Şimdi Ara

Animal Kingdom (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Animal Kingdom (2016)

Karanlık işlere bulaşmış bir aile çetesini anlatan, bir çok ödül kazanmış 'Animal Kingdom' filmi diziye uyarlanıyor.

Yapımcılığını John Wells (Shameless) ve Jonathan Lisco (Damages)'nun yapacağı dizi annesinin aşırı dozda eroin kullanmasından dolayı ölümünün ardından Güney Carolina sahil kasabasına taşınan 17 yaşındaki Joshua Cody'nin bir suç şebekesi ailesinin içine girdikten sonra başından geçen tehlikeli ve heyecanlı olayları anlatacak.

Dizi TNT kanalından yayınlanacak. Yayın tarihi ise 7 haziran.

http://tvline.com/2016/03/24/animal-kingdom-tnt-drama-premiere-date-trailer-video/

TRAILER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 1 Mayıs 2016; 22:20:00 >

• takip.......
  • Hey gidi.. 5 sene önce gün yüzüne çıkan proje bu yaz TNT kanalında başlıyormuş. Konu günceldir.
  • İlk bolumdeki abartı veya gereksiz denebilecek sahneleri saymazsak iyi başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci sezon onayını aldı
  • izleyen var mı gençler, çok iyiymiş diyorlar, SOA 'cılar daha keşfetmedi mi ?
  • ilk 3 bölümü izledim. Oyunculuklar iyi,senaryosu güzel, iyi gidiyor şimdilik ilerleyen bölümlerde göre fikrim değişmez umarım.
  • SOA yı bitirip o tatta birseyler arayan varsa kesinlikle Animal Kingdom dizisini tavsiye ediyorum, su an 9.bölümde. SOA nın motorsuz hali diyebiliriz, hatta senaryoda bazı kısımlar birbirine çok benziyo, spoiler vermemek icin soylemiyorum ama ya birbirilerinden esinlendiler ya da büyük tesadüf.
  • 2 bölüm ard arda sıkmadan izlettirdi. Potansiyeli var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

2 bölüm ard arda sıkmadan izlettirdi. Potansiyeli var.

4-5 . blümden sonra daha da açılıyor ve su an 9 u izledim yuh lan dedirtti
  • Gözüm tuttu baya başlıyorum ben de.
  • Dün ilk iki bölümü izledim ben de oldukça iyi buldum, bugün yarın sezonu bitiririm muhtemelen.
    Edit : imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 16 Ağustos 2016; 3:23:04 >
  • Efsane diziler kuşağına girmeye aday dizi.
  • final güzeldi.. Tam Soa tadı veriyor.
  • 3 günde bitirdim ilk sezonu, oldukça iyi.
  • Ben de başladım diziye. İlk bölüm fena değildi. Gittikçe açılıyormuş zaten. Tam testosteron kokan bir dizi. Vikings'ten ve Peaky Blinders'tan tanıdık yüzler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Ben de başladım diziye. İlk bölüm fena değildi. Gittikçe açılıyormuş zaten. Tam testosteron kokan bir dizi. Vikings'ten ve Peaky Blinders'tan tanıdık yüzler var.

2. bölümü de izledim.

Ula tam testosteron dedik, adamlık dedik hepsinin bi kötü tarafı çıktı. Biri ılık, diğeri karısını aldatır, bi tanesi hırsız, diğeri yengesine sarkar, diğeri keş bu nasıl aile be kardeşim

• Her karakterin ayrı bir hikayesinin olduğu dizileri seviyorum. Az önce sezon finalini izledim gayet başarılıydı. Özellikle çoğu dizinin s.finali yaptığı şu sıralarda izlenecek en iyi dizilerden biri, kaçırmayın.

• 1 günde 10 bölüm izleyerek bitirdim.
    Bence bu yazın en iyi dizisi.
    Cidden mükemmeldi, J karakterini çok beğendiğimi söyleyebilirim.Ayrıca dizide ki çoğu karakter müthiş Baz'ından tut Catherine'ne kadar.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.