Şimdi Ara

Anime izlemeye nerden,nasıl başlamalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
4.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 3 gündür filan animelerin hikayelerini okuyorum sürekli. Anlayacağınız deli gibi merak sardım bu işe.İki soru var şu anda aklımda:

1-) Anime izlemeye başlayanlar hangisiyle başladı? Yani sıkmayacak sürekli izleyeceğim başlangıç animeleri arıyorum.

2-) Animeleri nereden download ediyorsunuz ? (Yasak olmayacak çerçevede anlatabilirsiniz sanırım ) Download problem değil. Fakat sanırım türkçesini bulmak zor. Altyazısı var mı bunların ?

Yanıtlarsanız sevinirim.

• 1-Küçüklüğümüzde izlediğimiz Pokemon vs saymazsak anime izlemeye Naruto ile başladım.Sıkılmadan izlemek istiyorsan Naruto, One Piece, Fairy Tail, Death Note, Elfen Lied tavsiye ederim.
    2-Download için torrent, korsanfan gibi siteler kullanabilirsin.Altyazı için de divxplanet ya da turkcealtyazi.com kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

1-Küçüklüğümüzde izlediğimiz Pokemon vs saymazsak anime izlemeye Naruto ile başladım.Sıkılmadan izlemek istiyorsan Naruto, One Piece, Fairy Tail, Death Note, Elfen Lied tavsiye ederim.
    2-Download için torrent, korsanfan gibi siteler kullanabilirsin.Altyazı için de divxplanet ya da turkcealtyazi.com kullanabilirsin.

Peki şu animelerin altyazı var diyebileceğin bir liste var mı ?
  • Popüler bütün animelerin altyazılarını bulabilirsin.Naruto, One Piece, Bleach, Death Note, Full Metal Alchemist, Elfen Lied vs. vs.
  • Genelde nedense ilk olarak Death Note örneği verilir izlenmesi için...

Sen Fullmetal Alchemist Brotherhood ile başla, dünyan şenlensin. Zaten FMA'dan sonra anime izlemeyi bırakan adam daha görmedim.
  • çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Burası dışında popüler olan anime forumları var mı peki bir şeyler kapabileceğim ?
  • Animeweb var bi dene.
  • Death note ardından FMA 2 izleyin derim sonra uzun soluluklara gecersiniz.

Tavsiye olarak ta: animeOu ve souten subs öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 16 Temmuz 2011; 14:22:14 >
  • Bende 2 yıl civari izliyorum bende tam tersi önce naruto yada bleach den birine basla özellikle narto zaten seni cok saracak daha sonra fma gibi yapimlara gec fma guzel ama beni cok sarmamıştı.
  • Evet Naruto ya da One Piece olmadı Fairy Tail tavsiye ederim başlamak için.
  • Bleach i öneririm lunar animeyi torrentten indir zaten altyazıları divxplanette mevcut
  • Çok teşekkür ederim yazan herkese
  • Bleachden daha fazla beğendiğim anime olmadığı için bleach önereceğim ama genel olarak ne tarz seversin önce onu söyleki bizde sana öneride bulunalımn.
    Bende uploaderim ama online izlemeni önermem torrentle indir.
  • Spora dair her türlü şeyi izleyebilirim mesela. Karanlık şeyleri de pek sevmiyorum Hani izlemediğim için bilemeyeceğim ama Pokemon ve Beyblade animeden sayılıyorsa bayılıyordum bunlara ki hala arada açar izlerim pokemonu
  • Eyeshield 21 ilk tavsiyem ardındanda air gear,one outs
  • slam dunk -gto-naruto-bleach ile baslayabilirsin one piece su an icin tavsiye etmiyom cunku guncele gelince uzuluyosun:>(
  • naruto'yu izleme.

death note ve full metal alchemist:brotherhood ile başlayabilirsin.
  • Death Note ile başlama. Bak beni dinle Death Note'yi 2-3 anime izleyip alıştıktan sonra izle. FMA:Brotherhood iyidir
  • genelde bleach ve naruta ile başladı tanıdıklarım.
  • Naruto
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.