Şimdi Ara

© << ANIME CÂFE since 2005 >> © (943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.198
Cevap
12
Favori
726.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Bütün moelermi böyle arkadaş anlamadım ki.

Geçen K-ON! izliyorum ya bu kadar şaçmalık olamaz alıcan kafalarını ezeceksin. Hele şu Azusa mıdır ne karın ağrısıdır. Yok Yui grip olmuş ağlıyor sanki ölecek. Sonra demezmi hep beraber çalamazsak ne anlamı kalırki falan. Gereksiz yere duygusal sahneler. Yok kız çalamam diye endişeleniyor , diyer kızda ona sarılıyor endişelenme kedicikk arkada duygusal müzik ne lan bu yurimi oynatıyonuz. Hele baterist kızın van tu tri foro demesi beni çileden çıkarıyor zaten. Bütün moeler böyleyse Allah belasını versin bu türün.

Tam da içinden geçenleri yazmışsın bu konuda. Yaoi dışında izlemeyeceğim tek tür moe dir. Kon izlerken dakikaları sayıyordum bitsin artık bu bölüm diye. Sonunu da getiremedim zaten. Endingler dışında bütün animeden tek zevk aldığım yer olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annihilan -- 20 Ağustos 2011; 0:23:51 >
  • Moe nedir? Yaoi'nin dişi versiyonu mu?
  • İzlemen lazım anlatılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

Moe nedir? Yaoi'nin dişi versiyonu mu?

Hani karakterler ufak ufak oluyor ya, bıldırcın gibi. Onun adı işte. Yaoi'nin dişi versiyonu yuri.
  • quote:

Moe nedir? Yaoi'nin dişi versiyonu mu?

İnsanların konusu için değil başka şeyler için izledikleri anime türlerinden birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akuma_Blade -- 20 Ağustos 2011; 1:00:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöLGe_TeaM

Beyler Gantzın animesini bitirdim bugün mangadan devam edecem kaça denk geliyor bilen varmı?

Gantz da claymore gibi animenin sonunu etkileyiciyi yapmak için sapmışlar baya konudan .. Bu stüdyolar sinirlerimi bozmaya başladı..
  • Claymore'un sonu etkileyici mi yoksa claymore sırf sonu etkileyici olsun diye konudan mı sapmış? Bu arada üst sıralarda gintama ve clannad görüyorum ne tarzlardır bunlar kendilerini izlettirirler mi?
  • quote:

Claymore'un sonu etkileyici mi yoksa claymore sırf sonu etkileyici olsun diye konudan mı sapmış? Bu arada üst sıralarda gintama ve clannad görüyorum ne tarzlardır bunlar kendilerini izlettirirler mi?

Clannad dram, gintama komedi-aksiyon-parodi olması lazım. Üst sıralarda olduklarına göre izletmişlerdir kendilerini.
  • 150€'luk netten yurtdışından alım sınırı 75€'ya düşürülmüş. Yuh. Ayıptır ya.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2011/08/20110820.htm
  • flara yerine başkası yazsaydı o yazıyı devlete gönderme yapmayı düşünüyodum ama neyse artık içimizden söylemekle yetincez 75 euro ya da artık don atlet felan alırsınız yurt dışından
  • 2 ayda 1 yurtdışından alım yapma sınırı koymuşlardı şimdi de 75 € düşürmüşler
  • Lan daha netten alışveriş yapamadık düşürmüşler hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: painscream 

quote:

Orijinalden alıntı: Said6

Higurashi no Naku Koro ni bu animeyi izleyen oldu mu aranızdan? Denk geldim tür olarak ilgimi de çekti o yüzden sorayım dedim. MAL'da puanıda 8.50

İlk sezondan başla. Seriye ısınana kadar baya zorluk çektim. Genellikle olayları farklı kişilerden görüyorsun. Ana karakter değişiyor 4-5 bölümde bir. 10. bölümde bu seri bitmez demiştim ama ondan sonra seriye alıştım ve bir anda bitti. Bırakmayı da düşündüm bir ara ama bırakmamam iyi olmuş diyorum. 2. seriyi daha izlemedim ama onu da en kısa zamanda izleyeceğim.

