil GoH ile Re:Zero. İkisi de anime olabilir ama türleri farklı, video oyunu gibi düşünün. Nasıl bi MMORPG ile FPS oyunu karşılaştırması çok saçma, bu da öyle. GoH, full aksiyonlu, dövüş temalı bir anime iken Re:Zero çok chill, gizem, dram, gerilim türünde bi anime. İkiside çok farklı, o yüzden karşılaştırma yapmak yersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 23 Eylül 2020; 15:14:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Dün o kadar çok sıkılıyordum ki bi de yeni bi animeye başlamak istiyordum baya uzun zaman olmuştu izlemeyeli, The god of highschool a başladım anında bitirdim, mükemmel 1 anime kesinlikle öneriririm. Aynı yapımdan olduğun öğrendiğim Tower of God'a başladım arkasına onu da bi seferde bitirdim, kesinlikle mükemmeldi 2side, başlamanızı şiddetle öneriyorum.

Bu arada webtoon falan anlamam ben, manga falan okumuyorum ben izlersem bi anime izlerim arada o kadar. Webtoon da böyleydi, animede göstermediler vs anlamam öyle şeylerle gelmeyiniz, anime olarak baktığım zaman mükemmeldi ve her şeyiyle tatmin etti.

Şu Re:Zero'ya bi bakayım bi de, çok izlememem lazım anime aslında ama bi bakıcam sonra ara veriririm. Sanırım GoH 13.bölüm de yayınlanacak onu da beklemede kalayım.

DipliEdit: Re:Zero da aşırı sardı, baya kaliteli animeymiş. Bu sene çıkardıkları bir nevi remaster 1.sezonu izliyorum, bunu önermişler sırf eskisi yerine zaten. Hiç sıkmıyor, çizimler güzel, senaryo kaliteli, dialoglar cringe değil. Fakat yukarıdaki arkadaş gibi karşılaştırma yapılacak 2 anime değil GoH ile Re:Zero. İkisi de anime olabilir ama türleri farklı, video oyunu gibi düşünün. Nasıl bi MMORPG ile FPS oyunu karşılaştırması çok saçma, bu da öyle. GoH, full aksiyonlu, dövüş temalı bir anime iken Re:Zero çok chill, gizem, dram, gerilim türünde bi anime. İkiside çok farklı, o yüzden karşılaştırma yapmak yersiz.
    Karşılaştırma olarak söyledim zaten. Yılın animesi, yılın oyunu diye ödüller var sonuçta. Re:Zero 2. sezonu şu anda yılın en iyi animesi, GoH yanında battle royale oyunu gibi kalır.

2 tane farklı genre seriyi karşılaştırmanın yolları aslında var

1) Senaryo Tutarlılığı
    2) Farklı Olayların İşlenmesi & Düzgün Anlatılması
    3) Karakterlerin Derinliği & Dünyanın Derinliği
    4) Sahne Geçişleri
    5) Müzikler & Çizimler vs.
    6) Bir bölümü çok iyi bir bölümü kötü mü? Tutarlı mı gidiyor. (Re:Zero 2. sezon her bölüm üstüne koydu mesela ama GoH da bir bölüm iyiyken diğeri sarmayabiliyor)
    7) Seriyi izleyenlerin % kaçı beğeniyor.
    8) Bölümü izledikten sonra yeni bölümü beklemek için sabırsızlanıyor musun yoksa bi ara izlerim aceleye gerek yok mu diyorsun

daha çok sebep bulursun eşit karşılaştırma için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 23 Eylül 2020; 15:53:1 >

Hiçbiri benim kanalım değil. Zaten youtube kanal tavsiyesi değil anime tavsiyesi yaptım. Bu mesajı neden attın bilmiyorum ama istediğini söyleyebilirsin :)) beraber güleriz :)) Bu arada re zero pek sevmem ama goh neydi onu da bilmiyordum. Şimdi baktım webtoon'muş. Hiç webtoon okumadım zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Öneri Videosundaki kanal (Anime Days Turkiye) Re:Zero varken GoH sezonun en iyi animesi demiş ben bi gülmeye gidiyorum

Yılın animesiyle (roman source) klişe webtoon animesini karşılaştırmak

Alıntıları Göster
    Re:zeroyu sevmem ama muhtemelen god of highschooldan kalitelidir.God of highschoolun birçok dövüş sanatını tanıtması olayı güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Re:zeroyu sevmem ama muhtemelen god of highschooldan kalitelidir.God of highschoolun birçok dövüş sanatını tanıtması olayı güzel

Alıntıları Göster
    God of Highschool overhyped, overrated klişe bir animedir. İzleyenler de çok rahat görebiliyordur. Daha world building yapmadan olaylara girmesinden belli.

Dövüş sanati olarak Tekvando ve Karate zaten dünyada herkesin bildiği dövüş sanatları olduğunu düşünüyorum.

Re:Zero sevmemene tek bir şey diyebilirim hatta Re:Zero sevmeyen çoğunluk için aynısını söyleyeceğim. 2. Sezonu izlememişsiniz ve aslında ne kadar dahice bir world building, plot twistlerin olduğunun farkında değilsiniz. Attack On Titan'ı da ilk sezondan bırakan çok kişi biliyorum ama dünyasına girdikçe daha çok seviyorlar. Re:Zero'Da öyle bir seri. Özellikle Novelleri aşırı detaylı ve detay seven biriyim ben. Re:Zero Isekaidir diyip geçmek cahillik olur dünyası ve karakterleri çoğu animeden daha derin. Isekai olayını da plot twist için kullanıyor neyse spoiler söylemeyeceğim.

God of Highschool ile alakalı detaylı incelemeyi bitince yazarım.

Webtoon olarak bile kıyaslayacaksak Tower Of God 10 kat daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 25 Eylül 2020; 16:15:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Hiçbiri benim kanalım değil. Zaten youtube kanal tavsiyesi değil anime tavsiyesi yaptım. Bu mesajı neden attın bilmiyorum ama istediğini söyleyebilirsin :)) beraber güleriz :)) Bu arada re zero pek sevmem ama goh neydi onu da bilmiyordum. Şimdi baktım webtoon'muş. Hiç webtoon okumadım zaten.
    Gülüncek olay basit. Başlığı Anime Tanıtımı değil Sezonun En İyi Animesi olarak atmasına güldüm.

Hani Re:Zero bilmeyen mağara adamıdır bi insan myanimelist'den bakar hangi animeler yayınlanıyor diye skora bile baksa anlar GoH 7.3 Re:Zero 8.7 şu an. Bu kadar Re:Zero haterı varken daha bitmeden 8.7 görebiliyorsa demek ki 2. sezon fazla iyi anlamına gelir. GoH da o kadar normie tarafından övüldüğü halde bu kadar düşük puana sahipse cidden bir şeyler yanlıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 25 Eylül 2020; 15:43:21 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.