Şimdi Ara

anfi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tugrul-67

M ACOUSTİC M800.1 dusundum ama nasıldır ?

Çift sub biraz zorlar.
  • jamara kullanıcısına yanıt
    1 adet 38 cm ve bır adet 30 cm.
  • quote:

1 adet 38 cm ve bır adet 30 cm.

İleriye dönük böyle olabilir:http://www.aktepesound.com/?urun-1422-JBL-GTO-14001-E-MONO-AMPLiFiKATOR.html
    http://urun.gittigidiyor.com/garaj/pioneer-gm-d960-1-d-sinifi-2400-watt-bas-anfisi-87168046 bu anfi işimi gormez mı aslında bana 300-400 lıralık bısıy lazım
  • quote:

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/pioneer-gm-d960-1-d-sinifi-2400-watt-bas-anfisi-87168046 bu anfi işimi gormez mı aslında bana 300-400 lıralık bısıy lazım

Tek Pıoneerı rahatlıkla besler.
    Pıoneer çift bobin,ileride alacağınız subwooferda çift bobin ve 400 rms üstü olmaz ise subwooferları 2 ohm şeklinde çalıştırabilirsiniz.
    eywallah
  • Fiyat uygunluğu açısından Forwell FLT 4060 Var 4 kanal stereo
    ileriye dönük 5. mono kanla ihtiyacı olmsına karşı da Sım 5410 modeli var
    İhtiyaca karşılık olarak uygun fiyatlı cihazlar
  • By_FurkanAy kullanıcısına yanıt
    tek kanallı anfiye ileride cift bass baglanmaz mı
  • quote:

tek kanallı anfiye ileride cift bass baglanmaz mı

bağlarsın fakat verim alamazsın hem 2 adet basss ne yapıcaksın al 1 tane kicker cvx 15" yada 12" olanından

amfide jbl gt 1201.1 alırsın bağla geç tabi buna bide 2 farad kapasitör alırsan iyi olur

• tugrul-67 T kullanıcısına yanıt
    mono kanalsa bağlarsın ama randıman alamazsın hem çabuk ısınır çıkışları yakabilir
    tabi bu bahsettiklerim profesyonel vihazlar hariç
    yaa kardess ben sesı actıgımda mıd takımı anfısı muzık calarken kesılme yapıo ses gıdıo bas anfısı calmaya devam edıo 2-3 sanıye nedendır acaba
  • quote:

yaa kardess ben sesı actıgımda mıd takımı anfısı muzık calarken kesılme yapıo ses gıdıo bas anfısı calmaya devam edıo 2-3 sanıye nedendır acaba

Mid anfisini HPF modunda kullanmanız gerekir,, mid takımlarına bass gitmemesi lazım. Birde hpf modunda 120hz-300hz gibi bir ayar vardır, onu yüksek olana doğru çevirin çünkü 200Hz civarı ve altı, mid takımını zorlar.
  • quote:

Anfiye fazla yüklenmeden kaynaklı olabilir.
  • Pioneer alt seri woofer asla alma. Rockford P2 oneririm sana.Yumusak ve tonludur.

Graund zero audison anfiler biçilmiş kaftandır. Asla jbl onermem cok elektirik ceker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_unsal

Pioneer alt seri woofer asla alma. Rockford P2 oneririm sana.Yumusak ve tonludur.

Graund zero audison anfiler biçilmiş kaftandır. Asla jbl onermem cok elektirik ceker.

Alt seri hangi ürünleri mesela??
  • quote:

eğer mid'leri ayrı bi amfide besliyorsan ve çalışırken kesilme yapıyorsa remote girişi (tetik ucu) yada gnd (şase) girişlerinde soğuk lehim olabilir en başta bi bunları kontrol edebilirsin ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamara

quote:

Pioneer alt seri woofer asla alma. Rockford P2 oneririm sana.Yumusak ve tonludur.

kardeşin aklında sadece iki marka var sanki dünya onlara kalmış jbl ,kicker ,rocford ,dls nin neyi var anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mamuli

quote:

quote:

kardeşin aklında sadece iki marka var sanki dünya onlara kalmış jbl ,kicker ,rocford ,dls nin neyi var anlamadım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mamuli

quote:

quote:

• DLS FOCAL RAİNBOW ROCKFORD JL DD RE dünyanın fovorileri :)

Pioneer kenwood jbl sony Turk milletinin fovorileri :) Özellikle liseliler bayılır bunlara.

Beyin bedava arkadaslar 3-5 yıl surekli arastırın sizde anlarsınız.Hodri meydan.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.