Şimdi Ara

[ANİME] Fairy Tail :: Spoiler Serbest :: (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
3
Favori
17.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YavuzzhaN

İngilizce bölümler pazartesi akşamları ( saat 23:00 civarı) türkçe bölümler genellikle salı yada en geç çarşamba çıkmakta...

İngilizce bölümler her pazartesi sabah çıkıyor ve ben animefreaktan izlediğm için sabah 12e kadar koymuş oluyorlar Alt yazısı ise cuma günü 12ye kadar koyuyorlar yani bu animeyi izlemek istiyorsanız cumadan cumaya

• Türkçesini ilk başlarda salı yada çarşamba yayınlıyordu çekirdek çeviri şimdi ne durumda bilmem takip etmiyorum Türkçesini. Horrible Subs'ın 720p lik mkv leri akşamları yayınlanıyor diye biliyorum.
  • off 15. bölümün alt yazısı yok hala
  • Anime Manga yı ne zaman yakalar acep ?
  • Sanırm hiç bir zaman
  • 15. Bölümün alt yazısını divxden indirip izledim , gerçekten azıcık duyguluydu , sonu çok fena bitti 16. bölüm çıktı ama alt yazısı yok 1-2 güne çıkar onuda izlerim
  • Konu yukarı taşımak istiyorum. Yeni bölümlerini izlemiyordum şimdi 17. bölümü izliyorum bugün güncele geçicem
  • Mangasını güncel takip ediyorum. Şu anlık güzel gidiyor. Ancak anime için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Düzelttiler mi bilmiyorum ama 8. bölüme kadar zor dayandım.
  • 12. bölüme kadar falan izledim mangadan dolayı beklentim yüksekti ama hedef kitlesi 13 yaş altı çocuklar olan adeta reyting toplamak için yapılmış gibi bir hava uyandırdı bende.Hoşuma gitmedi açıkçası devam etmeyi düşünmüyorum.Ayrıca seslendirmeler de hiç uymamış karakterlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellBridge

12. bölüme kadar falan izledim mangadan dolayı beklentim yüksekti ama hedef kitlesi 13 yaş altı çocuklar olan adeta reyting toplamak için yapılmış gibi bir hava uyandırdı bende.Hoşuma gitmedi açıkçası devam etmeyi düşünmüyorum.Ayrıca seslendirmeler de hiç uymamış karakterlere.

Seslendirme konusunda çoğunda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama Gray in seslendirmesi gerçekten kötü.Tamam Japonlar İngilizce kelime kullanırken zorlanıyor da İce Make bilmemne diyince gıucık oluyorum
    Anime konusunda da AF de 21 bölüm var şuanda.Yavaş yavaş eklendikçe izlenebilecek bir anime ama çok da kaliteli diyemiyeceğim
    Shounen serisinde kendini geliştirmesini izlemek zaten insana zevk veren şeydir
    Bu ilk bölümden beri ha babam dragon fist

• AFtv de alt yazı biraz zaman alıyo, buraya hemen upload ediyorlar.. bir bakın derim
    (divx)

http://www.animenette.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrEmq -- 11 Mart 2010; 18:46:33 >
  • Mangası daha iyi. Gerçi uzun soluklu bi hikayeye girmedi hiç ama olsun ümit verici karakterler var. Ayrıca guil/clan kavramı çok iyi işleniyorAnimesini beğenmedim. Çok bayağı olmuş. 17 bölümünü indirdim ama topu topu 5-6 bölümünü izlemişimdir anca Sarmadı kısacası animesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

Mangası daha iyi. Gerçi uzun soluklu bi hikayeye girmedi hiç ama olsun ümit verici karakterler var. Ayrıca guil/clan kavramı çok iyi işleniyorAnimesini beğenmedim. Çok bayağı olmuş. 17 bölümünü indirdim ama topu topu 5-6 bölümünü izlemişimdir anca Sarmadı kısacası animesi...

Özellikle Erza müthiş bir karakter. Çok güzel bir anime yapabilirlerdi. Ama resmen mahvettiler mangayı.
  • Uplatalım
    Mangasındayım 75. Bölümde iyi gidiyor. Muhabetler devam etsin buradan
  • Natsu vs Gerrard(bazı yerlerde jellal demişler) yaklaştı.
  • Günceli yakaladım animede.Gerçekten Natsu karakteri Luffy ile birçok yönden benzer.Mangada güncele yetişmek üzereyim.Seride biraz daha derine inerlerse sanırım kült olma yolunda bir adım daha atmış olacak seri.
  • Mangasında 3 bölüm gerideyim bende.Hakikatten güzel.
  • Natsu son bölümde yine verdi gazı.Kristal falan yiyor adam kafasına göre
  • 41. bölüm çok güzeldi ileide gene full aksiyon devam edeceğinin sinyalini verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

Natsu son bölümde yine verdi gazı.Kristal falan yiyor adam kafasına göre

Ne bulsa yiyor zaten

Ama ortalık Gerrard dan geçilmiyor. Çizenin kafasında başka bir kalıp yok sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.