Şimdi Ara

Anı Tur ve ETS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bodrum samara otel için ikisi farklı fiyatlar veriyor. Anı tur ve ets tur arasında aynı tarihlerde aynı otelde 200 TL fark var. Diğer tatil sitelerinde de fiyatlar ets'nin fiyatları gibi. İnsan şüphe duyuyor. Anı tur ile alakalı olumsuz bir durum var mıdır?

• Merhabalar bene iki acenta de bu işe yıllarını vermiş firmalar.İnternette araştırsanız iki acentadada şiakyet vardır.Ama biri fazla ama biri az tursab üyesi olduktan sonra hangisi ucuz ise avantajlı ise o şekilde gitmeninizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar bene iki acenta de bu işe yıllarını vermiş firmalar.İnternette araştırsanız iki acentadada şiakyet vardır.Ama biri fazla ama biri az tursab üyesi olduktan sonra hangisi ucuz ise avantajlı ise o şekilde gitmeninizi öneririm.

Çok teşekkür ederim. Bilgilendirmeniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychologyrw

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Merhabalar bene iki acenta de bu işe yıllarını vermiş firmalar.İnternette araştırsanız iki acentadada şiakyet vardır.Ama biri fazla ama biri az tursab üyesi olduktan sonra hangisi ucuz ise avantajlı ise o şekilde gitmeninizi öneririm.

Çok teşekkür ederim. Bilgilendirmeniz için.

rica ederim hocam..Yine bir sorunuz olursa buralardayım..İyi forumlar.
  • Öncelikle merhaba, bazı oteller bazı acentalarla sezonluk anlaşıp daha düşük fiyat verebilmektedirler. Alanya, Kundu, Belek bölgelerinde zaten bir çok otel için her tatil siteden fiyat bulamazsınız. (Üst kalite oteller hariç)

Eğer tur gezi vb etkinlikler düşünmüyorsanız, acentanızın tatilinize etkisi yok gibidir. Sadece rezervasyonunuzu girerken eksiksiz girmesi, taleplerinizi iletmesinde rol oynarlar. Tesis doluluk oranı zaten uygun değilse taleplerin bir çoğu otel tarafından karşılanamaz, zaten acentalar da bunun garantisini vermezler. ( İyi oda, Manzara, Üst kat vb)
  • booking.com a da bakmanı da tavsiye ediyorum. Bazen çok uygun güzel oteller olabiliyor.
  • Tuni. T kullanıcısına yanıt
    Hocam buna denk gelmenin yolu nedir?

Bakıyorum mesela her seferinde çok daha yüksek fiyat çıkıyor.

Ne zaman bakmak gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaa30

Hocam buna denk gelmenin yolu nedir?

Bakıyorum mesela her seferinde çok daha yüksek fiyat çıkıyor.

Ne zaman bakmak gerekiyor?

Genelde Herşey dahil oteller, Bookingte pek yok. olsa da pahalı olabiliyor senin de fark ettiğin gibi...

ama oda kahvaltı veya sabah akşam açık büfe olan (yarım pansiyon) uygun oteller oluyor bazen..

şehre ve dönemine göre fiyatarda değişiklik gösterebiliyor.

Girip bakacaksın heryere..
  • Tuni. T kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar internet aleminde sürekli reklamlarını görüp uyuz olsakta en iyi fiyat arama motoru trivago şu anda, booking, expedia, hotels gibi uluslararası siteleri ve ets, anı, jolly, tatilbudur, tatilsepeti gibi yerli site ve acentelerin fiyatlarını da karşılaştırıp veriyor...ayrıca en son olarak otelin sitesini de kontrol edin, ben nisan ayındaki kısa tatilim için en iyi fiyatı veren yeri buldum, sonra otelin sitesine bakınca onların fiyatının daha iyi olduğunu görüp direk otelden aldım...ama genelde en iyi fiyatlar acentelerde oluyor, nisanın 3üne kadar erken rezervasyon indirimi devam ediyor yerli acentelerde o yüzden booking ve benzerlerinden çok daha iyi fiyatlar var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.