Şimdi Ara

Anima conductor nasıl daha hızlı doldurulur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anima conductor legendery itemini almak için 4 sabitleme istiyor ve günde 1 adet seçimle bu iş 40 gün sürecek.

bunu daha kısa nasıl yapabiliriz, millet almış itemi basmış ben hala ikinci sabiti yapamadım

Kyrian ım bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Legendary item için anima con gerekli değil ki hatta hiç alakası bile yok legendary itemle. Sen onu hiç yapmasan bile legendary itemini yapabilirsin başka birşeyle karıştırıyor olabilirmisin?...

• Chronicle of lost memories almam içiin 4 anima conductor noktasını sabitlemem gerekiyor

4 anima streams permanently reinforced bu şekilde yazıyor itemde

• Legendary hafızası içinse evet beklemen gerek diğerlerinin yaptığı farklı bir metertaldendir illa istediğini yapacaksan ne yazıkki bekliyeceksin ama ben yerinde olsam şuan elinde olanlarla bir tane yapardım çünkü istediğin memoyu alman zaten zaman alacak o zamana kadar soul ashın capı bile dolar...

• https://www.wowhead.com/quest=62719/the-final-pieces

burdaki questi tamamlamadan legendery yapılamıyor sanıyordum ben, bu parçaları tamamlamadan nasıl yapabilirim

• Yapamazsın zaten o görevi bitirmen lazım istediği ürünler Ah ta satılıyor eğer meslekle kendin yapamayacaksan yapacağın legendarynin memorysine göre uygun olan 1 tane boş armory itemi 2 tane istediğin özelliklere uygun missive yi alman şart.. Tabi aldığın boş itemin özelliğine göre de vereceğin soul ashı biriktirmiş olman gerek...

Mesela ben legs yaptım paladinime 193 armor boş legs 2 missive ve 3200 soul ash verdim legendarye...

Kullandığım memoryde hangi armoru istediği yazar bendeki buydu.https://www.wowhead.com/spell=337257/tempest-of-the-lightbringer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 25 Aralık 2020; 11:45:18 >
  • Şuanda iş yerinde olduğumdan wowhead falan açılmıyor o yüzden kontrol edemiyorum ama lost memories yanlış hatırlamıyorsam sahip olmadığın legendary powerlerden birini rasgele vermeye yaramıyor muydu?

Ne poweri lazımsa git onu düşürmeye bak. Conductore falan gerek yok. Power+gerekli armor+2 missive al bas.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 25 Aralık 2020; 12:7:51 >
  • Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi o memoryi almakla uğraşma kendi klasına göre ne yapacaksın onu belirle ve o memory nerden düşüyorsa onu farmla... Sdnin gösterdiğin memorynin hem alınması 40gün sürecek hemde almadıpın bir memorynin yerine geçecek olan birşey o gereksiz bekliyorsun şuan..

• Senin o bahsettiğin şey recipe'ın öğrenilmesi yapılması değil öğrenilmeyen var ise işe yarıyor o.

O 4'lü anima 'yı şu anda kimse yapamamıştır çünkü gün sayısı yeterli değil mantıken 40 gün olması gerekli her gün yapmış olsa bile.Keza o güne kadar zaten geriye öğrenilmemiş Recipe kalmaz normal bir oynayan için bir de zaten Bis denilen en iyi recipeler basit yerlerden zaten düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 25 Aralık 2020; 22:32:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.