Şimdi Ara

Ani FPS düşüşü, garip client simgesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler FPS yüksek dedim ama takılmalar olduğu anda birden düşüyor.

Atıyorum normalde 180 gören FPS tf esnasında birden karışıp gidiyor.

Driverla ilgili bir problem ama herşeyide güncellemiş bulunmaktayım. Çünkü dün format attım, oyun yüklendi. Hiç önceden fps 120 altına düşmezken böyle birşey oluyor şimdi.

BU arada yazılar biraz garip. Sanki daha bir piksel piksel duruyorlar.

Edit1:

Arkdaşlar driver kaynaklı sanıyordum ama baştan bir kez daha oyunu kurdum 17 gb bekledim. Kurulum esnasında hiç birşey yapmadığım halde, durduk yere eski bir istemci kullanıyorsunuz ve yenilenecek dedi. Bunu o kadar kısa bir sürede dediki tam ne dediğini hatırlamamda güç bu yüzden. Sonra oyuna girdim herşey düzgün duruyor. Fakat başlatınca oyunda böyle bi simge oluştu.

Şimdi bu nasıl düzeltilebilir sorun nedir sizce? Pencereleri falan oyun içerisinde açarken, veya Skillere level atlatırken hafif takılmalar oluyor. 180-190 da olan fps durduk yere 10 a düşüveriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKavinsky -- 10 Ocak 2018; 20:39:21 >

• Oyun içi ayarlardan bir şeyi düzeltmen gerekiyordu daha öncede konusu açılmıştı az aşağılara bak bulursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de yeni format attım aynı şekildi seninkiyle , net framework visual cc yükledim düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ErenAgarr

Ben de yeni format attım aynı şekildi seninkiyle , net framework visual cc yükledim düzeldi.

Hocam bende bundan şüphelenip yükledim bunu ama hala düzelmedi.

Bu şekilde bir görüntü mevcut.

Senin dediğin gibi net framework ile ilgili ama nerde hatam var çözemedim bir türlü.

• Son yamadan sonra benim direk fpsde düşme oldu. 160 la başlar 100 gibi oynardım şimdi 90la başlayıp 60 fps oynuyorum

• Ayarlar dan dikey senkrezasyonları bekle de.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.