İlk fırsat bulduğun anda 2. sezona başla hemen,o kadar diyorum.
    Ben de senin gibi izledim ilk seriyi ama 2.sezona başladığım an nasıl bitirdiğimi hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Orijinalden alıntı: painscream 

quote:

Orijinalden alıntı: Said6

Higurashi no Naku Koro ni bu animeyi izleyen oldu mu aranızdan? Denk geldim tür olarak ilgimi de çekti o yüzden sorayım dedim. MAL'da puanıda 8.50

İlk sezondan başla. Seriye ısınana kadar baya zorluk çektim. Genellikle olayları farklı kişilerden görüyorsun. Ana karakter değişiyor 4-5 bölümde bir. 10. bölümde bu seri bitmez demiştim ama ondan sonra seriye alıştım ve bir anda bitti. Bırakmayı da düşündüm bir ara ama bırakmamam iyi olmuş diyorum. 2. seriyi daha izlemedim ama onu da en kısa zamanda izleyeceğim.

İlk fırsat bulduğun anda 2. sezona başla hemen,o kadar diyorum.
    Ben de senin gibi izledim ilk seriyi ama 2.sezona başladığım an nasıl bitirdiğimi hatırlamıyorum.

Bilgisayarım arızalandı. Düzelir düzelmez başlayacağım. Bir de Umineko no Naku Koro ni varmış. Kişiler aynı değil ama sanırım konu benziyor.

http://www.youtube.com/watch?v=VRNnu9H6lWI bu aralar bu endinge takmış durumdayım. Nyanpire ^^
  • Beyler şuanda nedense ölümüne anime izleyesim var. Now and Then, Here and There ile başlıyorum.
  • Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin bu animeyi izleyen oldu mu bilmiyorum ama
    12. bölümde Sakuragi ölünce hem şok oldum, hem gözlerim doldu. 12 bölüm boyunca adam neler çekti, nelere maruz kaldı, tam huzur bulacakken böyle ölünür mü ya, hevesim kaçtı animeye karşı. O veletler abileri olmadan çekilmez şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 20 Ağustos 2011; 18:01:48 >
  • Hevesim kaçtı yazmışsın ya. Bende o butona basınca aynı şeyleri düşündüm.
  • Üzüldüm spoilere basmana ama ben spoiler butonu içine almıştım, yapabileceğim bir şey yok. Ayrıca dediğim bölüme gelip öyle de hevesin kaçabilirdi, belki senin için daha hayırlısı olmuştur.

Yine anime hakkında spoiler:
    Ee o doktor ve gardiyandan intikam alsalar bile geri kalan bölümlerde ne gösterecekler? An-chan öldü konu bitti, güzelim hemşireye ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 20 Ağustos 2011; 20:24:21 >
  • 20th Century Boys mangasını okumuş olan var mı. Sanırım şimdiye kadar okuduğum en iyi manga bu. Berserk falan hikaye kalıyor yanında. Yarısına geldim, saatlerdir aralıksız okuyorum.Tam da forumdaki illuminaticileri çekecek bir konusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annihilan -- 20 Ağustos 2011; 19:30:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin bu animeyi izleyen oldu mu bilmiyorum ama
    12. bölümde Sakuragi ölünce hem şok oldum, hem gözlerim doldu. 12 bölüm boyunca adam neler çekti, nelere maruz kaldı, tam huzur bulacakken böyle ölünür mü ya, hevesim kaçtı animeye karşı. O veletler abileri olmadan çekilmez şimdi.

tadımlık bir animeye benziyor 26 bölüm izlesemmi diye düşündümde bir günlük keyif için beni kısa süreli depresyona sokmasın şimdi üzüntü kaldıracak durumda değilim tadımlık ama keyifli şeyler arıyorum covboy bebop tarzı bilim kurgu olabilir, mecha olabilir shonen olabilir. fazla komediye kaçmasın yani belzebob tarzıda olmasın hani. gereksiz kareler olmasın full konu ilerlesin diyorum ama bulamadım henüz kısa soluklu bir anime. soul eater güzeldi mesela.
  • 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.