Şimdi Ara

[ANİME] Fairy Tail :: Spoiler Serbest :: (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
3
Favori
17.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • animesine bir ara mola verildi bunun.
  • Yeni sezon 5 Nisan 2014'de başlıyor.

Kaynak: AMT

• YENİ SEZON BOMBA GİBİ

Juvia taş dan meteor a dönüşmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5BDC6BBAF -- 16 Mart 2014; 18:48:56 >

• Sonunda
  • Bir çok yönden eleştirilebilecek bir anime olmasına rağmen kendisine özgü değişik bir fan çevresi toplamış bir durumda. Yeni karakter tasarımları muazzam olmuş. Sanırım kaldığı yerden devam edecek ve işler ilginç bir hal alacak. (Keşke PV'yi spoilera alsaydın.)
    Her şey bir yana Erza ve Juvia yie harika Cidden PV'yi izledikten sonra ne kadar özlediğimi anladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doqac. -- 17 Mart 2014; 3:12:33 >
  • Final bölümünü izledikten sonra şok oldum resmen.Jellal'in şaşırdığı o kapşonlu kimdi bu Levy ne ayak ne anlatıyor böyle ne olmuş kim öldü o ejderha iskeletleri neydi niye bu hale geldi bunlar,arkadaş neler oluyor?
    Kafamda deli sorular...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 19 Mart 2014; 22:01:18 >
  • Son bölümlerde Natsu lucy ye ne dedi onu çok merak ediyorum tam konuştuğu sırada sesi kesmişlerdi
  • yeni sezonu merakla bekliyorum umarim kanda olur biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Final bölümünü izledikten sonra şok oldum resmen.Jellal'in şaşırdığı o kapşonlu kimdi bu Levy ne ayak ne anlatıyor böyle ne olmuş kim öldü o ejderha iskeletleri neydi niye bu hale geldi bunlar,arkadaş neler oluyor?
    Kafamda deli sorular...

Jellal in şaşırdığı kişi Zeref değil miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Final bölümünü izledikten sonra şok oldum resmen.Jellal'in şaşırdığı o kapşonlu kimdi bu Levy ne ayak ne anlatıyor böyle ne olmuş kim öldü o ejderha iskeletleri neydi niye bu hale geldi bunlar,arkadaş neler oluyor?
    Kafamda deli sorular...

Jellal in şaşırdığı kişi Zeref değil miydi ?

Yok hocam değildi ve kapşonlu kişi bayandı aynı zamanda.

• anam , yeni sezon mu dedi birii .. ilacc ..

su siralar log horizon, magi kingdom of magic de bitcek, acikta kalcam zaten.
  • yarın yeni sezonun ilk bölümü geliyor
  • Beklemedeyiz
  • Yeni bölüm güzel başladı, ohh rahatladım
  • Uzun bir aradan sonra izleyince bir garip oldum Fena başlamadı
  • Gajeel'in ve Elfman'ın yeni tasarımlarını pek beğendiğimi söyleyemem ama, sonunda başladı.
  • Fena degildi bolum ama sting in tek hamlede koca guild masteri yenmesi sacma oldu. Lectorda yok yere öldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadzzo -- 6 Nisan 2014; 14:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadzzo

Fena degildi bolum ama sting in tek hamlede koca guild masteri yenmesi sacma oldu. Lectorda yok yere öldü

Aslında gerçek gücün sevgiyle bağlı olduğun bir şey için mücadele ettiğinde ortaya çıktığını en iyi gösteren anime bence Fairy Tail.
    O yüzden aslında Sting'i Natsu olarak düşünebiliriz,sadece farklı arkadaşlara sahip oldukları için Sting biraz daha kötü bir karakter olarak gözüküyor,düşünsene aynı şeyin Happy'ye yapıldığını Natsu neler yapardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiRaiverd

quote:

Orijinalden alıntı: Shadzzo

Fena degildi bolum ama sting in tek hamlede koca guild masteri yenmesi sacma oldu. Lectorda yok yere öldü

Aslında gerçek gücün sevgiyle bağlı olduğun bir şey için mücadele ettiğinde ortaya çıktığını en iyi gösteren anime bence Fairy Tail.
    O yüzden aslında Sting'i Natsu olarak düşünebiliriz,sadece farklı arkadaşlara sahip oldukları için Sting biraz daha kötü bir karakter olarak gözüküyor,düşünsene aynı şeyin Happy'ye yapıldığını Natsu neler yapardı?

Yani oda doğru tabi ama çok çabuk gectiler sahneyi ne oldu anlamadik

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.