Şimdi Ara

animal planet dsmarttan gitti mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engineer.man

Forumdaş Kablo TV için Viasat Explore kanalını 2 kere yazmışsınız, listedeki eksikleri de yazayım. Animal Planet HD, Trek HD ve RTG int kanalları var listeye eklenecek.
    düzelttim sağolun. Keşke kablotv altyapısı olsa binamda saniyesinde düşünmem geçerim ama yok maalesef , diğerlerinin eline kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

kanal gitti.
    Id kanalında durum ne ? O da gitti mi duruyo mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C5B12777B

Id kanalında durum ne ? O da gitti mi duruyo mu

Alıntıları Göster
    O da gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

O da gitti

Alıntıları Göster
    Bu olmadı hocam şimdi. Yerine belki bu 8 tllik ek belgesel paketindeki kanallardan gelen olabilir mi ? Veya yeni bir kanal gelmesi hakkında bi duyumunuz var mı
  • müşteri hizmetleri giden kanalların yerlerine başka eklemeler yapılması için çalışmalar sürüyor dedi, ayrıca id için epeyce geribildirimde bulunduğunu da ekledi. ben de bulundum. zayıf bir olasılık olmakla birlikte belki dikkate alınır.
  • ID için 2 senede bir bi digiturk bi dsmart gecip duruyorum. Dsmarttan gittiyse digiturkde basla bekleyelim bakalım. Saka gibi. Cok talepte var kanala izleyeni cok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ID en sevilen kanallardan biriydi. Yeniden getirirler ama 1-2 yılı bulabilir. Müşteri temsilcisine talebimi ilettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı şekilde benimde gitti. Normalde bu işin sözleşme tahahhüt boyutu nedir arkadaşlar? Çünkü biz o kanallarla birlikte bir anlaşma yapıp sözleşme imzalıyoruz ve sözleşmemiz bitmeden bu kanal kapanıyor. Yayın hakları bizi bağlar mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat ÖZDAĞ

Aynı şekilde benimde gitti. Normalde bu işin sözleşme tahahhüt boyutu nedir arkadaşlar? Çünkü biz o kanallarla birlikte bir anlaşma yapıp sözleşme imzalıyoruz ve sözleşmemiz bitmeden bu kanal kapanıyor. Yayın hakları bizi bağlar mı ki?
    Üyelik sòzleşnesinde yazar platform kanal listesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar diye

• en sevdiğim kanallardan biri, d-smartı ilk bağlattığımız 2007 2008 yıllarından beri severek izlediğim animal planet bugün çıkarılmış...
    yanında id discovery de çıkarılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer239 -- 1 Ekim 2020; 20:48:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C5B12777B

Şuanda Digitürk , Dsmart ,Kablotv ve tivibu'da olan kanalları yazdım. Turkcell tv sadece internet üzerinden yayın yaptığı için karşılaştırmaya dahil edilmemiştir. Tgrt belgesel , trt belgesel tüm platformlarda ortak olduğu için karşılaştırmaya dahil edilmemiştir.

Açık bir şekilde gözüktüğü üzere en fazla belgesel kanalı Kablotv'de bulunmaktadır. Fakat kablotv'nin dezavantajlı kısmı Digitürk,Dsmart ve Tivibu'daki gibi sadece çanak kurup izleyemiyorsunuz. Sadece türksat altyapınız varsa bölgede , hem internet , televizyon , telefon hizmetini alabiliyorsunuz. Ve bildiğiniz üzere çoğu yerde Türksat yok maalesef. Bir diğer eksisi tivibu , digitürk ve d smart ( d smart go , bein connect , tivibu go) üzerinden internet yayını verebilirken , kablotv sadece kablotv üyesi olanlara kablotv web hizmetini vermektedir. Yani en çok belgesel kanalı olan kablotvyi , binanızda kablotv hizmeti yoksa ne internetten ne de uydudan izleyemezsiniz. Diğer 3 firmayı karşılaştırdığımız da ise ek paketle beraber D smart'ın daha fazla belgesel kanalı içerdiğini söyleyebiliriz.

D smart

Discovery Channel
    Discovery Science
    Nat Geo
    Nat Geo Wild

1 ekim tarihi itibariyle id ve animal planet kanalları çıktı.

8 liralık Ek paketle
    Bbc Earth
    DocuBox Hd
    Love nature
    Hd viasat history
    Outdoor Channel

Digitürk eutelsat
    Nat Geo
    Nat Geo Wild
    Discovery Channel
    Discovery Science
    Cgtn Tv (Türkçe değil)
    Bbc earth
    Bein iz

Digitürk Turksat
    Nat geo
    Nat geo wild
    Discovery Channel

Tivibu uydu
    Nat geo
    Nat geo wild
    Discovery channel
    Discovery Science
    Investigation Discovery
    Bbc Earth
    History Tv

Kablotv

Nat Geo
    Nat Geo wild
    Discovery channel
    Discovery science
    Animaux
    Scienve & Vie
    Investigation Discovery
    Hd Viasat Nature/History
    Chasse Peche
    Viasat Explore
    Cgtn documentary
    DocuBox
    Viasat Explore
    Trek
    Rtg
    Animal Planet
    aklım almıyor. turksat kablo, neden uydu uzerinden modul sistemine geçmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: omer239

en sevdiğim kanallardan biri, d-smartı ilk bağlattığımız 2007 2008 yıllarından beri severek izlediğim animal planet bugün çıkarılmış...
    yanında id discovery de çıkarılmış.
    Keske hocam ah bi gecseler direk kablotv abonesi oluyorum. Belgesel anlaminda turkiyede acik ara farkla en fazla belgesel kanali kablotvde. Hadi uyduyu grctim bari internet yayinlarini acsalar da olur yine idare ederiz fakat o da sadece uyelerine acik:(

• Yerine bir şey getirirler diye umuyordum. Öyle bir şey yok mudur? Kanallar listeden silinmemişti, uyarı vardı. Uyarı da gitti, kanal da gitti. Yeni belgesel kanalı gelmeyecek mi?

• benim modül sürem doluyordu. kapatıp (abone olarak devam etmeyip, iptal ettirip, uygun fiyata yeni modül aldım) eski modülün teli arayıp niye iptal ediyorsunuz diye sordu dsmart. id ve animal ı kapattınız ondan dedim. ama kanal kapama hakkımız var dedi. ben de benim de iptal hakkım var dedim.  tamam bu şekilde not alıyorum diyo :) ama tabi kalan 4 kanal için aile spor paketini başka abone olarak dışardan modül olarak aldım 165 tlye yıllık. başka belgesel şansım yok. digi de modüllü abonelik yoktu şimdi var mı bilmiyorum. aylık 13.75e 2 discovery 2 natgeo seyredicez artık.

• Yeni gelecek kanal var mı

• Bu kanal geri gelsin ya.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.