Şimdi Ara

sil (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
10
Favori
36.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:11:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo199

cevap verıyorum ordakı ortamı dunyada hıcbıyerde bulamassın
    ukraynada yasıyorum suan yıne zamanım olsa solugu orda alırdım pattayada tabı bakalım bu sene angeles city de denıcem...

peki üstad ukraynada hangi şehri önerirsin ,
  • Gel Odessa ya gidelim 23 Aralık'ta 25 araliktada doneriz Melih kardesi ziyaret ederiz biraz üşür biraz ısınır doneriz hem melihle su Filipinler seyahatini konuşuruz ben Filipinler'e tek gitmeye biraz tirsiyorum iki uç kisi olursak fena eğleniriz gibime geliyo olmadı bir kez daha yaparız pattaya bangkok
  • Gel Odessa ya gidelim 23 Aralık'ta 25 araliktada doneriz Melih kardesi ziyaret ederiz biraz üşür biraz ısınır doneriz hem melihle su Filipinler seyahatini konuşuruz ben Filipinler'e tek gitmeye biraz tirsiyorum iki uç kisi olursak fena eğleniriz gibime geliyo olmadı bir kez daha yaparız pattaya bangkok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukazar

Gel Odessa ya gidelim 23 Aralık'ta 25 araliktada doneriz Melih kardesi ziyaret ederiz biraz üşür biraz ısınır doneriz hem melihle su Filipinler seyahatini konuşuruz ben Filipinler'e tek gitmeye biraz tirsiyorum iki uç kisi olursak fena eğleniriz gibime geliyo olmadı bir kez daha yaparız pattaya bangkok.

üstad telefon numaranı versene
  • hella kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:12:40 >
  • ukazar U kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:13:54 >
  • melo199 M kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:14:8 >
  • arkadaşlar gerçekten her erkek bir defa pattayaya gitmeli,

gerçekten hayata bakış tarzınız değişek buna emin olun
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:14:44 >
  • Melo ben kısmetse 23 unde odessadayim 3 gece kalçam onur airle geliyorum daire hotel bulmadım daha haber veririm size
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:15:1 >
  • Ya ben özelden msj atamıyorum size yok tel doğrula fln diyo Orda deribasvkoyami ne diye bir cadde varmış o yakınlarda bir yerde kalçam ayarlayabilersem daha çok var gerçi gelmeye orda muhakkak görüşelim müsait olursan zaten cuma Cumartesi pazar kalçam okulun yoktur hafta sonu herhalde tabi başka isin yoksa
  • bu melo'nun yüzünden cehennem soğuyuncaya kadar yanacaksınız hepiniz.bak iki günde nasıl yoldan çıkardı benim yurttaşlarımı
    quote:

Orijinalden alıntı: ukazar

Ya ben özelden msj atamıyorum size yok tel doğrula fln diyo Orda deribasvkoyami ne diye bir cadde varmış o yakınlarda bir yerde kalçam ayarlayabilersem daha çok var gerçi gelmeye orda muhakkak görüşelim müsait olursan zaten cuma Cumartesi pazar kalçam okulun yoktur hafta sonu herhalde tabi başka isin yoksa
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:15:31 >
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: max0007

bu melo'nun yüzünden cehennem soğuyuncaya kadar yanacaksınız hepiniz.bak iki günde nasıl yoldan çıkardı benim yurttaşlarımı
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:15:50 >
  • Şu angeles city ile ilgili gidenlerden bilgi alabilirmiyiz

Ortam?
    Fiyatlar?
    Aktiviteler?
    Tüyolar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atmosphere kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

Şu angeles city ile ilgili gidenlerden bilgi alabilirmiyiz

Ortam?
    Fiyatlar?
    Aktiviteler?
    Tüyolar?
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:16:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo199

quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

Şu angeles city ile ilgili gidenlerden bilgi alabilirmiyiz

Ortam?
    Fiyatlar?
    Aktiviteler?
    Tüyolar?

yok kardes buraya gıden yok .varsa da kımse solemıor yasadıklarını.ama dur sen ben bu yaz gıdıcem tum sorularınızı yanıtlıcam yardımcı olcam,ortaya sercem filipin dosyasını:D

üstad temkinli ol bence,güney asya bana biraz sakat geliyor her türlü şey olabilir cebine biri bir şey falan atarlar,orada hapise düşürsen 3 ay önce adını bile sormazlar

gitme demiyorum,gözün açık olsun,gerçi sen tecrübelisin fakat tavsiyeden zarar gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hella -- 12 Aralık 2011; 22:47:29 >

• hella kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo199 -- 6 Temmuz 2023; 8:16:27 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.