Şimdi Ara

Anime İzleyenlere Çocuk Muamelesi Yapılması. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
2
Favori
6.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Artık onu da geçtim de, anime izliyorum deyince onun zornosu var diyen bi tür var o daha kötü

Death Note'u Hentai sanan tanıdıklarım var

Oha Ecchi bile değil ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

cevağ fotoda.
     Anime İzleyenlere Çocuk Muamelesi Yapılması.

Olayı çok basit değerlendirmişsiniz. Bir zamanlar animenin çocuklar için olduğunu düşünenlerden biriside bendim. Ama önyargılı biri değilimdir yani. Bi gün çok sıkıldım. İnternette izleyecek film yok ki benim en büyük promlemlerimden biri filmlerdeki karakterlere hemen ısınamam. Oyunlarda aynı tekdüzelikteydi bir Half Life 2 yoktu. Face sayfamdakilerin anime paylaşımlarınıda görüyorum bi yandanda merak ediyorum. Film sitesinin birinde bi anime gördüm. Atack on Titan diye. İlk 1-2 bölümde karakterlere ısındım. Aynı senin yukarıda gösterdiğin gibi vahşet bir anime. Özellikle openingi çok güzeldi. Yeni sezona baktım çıkmamış. Bari başka anime izleyim dedim. Anime izleyeceklere tavsiyeler sayfasından başladım. Önerilen Naruto, One Piece, Dragonball falandı ama çoğunluk Naruto dediği için Narutodan başladım. O kadar doğru bir karar vermişim ki siz narutoyu sexy no jutsu ile değerlendirmişsiniz bu narutoya haksızlık. Öncelikle o kadar güzel müzikleri varki Türkiyede Prensesler gibiydim ben baba evinde yada facebook facebook her gün aradım durdum diye şarkı dinleyip beni anime izlediğim için yargılayan adam Sadnes and Sorrowu dinlese ne olur dinlemese ne olur. Yada dizilerde eniştesinin baldızıyla fingirdeşmesini dört gözle izleyenler Hinatayı izlese ne olur izlemese ne olur. Narutonun annesiyle konuşmasını 5. izleyişim her defasında gözlerimden yaşlar süzülüyor benki babam ve oğlumda bile hüzünlenmiş ama ağlamamış bi insanım. Yada Kakashi Sensei ile Gai Obito ile savaşırken Narutonun son anda yardıma geldiğinde Kakashinin Narutoyu YOndaimeye benzettiğinde gözleri faltaşı gibi açılıp S-Senseii diye şaşırmasında tüylerim diken diken olur.

Ekşide bi arkadaş aynen şöyle bir yorum yazmış bende ondan esinlendim
    gelelim animemize... biliyorsunuz konoha'da yapraklar iki defa açar, diye bir söz var. benim bildiğim yaprakların tekrar açması gençlere gönderme. "bizden geçse bile bizi gölgede bırakacaklarına inandığımız çocuklarımız var." deniyor. hiçbir filmde veya dizide bu animedeki gibi gençlere değer verildiğini, ülke/vatan/köy vs bu gibi yerlerin mirasının sahipleri olduğu vurgusunu görmedim. bu animede gençlere, çocuklara duyulan güven yeri geliyor gözlerimi yaşartıyor. samimiyim. izleyenler bilir. sanki hep ninjalar var. hep vuruş dövüş var.
    temelinde naruto'nun barış felsefesini, sadakati ve dostluğu veriyor.

şimdi yüce türk dizi izleyicisi. böyle bir anime varken, kalkıp birbirini düdükleyen, ahlak bozuntusu iğrenç yerli dizileri mi izleyeyim yoksa felsefesi olan ve neredeyse her bölümü aksiyon dolu, dokunaklı gayet de kalbi tatmin eden bu animeyi mi izleyeyim? varayım da hayalperest olayım.
    demiş arkadaş yani durumu olmayıp okuyamayanlara özet geçeyim

Animeyi yetişkinler için yapan şey sadece seksi kızların olması yada kafa kol bacak kopması ya da küfür edilmesi değil Narutodan örnek verecek olursak Ateşin İradesidir. Luffy <3 Hammock

• By.Kerem.86 B kullanıcısına yanıt
    Hocam neden orada yapamayacaginizi dusundunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünsenize siz death note izliyorsunuz ama aileniz evde arka sokakları izliyor ama çocuk muamelesini siz görüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Düşünsenize siz death note izliyorsunuz ama aileniz evde arka sokakları izliyor ama çocuk muamelesini siz görüyorsunuz.

