Şimdi Ara

Anime İzlerken Hiç Ağladınızmı veya Duygulandınızmı ? ;(spoiler içerir) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
6.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elfen Lied ve Berserk bayağı duygulandırmıştı
  • naruto shippuden

itachinin ölümü fakat sasukenin itachinin kahraman olduğunu öğrediğinde orada çalan müzikle beraber ilk defaböyle duygulanmıştım onun dışında obitonunda ölümü üzmüştü beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

3 gündür aralıksız ağlıyorum . one piece manga bölüm 574 :'(

+0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholas Flamel -- 25 Haziran 2011; 17:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donquixote Doflamingo

quote:

+1

+574

• Onani Master Kurosawa

Kurosawa'nın Takigawa'nın Nagatsuka ile çıktığını öğrendiği sahnede çok fena duygulanmıştım.
  • Gundam Unicorn bölüm 1'i şu ana dek 24 saat içinde 4 kez tekrar izledim dördünde de Barnarge'in çocukken gördüğü halıların üstündeki Latince yazıların anlamlarını hatırladığı sahnelerde ağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oTaKuRoN

Onani Master Kurosawa

Kurosawa'nın Takigawa'nın Nagatsuka ile çıktığını öğrendiği sahnede çok fena duygulanmıştım.

+1

O bölümden sonra manganın aldığı seyir takdire şayan. Bayağı karartmıştı içimi.

+Clannad:After Story

+OP

Spoiler tuşları çalışmıyor verdiğim bilgiler tehlikeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EleSuDökenSuat -- 24 Şubat 2010; 9:51:09 >
  • death note naruto vs hiçbirinde one piece kadar duygu hissetmemişimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazuya58

death note naruto vs hiçbirinde one piece kadar duygu hissetmemişimdir

Anime İzlerken Hiç Ağladınızmı veya Duygulandınızmı ? ;(spoiler içerir)

Çok duygusal ağlıyor, salya sümük. Eww.
  • ben One Piece'de çok ağladım tüm karakterlerin nasıl alındını anlatan yerlerde
  • Code Geass'ın sonu. Ağlamadım ama zor tutmuştum kendimi . Çok kalite animeydi yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahi anlamındaki de

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Tambourine Man

quote:

Orijinalden alıntı: dahi anlamındaki de

Full Metal Alchemist'te
    adını hatırlamıyorum şimdi şu roy mustang ın yanında çalışan gözlüklü ince herif öldüğünde acayip duygulanmıştım. müziklerle o duyguyu öyle bir vermişler ki ağlamış bile olabilirim.

Ben de seride en çok orada üzülmüştüm.
    Maes Hughes adamımdı bea... bi de arkasında kızı yetim kaldı ya asıl o vurmuştu bana.

hah evet Hughes idi dimi
    Ölmese de olurdu o ya hiçkimseye bi zararı dokunmuyodu ki

hele o elishia chan'ın bağırması yokmu dağladı yüreğimi şerefsizler
  • Ne Death Note ne de Naruto. İkisi de beni One Piece kadar duygulandıramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rinnegan -- 27 Şubat 2010; 23:04:27 >
  • Naruto Shippuuden 30-32
    GaaRa uyandığında yanında bir sürü kişi vardı hani hepsi sevindiler falan Çok duygulandım ağlıyordum az daha hani küçükken kimse sevmezmişya bunu ondan mutlu oldum bir an
  • Sirayla girmek gerekirse anime anime yazim pek duygusal degilimdir hatte tek agladıgım flim melekler şehridir ama animeye gelince konu iş degişiyor Code geası izlerken butun gün aklım kalıyordu onda

Naruto

Asuma'nın ölümünde aglamıstım harbiden koymuştu .

Neji Ws o örümcek agı cıkartan cocuk oldugunda baya baya gözüm dolmuştu o sahnede

Jiraiya öldügünde gözümden yaş gelmişti spolier alarak izlememe ragmen zevk alıyodum ole bi yapımvar

Code geas

Lelouch roloya hep yapan solemesine ve bu yalanları anlatmasına ragmen Rolo ölücegini bile bile geasını kullanarak leleuchu kurtarması ve sonra ölmesi Sinirlerimi baya bozmuştu bi kaç gün kendime gelemedim hatta kendi kendime ulan o seni öldürmeye çalıştı sen onun için kendini feda ettin diye yumrugumu sıkıyodum

Rolonun Shirley vurdugunda shirleyin herşeye ragmen lelouch a yardım etmeye çalıştıgında leleuchdan bi kez daha nefret ettmıstım

Leleuchun Euphienın kafasına sıktıgında baya sinirlenmiştim kız okadar ugraşmıstı japonya için

Lelouch butun britanyayı yokettikden sonra butun planını açıkladıgında bi kez daha hüzünlenmiştim

Zero oldugunde ve leleouchn kendini bilerek öldürtmesi aglatmıştı beni

Bleach

Bleacaha baktımda pek bişi bulamadım

normal flimlerde pek takarak izlemem ama animelerde resmen içindeymişim gibi izliyorum ya

Gece gece butonu ayarlamadan vermişim sory herkezden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitai -- 28 Şubat 2010; 10:39:09 >
  • @RfLex.

Ne yaptın senSpoilerin babasını verdin
  • Sory tya gece gece ayarlamamısım butonu özür dilerim herkesden ama spolierler beni hiç etkilemio nedense
  • quote:

AynenBölümün adını görünce N'oluyoz Lan? oldum ve içeri girince

Bazı animelerde duygu vermeye çalışılır ancak başarılı olamazlar.Kardeşim herkesin mi hikayesi acıklı olur One Piece de.Franky'den Chopper'a Nami'den Zoro'ya
  • @Ryuga Hideki

Spoiler butonu içine alırsak güzel olur
  • Zoronun ne kadar delikanlı bi adam oldugunu görünce ağlamaktan beter oldum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.