Şimdi Ara

© << ANIME CÂFE since 2005 >> © (945. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.198
Cevap
12
Favori
726.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. sezonu izlemedim ben o resim 1. sezondan.
  • filmi çıkacak sözde ama daha hiç bişi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

arkadaşlar animeye yeni başladım death note izledim one piece öneriyolar link felan bulu verseniz bide başka anime önerseniz teşekkürler
    yukardada sordum kimse bilmiyomu yav bu ao no exorcist daki reklam animeyi o kadar övdünüz izlerken dikkatinizimi çekmedi

reklamdaki animeyi bilmemde anime tavsiyesi olarak samurai 7 birde izlemediysen claymore ve deadman wonderland tavsiye ederim
  • Welcome to the NHK'nin torrentini arıyorum ama hiçbir yerde bulamadım yahu. animangatr'deki linkler ölmüş, nyaa'da seed yok, bakabt'de torrenti yok, zamunda da farklı bir sürüm var ve onun da seed az. Var mı yol gösterecek olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMDPhenom

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

arkadaşlar animeye yeni başladım death note izledim one piece öneriyolar link felan bulu verseniz bide başka anime önerseniz teşekkürler
    yukardada sordum kimse bilmiyomu yav bu ao no exorcist daki reklam animeyi o kadar övdünüz izlerken dikkatinizimi çekmedi

reklamdaki animeyi bilmemde anime tavsiyesi olarak samurai 7 birde izlemediysen claymore ve deadman wonderland tavsiye ederim

hocam naptın sen yav ben onu geyiğine yazmıştım yukarda kızıyolardı her yere tavsiye diye yazıyolar diye neyse yinede teşekkürler
  • Beyler dün akşam sofradayız yemeğe yeni başladık işte ezan falan. Ben cuma günü tatile gidicem Allah'ın izni ile hdd'm kaybolduğu için laptop'umu götürmek zorundayım animeler onun içinde. Herneyse dedim böyle böyle laptop'uda alıcam. Annem neden dedi , babamda çizgi filmleri var içinde deyince benimde nevrim döndü tabi. Bağırdım biraz dedim animeler öyle sizin bildiğiniz çizgi filmlerden değil falan derken. Babam biliyoruz herhalde sen hentai ne demek onu biliyonmu deyince benim ağzımdaki ekmek öyle kaldı. Boruda kaldı gitmiyor Hala şok içerisindeyim şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Beyler dün akşam sofradayız yemeğe yeni başladık işte ezan falan. Ben cuma günü tatile gidicem Allah'ın izni ile hdd'm kaybolduğu için laptop'umu götürmek zorundayım animeler onun içinde. Herneyse dedim böyle böyle laptop'uda alıcam. Annem neden dedi , babamda çizgi filmleri var içinde deyince benimde nevrim döndü tabi. Bağırdım biraz dedim animeler öyle sizin bildiğiniz çizgi filmlerden değil falan derken. Babam biliyoruz herhalde sen hentai ne demek onu biliyonmu deyince benim ağzımdaki ekmek öyle kaldı. Boruda kaldı gitmiyor Hala şok içerisindeyim şuanda.

Japonca'da sapık anlamına geliyor diyemedin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyapponzashi

quote:

Beyler dün akşam sofradayız yemeğe yeni başladık işte ezan falan. Ben cuma günü tatile gidicem Allah'ın izni ile hdd'm kaybolduğu için laptop'umu götürmek zorundayım animeler onun içinde. Herneyse dedim böyle böyle laptop'uda alıcam. Annem neden dedi , babamda çizgi filmleri var içinde deyince benimde nevrim döndü tabi. Bağırdım biraz dedim animeler öyle sizin bildiğiniz çizgi filmlerden değil falan derken. Babam biliyoruz herhalde sen hentai ne demek onu biliyonmu deyince benim ağzımdaki ekmek öyle kaldı. Boruda kaldı gitmiyor Hala şok içerisindeyim şuanda.

Ecchi : Sapık
  • quote:

quote:

quote:

In Japanese slang, hentai is used as an insult meaning roughly "pervert" or "weirdo".

http://en.wikipedia.org/wiki/Hentai
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Hentai
    Problem Hentai Devil?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

In Japanese slang, hentai is used as an insult meaning roughly "pervert" or "weirdo".

http://en.wikipedia.org/wiki/Hentai
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Hentai
    Problem Hentai Devil?

Hentai kelime anlamıyla Japoncada acayip, değişik anlamına gelmektedir.
  • Hentai sapık anlamına geliyor. Hentaji jiji diye birçok defa duymuşumdur animelerde.
  • Ben şöyle düşünüyorum. Ecchi hafif iken hentai ağır bence. Mantık olarak bana böyle geliyor. Benzer anlamdalar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: painscream 

Ben şöyle düşünüyorum. Ecchi hafif iken hentai ağır bence. Mantık olarak bana böyle geliyor. Benzer anlamdalar bence.

Mantıklı.
  • Bu video bitecek. 1:50'deyim şu anda.
  • quote:

Bu video bitecek. 1:50'deyim şu anda.

Zil Sesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

quote:

Bu video bitecek. 1:50'deyim şu anda.

Zil Sesi

En çok oylanan yorularda adamın anısı var. Bunu zil sesi yapıyor, sınıfta çalıyor felan.
  • Adam neden bahsetmiş, siz konuyu nereye getirmişsiniz

Defense Devil@
    Hocam baban hentaiyi nerden biliyor ya? Benimkini aklıma getirdim bir an, yok yok benim babam hayatta söylemez böyle birşey.
    Heralde çok izlediğin için merak edip nette araştırmıştır animeyi.
  • Defense Devil yine çizilmiş.
  • Uzun süreden sonra yeniden "Bu forumda ne işim var?" düşünmeye başladım ben de bugün.
  • Merhaba arkadaşlar ghost in the shell serisini indirdim ama biraz karışık hangi sıraya göre izlemem gerekiyor cevaplarsanız çok sevinirim.

© << ANIME CÂFE since 2005 >> ©
  • 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.