Önce oturduğun yerde bi kaç dakika deli gibi gülersin, sonra sinirden kendini camdan aşağı atarsın

• Neonight N kullanıcısına yanıt
    sadece naruto da degil. sakurasou no pet no ........ adinda bir ecchi var adini tam hatirlayamiyorum. o animedeki kadar güzel bir arkadasligi baska hicbir seride gormedim diyebilirim. ailem cok kucuk goruyordu beni hala buyuyemedin diyorlardi. bir kac bolum izlettim sonra ses cikartmamaya basladilar. tabi turk dizilerinin sacma olmasi da soz konusu ek olarak gemi yaniyo diye insan aglar mi? evet aglar anime candir canandir. anime özlenen ve arzulanani sunar... liste uzaaaar gider

• Anime deyince akan sular durur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya sallayın milletin ne dediğini,çok da fifi yani.Açın Hunter x Hunter izleyin,tekrardan mest oldum bazı bölümleri izlerken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gravidius

sadece naruto da degil. sakurasou no pet no ........ adinda bir ecchi var adini tam hatirlayamiyorum. o animedeki kadar güzel bir arkadasligi baska hicbir seride gormedim diyebilirim. ailem cok kucuk goruyordu beni hala buyuyemedin diyorlardi. bir kac bolum izlettim sonra ses cikartmamaya basladilar. tabi turk dizilerinin sacma olmasi da soz konusu ek olarak gemi yaniyo diye insan aglar mi? evet aglar anime candir canandir. anime özlenen ve arzulanani sunar... liste uzaaaar gider

Titanic battığında millet hüngür hüngür ağlarken gülen adamdım ben milletle dalga geçerdim. Going Merrynin "gomen ne" değişinden sonra bittim ben

• Ya ön yargılı cahil cühela kesimin dediklerini niye takıyorsunuz ki? Varsın çocuk filmi desinler, he deyip geçin.
  • İnsanların ne dediğini bu kadar takmaya gerek yok.
  • Valla bana öyle muamele yapanla hiç karşılaş adım.Sizin çevreniz kötü.

• www.nakamaturk.com

anime-manga-haber anime tanıtımları multimedya için sayfamıza bekleriz :)
  • http://www.crunchyroll.com/ burdan izlemek isteyenpm atsin arkadaslar:)
  • KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    Bi sor bakalım bizim türk milleti cartoon ile anime arasında fark olduğunu biliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerinin artık bu tanımlara bir netlik koyması lazım. Animeye çizgi dizi demek yanlış değil ama bilmeyenler için sanki çocuklar için yapılmış gibi algılanıyor animeler.

• Ülkemizde gittikçe çığrından çıkmış bir tartışma. Bu bakımdan anime izlememiş ve ya önyargılı arkadaşlarla bu konuda konuşmamak en iyisi. Bakınız ; geldiğimiz nokta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gasai Yuno

Ülkemizde gittikçe çığrından çıkmış bir tartışma. Bu bakımdan anime izlememiş ve ya önyargılı arkadaşlarla bu konuda konuşmamak en iyisi. Bakınız ; geldiğimiz nokta

Bunun animelerle bir alakası yok. Sorun toplumumuzda. TARTIŞMA nedir bir türlü öğrenemedik. Sırf kendi değerleri uğruna başka değerleri aşağılayan insanlarla dolu toplumumuz. Futbol, siyasetten sonra şimdi de sanata sıçradı bu saçma sapan işler (Yaygınlaştı demek istiyorum). Cidden gitgide bu toplumdan soğuyorum sırf bu değerleri aşağılama huyu yüzünden (Bu da toplumun %60-70'ine denk geliyor).

• Hentai izleyenlere ne muamelesi yapılıyor merak ettim. O da anime sayılır sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.