Şimdi Ara

Anime

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSGSERKAN -- 16 Temmuz 2021; 15:15:7 >

• japonyada yaşayın anime gibi

• Sınsuza kadar lucid rüyaya yatırma olsa kafanda ölene dek yaşarsın bide dondurur zih i bir pcye yükeleriz müq sonsuza kadar senin gibiler için konu açmıştım ve anime yüzünden intiharlar hakkında konuştum
    Şahsen ben izlemeye korkıyorum bağımlı olupta animeye haftada 40 saat gömersem diye bir ara bende öyle hissediyordum ama küçük krizler halinde bir kere ağladım hatta ama çocuktum neyse seni konuma beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuow

japonyada yaşayın anime gibi

Japonyayı ve insanlarını çok severim hocam keşke öyle bir imkan olsa :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Sınsuza kadar lucid rüyaya yatırma olsa kafanda ölene dek yaşarsın bide dondurur zih i bir pcye yükeleriz müq sonsuza kadar senin gibiler için konu açmıştım ve anime yüzünden intiharlar hakkında konuştum
    Şahsen ben izlemeye korkıyorum bağımlı olupta animeye haftada 40 saat gömersem diye bir ara bende öyle hissediyordum ama küçük krizler halinde bir kere ağladım hatta ama çocuktum neyse seni konuma beklerim

Benim durumum o seviye de değil henüz hocam :) Tamam haftalık 50 saat izliyorumdur muhtemelen :) Ama intiharlık bir durum yok konunuza da bakacağım :)

• Bende HENTAİ dünyasında yaşamak isterdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSGSERKAN C kullanıcısına yanıt

japonya işçi açığı olan bir ülke araştır gidebilirsin türkiyeye vize yeni geldi ama diğer ülkelerden daha kısa sürede vize alırsın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.