Şimdi Ara

Anime izlemeye nerden,nasıl başlamalıyım? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Şaçmalamayın arkadaşlar tak diye ongoing seriyle başlanırmı allahaşkına?

Arkadaşım ben narutoyla başladım ve animeyi bana sevdirip bağlanmama sebep oldu o yüzden öneriyorum ongoing falan palavra bunlar izlesin bakalım anime başından ayrılıyormu ayrılmıyormu
  • benimde naruto ilk izlediğim anime serisi fillerlarla beraber izlemiştim 2 - 3 haftada bitirmiştim acıkcası beynim sulanmıstı.
  • death note ile başlamanı tavsiye ederim ( ilk animemdir )
    one piece izleyebilirsin. ben bir kaç bölümden sonra bıraksam da seveni çoktur
    bleach sevebilirsin ama indirip de izlemelisin bence. çünkü alt yazı problemi oluyordu animesitelerinde. en azından 3 sene önce böyleydi ve çok söverdim bu duruma.
    hmmm.... b gata h kai bakabilirsin. komiktir.
    vampire knight bakabilirsin. onu da çok sevmiştim ben.
    sanırım benim önerilerim şimdilik bunlar :) iyi seyirler
  • death note izle ya da izleme fena etkisine alıyo
  • One Piece izle güzeldir sarar ama internetten araştırmadan direk izle aynı şekilde Death Note da öyle yapa bilirsin.
  • Death Note
    Welcome to the NHK
    Ghost in the Shell
    Mobile Suit Gundam 00

gibi yapımlar ile başla, Death Note ile ilgili hiçbirşey okumadan izlemeni öneriyorum ben de. Ayrıca neyin ne olduğunu öğrenene kadar uzun bir süre kesinlikle uzun shounen'lere bulaşma. Uzun bir seri izleyesin varsa bile bu sadece Detective Conan olsun.Konu biraz fazla uzamış ama sonuçta bir öneri konusu ve ayrı topic'e gerek yok. Kilit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 3 Ağustos 2011; 0:07:11 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.